Sevgilinizle/ eşinizle kavga ederken, kavganın son bulması için ne yaparsınız?

Sevgilinizle/ eşinizle kavga ederken, kavganın son bulması için ne yaparsınız?
Yoksa bu hanım ablamız gibi bir kova suyu yüzümüze boca mı edersiniz kızlar? :D
,

1|1
5725

En İyi Kız Görüşleri

• eğer haksızsam sakinleşir güzel sözler söylemeye başlarım hatamı kabul ederim zaten bunun karşısında hala devam ettiriyorsa sorun vardır o kişide. ama haklıysam asla son bulmaz herhalde😂

0|1
    0|0
    • :D haklıyken bile alttan almak gerekebiliyor bazen. İki tarafta kendinin haklı olduğunu düşünebiliyor çünkü :)

• yok ya bende öyle bir huy yok ama gerçekten haklıysam sonuna kadar da savunurum alttan almak pek nadir oluyor bende 😄

• Ben çeker giderim konuşsun susunca sakinleşince çağırsın kaldığımız yerden aşka devam ben küs kalamam

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Gaza gelirsem Allah'ıni seversen bir daha öyle sinirli baksana sinirlenince çok güzel oluyosun felân diye yumşatmaya çalışır öpüveririm.

1|1
    0|0
  • Ellerini tutar susmasını sakinleşmesini beklerim karşılıklı saygı, sevgi içinde birbirimizle iletişim kurup sorunu beraber çözeriz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 55

• Kavganın boyutuna göre tavrım değişir.

2|2
    0|0
  • Koltuga iter uzerine cikarim hala konusuyor olacak ellerimi ellerine kitler her konustugunda lafini kesip operim 😂 genelde ise yariyor

0|1
    0|0
  • Öyle ortamlarda duramıyorum. Sakinleşmesi için bir süre yalnız bırakırım, o bağırıyor diye ben de bağırırsam olay iyice büyür, en iyisi sessiz kalıp uzaklaşmak olur.

0|2
    0|0
  • Tartışmam, kavga etmem. O bağırsa da ben sadece derdimi anlatmaya çalışırım ve baktım işler çığırından çıkıyor, öperim filan ve ilgisini dağıtırım.

0|1
    0|0
  • haklı isem geri adım atmam susmamda ama bir zaman sonra kırgınlık olur boşveririm adımı ondan beklerim ama ben haksız isem giderim gönlünü alırım asla küs kalamam

0|2
    0|0
  • "Çıkar giderim odadan, geri dönerim elimde bir kova suyla, aynen resimdeki ablamiz gibi baştan aşağı islatırım"😄😄dermişim...

0|2
    0|0
  • Yanına yanaşırım haksızsam gönlünü almaya çalışırım sakince derdimi anlatırım ve seni kırdıysam özür dilerim derim

1|1
    0|0
  • Tamam sen haklisin diyim sessizlik tribine başlarım 😂

0|1
    0|0
  • benim umrumda degil sevgili es karsiyim ben ama misal diyelim oyle olsa burnundan getirirdimmmm

0|1
    0|1
  • kavganın bitmesi için eşimin alttan alması gerek :D

0|1
    0|0
  • Birisi alttan aldı mı sorun kalmaz.

Ancak bu alttan alma durumu karşılıklı olmalı.
    Sadece bir kişinin taviz vermesine müsaade edilmemeli.

0|1
    0|0
  • Diğer odaya gider kitlerim kapıyı sakinleşene kadar

0|1
    0|0
  • Valla ben cok konusuyorum o tartismanin sonu gelmez heralde 😂

0|0
    0|0
  • Sanırım özür dileyen taraf oluyorum ve kavga büyümeden önleniyor.

0|1
    0|0
  • Haklıysam hiçbirşey yapmam devam ederim o anlayışlı olması lazım haksızsam alttan alrıım ztn

0|1
    0|0
  • Tartışma yapmayı sevmem, çok gerekmedikçe.
    O nedenle susar veya kestirip atarım.
    #devilinme

0|1
    0|0
  • Giderim başka bir yere sakin sakin konuşmaya gelmezse oradan çıkmam

0|1
    0|0
  • Ne derse tamam der ve konuyu kapatırım ya da alttan alırım

0|1
    0|0
  • Ağzını bantlarım. seni seviyoruuummmm diye bağırırım.

0|1
    0|0
  • fotodaki adam ı gercekte düşünüyorum sonrası vahimm

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    35

Erkekler Ne Diyor 23

• Önce bir sessizliğe bürünürüm ardından sarılıp öperdim. Eğer haksızsam da özür dileyerek duble yapardım.

0|1
    0|0
  • Yırmık atarım😦😂

0|1
    0|0
  • bir keresinde çok hararetli bir tartışmada sarılmıştım ilk başta anlam veremedi ama sonrasında o kavganın tüm sebebleri unutulmuştu

0|1
    0|0
  • Kadınların hepsi kavgada dişiliğini kullanıyormus. Silahınız organlarınız zaten, keşke beyniniz olsaydı.

0|1
    0|0
  • Susar onun gözlerinin içine bakar daha sonra sakin bir ses tonuyla özür diler mantıklı düşünerek ortak bir yol bulurdum

0|1
    0|0
  • Çoğu zaman sımsıkı sarılarak duygusal anlar yaşardık biz.

1|1
    0|0
  • Susup kavga ortamından kaçıyorum ama genelde daha çok üstüme geliyorlar. Pandoranın kutusu açılınca da beni susturamazlar..

0|1
    1|0
  • Biraz kendi başına kal ve sakince düşünüp ne yapman gerektiğine karar ver deyip ortamdan uzaklaşırım.

0|1
    0|0
  • İki tarafda kapsayıcı olmalı yıkım olmamalı...
    günümüzde ilişkiler pamuk gibi...
    Buna üzülüyoruz...

0|1
    0|0
  • Uç noktada problemler yoksa, Kavga sırasında sarılıp öpüşmek iki tarafında mutlu eder

0|1
    0|0
  • Piki hıyıtım 😂😂

0|1
    0|0
  • Ona sarılır güzel sözler sarfederdim.

0|1
    0|0
  • Sarılırım 🙂

1|1
    0|0
  • Sevgilim olmadığı için bilemiyorum