Burçların Konuştuğu En Popüler Yalanlar

Koç Burcu: İnan Bilmiyorum! Ya neyi bilmiyorsun? En çok sorumluluklarından kaçınmak için yalan konuşurlar. Hevesle bir işe niyetlenir,...
9 3

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 25 - 31 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları

Günlük Astroloji Yorumu 25 Mart Ay Terazi burcunda ilerliyor. Saat 10.13'te Terazi burcunda 5 derecede ''Ay Tutulması'' gerçekleşecek....
29 49

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 18 - 24 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları

18 Mart'ta Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Aile ve yakın çevre konularında daha hassas ve duygusal sahneler yaşayabilirsiniz. Yardım etmek...
18 34

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 11 - 17 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları

11 Mart – 17 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumlarının Genel Etkileri Neler? Hafta başında Merkür’ün koç burcuna geçmesi ile daha hızlı...
26 37

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 4 - 10 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları

4 Mart – 10 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumlarının Genel Etkileri Neler? Ayın yay burcunda olmasıyla haftayı iyimser bir ruh hali...
17 30

Egosuna Rağmen Kendine Hayran Bırakan Aslan Erkeklerinin 5 Sevmediği Davranış!

Merhaba sevgili aslan burcu erkekleri ve yükselen burcu aslan olanlar, nasılsınız? Bugün yine sizden bahsetmek istedim. Yorumlar da...
4 16

İlginç Yol Gösterici Bir Rüya

Bundan üç hafta önce hem duygusal hem de mantıksal olarak kafamın çok karışık olduğu karsızlık içinde hızlı bir karar vermem gerektiği...
2 6

Burçlarda kim hangi yemeği seviyormuş?

Közde et severim etin her türlüsünü severim 🤭
26 31

Balık burcu eş?

Balık burcu kocam var nasıl eve ve kendime bağlarım
2 11

Burcunuza göre neden kaybediyorsunuz?

Güldüğümde hep mutlu sanıyorlar...
7 4

Tarot Falı hakkında?

Tarot falı hakkında bilgisi olan var mı. Çıkıyormu vs
1 0

Hangi gezegenin yaşama elverişli olmasını isterdiniz?

yok mu Satürn halkasında çekirdek çitlememiz🥹
8 7

Aslan burcu dalgası gectı?

Aslan burcunu bırısıyle konuştum ettık olmadı etmedı sonra sovdum ettim pısman oldum ama o hatalıydı sonra işte ozurdıledım ettım red...
2 2

Burcunuza göre bugün gündemiinizde ne var?

Huzurlu bir güne günaydın : ))
12 9

Koç Burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim?

Koç burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim
4 8

1 ay boyunca rüyamda aynı kişiyi her gün gördüm?

Gerçek hayatta hoşlanmamama rağmen rüyamda göre göre birşeyler hissetmeye başladım sonradan benim hakkımda söyledikleriyle hoslantim...
4 3

Yay burcu hakkinda düşünceler?

Merhaba kızlar yay burcu erkekleri hakkında genel olarak ne düşünüyorsunuz veya çevrenizden bu konu ile ilgili ne duydunuz anlatabilir...

Hadi konuşalım! En sevmediğiniz burç hangisi?

kendim başak kadınıyım. Bazı burçlar sığmadı özür dilerim.
35 17

Fala inanır mısın?

Neden fal baktırırsın
4 5

Öne Çıkanlar

BiBilen Cevap Paylaştı

Aslan burcu hangi burçla evlenmeli hangi burçlarla uyumlu?

Aslan burcu hangi burçla evlenmeli hangi burçlarla uyumlu? kız arkadaşım balık burcu hiç uyumlu değiliz
44 14
BiBilen Cevap Paylaştı

Rüya yorumlayan biri var mı?

ben yakın zamanda biriyle görüştüm onu ve eski sevgilisini gördüm kız bembeyaz kıyafetliydi
21 23

Kova burcu erkeğinin aşık olma belirtileri nelerdir?

Kova burcu erkeğinin bir kızdan hoşlandığı nasıl anlaşılır?
5 5
BiBilen Cevap Paylaştı

Rüyamda ölmüs anneannemi gördüm anlamı var mıdır?

Bize gelmişti, oturuyordu. Camı kapat kızım üşüdüm diyordu.
45 32
BiBilen Cevap Paylaştı

Arkadaşlar oğlak burcun özellikleri nelerdir?

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
52 36
BiBilen Cevap Paylaştı

Akrep burcu kadını aşkta en çok hangi burçla anlaşır?

Akrep kadını için sizce hangi burç uygun olur bilen var mi
45 35
YÜKLENİYOR...