Beyler size sesleniyorum🙋‍♀️ boğa burcu erkeğine çözüm?

Gizli Üye
Beyler size sesleniyorum;
2,5 yıllık sıkıntılı bir ilişkim var. Birlikte olduğum erkek, boğa burcu. bana zaman ayırmıyor, ayrılacağım dediğimde bazen ayrılmayacağım diyor bazen de tamam diyor, sözde ayrılıyoruz sonra aylar geçse de bana geri dönüyor.. Kısacası ne seviyor, ne de salıyor. ben de onu çok seviyorum, ayrılmak istemiyorum ama ilişkisine sahip çıkmayınca mecbur kalıyorum.
Bana diyor bu hallerim seninle ilgili değil, ben kendimden memnun değilim... (ekonomik)
Ve babasından çok çekiniyor. Babasıçok sert baskın biri ve hasta, (ağır) o da üzmemek için herhalde onun dediklerini yapıyor ama babasının ona ol dediği adam işte böyle başka bişeylere geç kalan, kadınına zaman ayıramayacak ya da ayırmaya çekşnecek biri oluyor. Evde benimle konuşamıyor. Arıyorum diye engelliyor kaldırmamak üzeri. Çok manyak bir ilişkim var, ama ne ben onu bırakabiliyorum ne de o, ama tek problemimiz kendisi...
Asıl sorum şu: onu bu ilişkiye sahip çıkmaya nasıl ikna edebilirim? Çok anlayışlı ve hoşgörülü biriyim, oldukça olumlu ve uyumlu, ama ne yaparsam yapayım fayda etmedi. Artık sabredemiyorum ama bırakmakta istemiyorum, düzeltmek istiyorum.
Boğa erkekleri bana öneride bulunabilir mi?
Sizce ayrılıp sessiz mi kalayım, yoksa hiç bırakmadan mı düzeltmeye çalışayım? Herşeyi denedim ama yeni bir fikir beni kurtara bilir belki. "Bana çok aşık olduğunu söyler, canıma tak edip erkekliğine laf etsem de bana tek kelime etmez. Ama bir mesajıma bir hafta sonra dönebiliyor ya da hiç dönmüyor..."
Beyler size sesleniyorum🙋‍♀️ boğa burcu erkeğine çözüm?
2
1
Görüşünü yaz