KizlarSoruyor'da erkeklerin kadınlar ile ilgili en çok ne sorduğunu merak edenler kimler?

KizlarSoruyor.com'da erkeklerin kadınlar ve ilişkiler hakkında en çok sorduğu soruları cevapladık. Siz de hem sorularınızı hem cevaplarınızı görüşlerde bizimle paylaşın!

5|9
45104

En İyi Erkek Görüşleri

• valla ben sormadım onları.. bakarım bakarım ne ki.. birde salak değilse anlar diyor neyse... emek verilmiş güzel proje ama sorular biraz trol gibi... elinize sağlık. . fal bakalim tutcak mi...
    .
    soldaki hayatı esnetmis yani artık acılarını unutmuş gibi ama eğlenceli hayatı ona güç veriyor.. delikanlı sağlam kız. güvenilir..
    .
    ortadaki biraz içinde hayalperest ve çokta incelemeyen ama anılara var gecmisteki şeyleri hala yaşıyor.. merhamet duygu timsali zararsız ama dedikodu olmazsa olmaz merakli aile olmayı seven biri. uyumlu ...
    .
    sağdaki kız.. seçici kuralci katı ama güvenilmez uzun ilişki yaşayamayacak ama hep baskasiyla teselli edebilir erkek düşmanı olsa da erkekleri elde etme potansiyeli hayat tarzı güvenilmez..

.
    elinize sağlık

0|1
    0|0
  • İnanmıyoruz size.
    Kadınlar kendilerini anlamakta zorlanirken bize kendilerini mi anlatacak. Rüyam da görsem inanmam.
    En merak edileni Kadınlar ne ister? Onu daha siz de bilmiyorsunuz 😇😌🙏🙏

5|8
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Çok sevimli olmuş.. bunu hiç merak etmedim şimdiye kadar ama videodan sonra öğrenmiş oldum...
    Benim de bu konuyla ilgili bir teşhisim var..😎😎 Erkekleri ne zaman ki boşverip hayatınızda olup olmamalarını umursamyorsanız o kadar fazla dikkatlerini çekiyorsunuz.. Yani bunu bile isteye yapmayı kastetmiyorum.😀
    Neyse dışarısı çok sıcak ve banla Belediye Vergi dairesi herbirine uzun uzun yürüyerek gitttim. Sıcak başıma geçti galiba.
    Güzel. bir videoydu gülerek izledim 😍😘😉

1|2
    0|2
  • Zihinsel aldatmaya katiyen katılmıyorum ya. Zihnen birilerini çekici bulmak bana çok kötü gelmiyor. Bunu fiiliyata çevirmek insanın kendine yaptığı saygısızlığıdır. Onun dışında arada hayal kurulur, flörtöz filmler izlenir diye düşünüyorum :)

Ama kadınlar çok tatlı, bu hayatta iyi ki kadınlar var. Erkekler bu sorulara nasıl yanıt verdi hatırlıyorum ahahah

4|1
    1|8
    • 6gün

Eğer birinin beni o şekilde aldattığını bilsem daha çok üzülürüm hatta kahrolurum. Beni çekici bulmayıp aldatabilir yani aşırı bir çekiciliğim yok o farklı ama zihinsel olarak yapması bu beni bitirir bu kadar mı zevksiz ve saçma biriyim derim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 102

• para konusunda hepsi adi yalancı. hiç biri parasız erkekle kız çıkmaz erkek sever çıkar kadın terk eder.. hepsi aynı bk.. isteselerde türk kadınları dürüst olmaz asena hariç

1|5
    0|0
  • Benim kadınların ya hiç cevaplayamadıkları ya da pişkinliğe vurup saçma cevaplar verdikleri 3 sorum hala cevapsızlığını koruyor?
    1. Neden daima piclere yavşıyorsunuz?
    2. Neden bütün efendi erkeklerden tiksiniyorsunuz?
    3. Hakkaniyet ve adalet kavramlarından zerre kadar nasiplenseniz ölür müsünüz?

0|2
    0|0
  • Şu çok gülen var ya o efsane cevap vermiş 😂😂😂. O nasıl bir gülüş ya insanın duyunca Gülesi geliyor. Birde şu bakarım mal değil ise anlar olayina güldüm baya 😂😂

1|0
    0|0
  • düz saçlıkız daha toplu konuşuyor. yemeği denedim demesi çok komik.
    aslında hep karşı cinsten çekinildiği için bazı şeylerde eksiklik oluyor.
    aslında kızlarla aramızda pek fark yok.

0|0
    0|0
  • Benim soracağım sorular farklı olurdu ben en çok bunları sormam demeki hemcinlerimle pek benzerliğim yok

0|0
    0|0
  • Kadınlar neden çıplak olan yerlerinin daha çok gözüksün istiyorlar
    Mesela dekolte giyerler sadece mame üçlarını göstermiyorlar gerisi dışarda
    Mini etek giyerler ha gözüktü ha güzükecek

0|1
    0|0
  • genelde insan ilişkileri ve müzik hakkında sorular sordum cinsellik sormam ve işim olmaz zaten bu yaşa kadar yaşamışım görmediğim bişey kalmamış

0|0
    0|0
  • Tam ks uyesi kezban videosu.. boş ve gereksiz 5 dk 38 sn.. basit diye erkekleri dusunmeye devam edin siz aynen böyle dusundukce kaybediyorsunuz..

1|0
    0|0
  • 1.000.0000 sorunun 999.990 ı cinsel içerikli sorular. Geriye kalan 10 u ise sonunda yine cinselliğe bağlanıyor.

0|0
    1|0
  • Hadi kadınların derdi bitmez se erkeklerin ne derdi var? Kızlar çaresiz kalır anlatamaz. Erkek adam çare üretir. Kadınlar bu yüzden erkeklere güvenir.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    92

Kızlar Ne Diyor 43

• “KizlarSoruyor. com'da erkeklerin kadınlar ve ilişkiler hakkında en çok sorduğu soruları cevapladık” demişsiniz ya... herhalde sadece cinselik konu etiketine baktınız! Onun dışında 18-19 konu başlığı daha var sanırım göremediniz (!) Bir de #KızlarSoruyor sitesine üye olan kızlar; kitap okuyan, eğitimli, kültürlü, her konuda görüş sahibi vizyonu geniş kızlar... yani aklı bel altında değil...

0|5
    0|0
  • Erkekler kızlar hakkında en çok ya iç çamaşırları ya vinsel hayatları ya da görünüşlerini soruyorlar sonra da dm ye gel deyip iğrenç şeyler yazıyorlat

0|1
    0|0
    • Toplum içinde kendine göre bir saygınlığı olan bir erkek içinde Cinsellik fırtınaları dahi kopsa aralarında özel ilişkisi olmayan bir kadına Müstehcen mesajlar atamaz.
      Size de hep boş beleş insanlar rasgelmiş şansa bak 😁

• bence kizlar guzelcevap vermis ama gercekten erkeklerrr cokk basit sorular sormuslarr ve ayni hep duz mantik ilgimi cekmiyolar

0|1
    0|0
  • Ohoooo cinsellikten başka bildikleri birşeymi var😏@ibrahimuzun sen harıç😂

0|1
    0|1
    • 6gün

@nazoş06 Çoğu Erkek Senin Sevmediğin Kadar Seviyorlar Sevdiklerini Ve Cinsellikten Bahsettiğine Göre Senin için Herşey Bir Anlık Zevk Geçici Hevezlerdir

• 6gün

Arayan Belasını da Bulur Mevlasınıda Bulur Merak Etme Senin Karşına Senin Gibi Birisi Çıkar seks Manyağı Gerizekalısı

• 6gün

Sen kimsin ya canım attığı şeye bak gözlerin cavlamıyor galiba senin bu yorumdan bunu çıkartıyon

• Evet. Genel verilebilecek cevaplar ama cok güldüm ya cidden çok neşeliydiniz 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Evet bakarım.

2|9
    0|1
  • Yaa çok keyifli, çok güldüm.😂 "adamı bırakcan" diyen hanımefendi favorim.💕

0|0
    0|0
  • Siz de bu konu etrafında dönüp duruyorsunuz yav kadın erkek ilişkileri bundan mı ibaret

0|0
    0|0
  • Çok gülen abla çok tatlı ya. Tepkileride çok güzel.

0|0
    0|0
  • Nesi var kızların ya gayet tatlılar :D

0|3
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    33
Yükleniyor...