Evlilik planları yaptığım erkeği aldatıyorum, nasıl kurtulacağım bu durumdan?

Kendisi ile evlilik yolunda planlarımız var yanlız benim bundan önce konustugum biri vardı halen aklım onda ciddi düşündüğüm erkeğe numaramı süründürerek verdim işkence çekti resmen ama ondan önceki numaramı istedi düşünmeden verdim bana beni aldatirsan seni vururum dedi ikisinide seviyorum bir kalbe iki sevgi fazla ama. ben ikisi ile mutluyum karar veremiyorum?

2|1
2961

En İyi Erkek Görüşleri

• buna aldatma yerine başka bir isim versen kendini daha rahat hissedeceksin. burada sorun erkekler de değil. sorun senin aldatmanda değil. sorun evlilik planı. bu plan senin uzağında oluyor. yakınlık kurmuyorsun. bir kaçış bir kapı aralamak istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Ya evlenmekten vazgeçeceksin ya da öncekini unutup evlenerek yuva sahibi olacaksın. Çünkü öncekine döndüğün an arada yapmamanız gerekeni yapma ihtimaliniz çok yüksek. O zamanda sap gibi ortada kalırsın. O zaman anlarsın hatanı ama iş işten geçer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Üzücü bir durum umarım bir şekilde kararını verebilirsin. Muhtemelen bir şey eksik o evlenmeyi düşündüğün insan ile. Ama ikinci şahıs evlenmeyi düşündüğün kişiden önce olan ilişki ise sürekli birbirlerini kıyaslıyorsundur. Yasin 18 ise çok genç böyle hatalar yaparak hayatı öğreneceksin tabii ki. Oturup akıl verenin olmayınca hata yaparak öğreniyorsun. Neyse gerçekse üzülme trolse de aynı durumu yaşayıp okuyan varsa üzülmesin geçer zamanla ne kalıyor ki? Oturup 70 yaşında bir insanla konuş zaman ne çabuk geçti, hiçbir şey yaşayamadım diyor. Yani üzülme, zaman su gibi akıp gidecek ne yaşarsan yaşa sonu gelecek bir gün

2|1
    0|0
  • şu an gülüyorum foyan ortaya çıktığında görücem ben seni iki erkekte sana yolu vericek ozaman kalıcaksın öyle ortada zamanın varken vazgeç kötü olursun.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• Yalancının mumu yatsıya kadarmış, illaki birisi nikah masasında şoka girecek bu olayda kim/kimler yara alacak bilemiyorum. Ama dostoyevskinin sözü aklıma geldi " birgun yaptıklarınızdan ve yapmadıklarınızdan pişman olacaksınız! "

1|0
    0|0
  • arkadaşım senin ki aşk değil farklı bir şey yoksa bunları düşünemezdin hiç bir kadın birini severken diğer bir kişiye bakmaz bakamaz

2|0
    0|0
  • Bence iki sevgi olmaz birini seviyorsundur biride iyilogi yuzunden hoslaniyorsundur bir kalpte iki sevgi olmaz illaki birini cok zeversin. Ama bence birini burakmalisin yoksa ikisinide kaybede bilirisn

1|0
    0|0
  • Adam açık açık vururum demiş hem aldatıyorsun hem de onunla olmaya devam ediyorsun sonra haberlerde okuyup erkeğe lanet ediyoruz

1|0
    0|0
  • ikisinlede konuş ve ikisinide kandır ve evlen ikisinle birlikte. grub grub takılırsınız. bu senin karakterine uygun gibi görünüyor buradan.

0|0
    0|0
  • Ikisinide dene tarafini sec yasin daha 18 neyin evliligi gorruz seni sonra 20 yasinda kucaginda cocuk terkedilmis bir kadin olarak

1|0
    0|0
  • psikolojik vaka olarak değerlendirilmelisin. Dalga geçiyorum.

1|0
    0|0
  • O düşünmeden numaranı verdiğin çocuğu diğerinden ayıran özellik nedir? Samimi bir açıklama yapabilir misin? Merak ettim.

1|0
    0|0
  • Kendinden başka sevdiğin kimse yok. Sen onları değil, kendini kandırıyorsun.

2|0
    0|0
  • neden duygularıyla oynuyorsun? peki ayrıl en azından çocuğun hayatını karatma .

1|0
    0|0
  • Şöyle yap evlilik planları yaptığın adamı ara ve ondan ayrıl :/

1|0
    0|0
  • Gör bak ikisine de yar olmayacaksın.. Napalim senin tarzın da böyle..

0|0
    0|0
  • birinden birine haksızlık etmeyi bırakmalasın iyi düşünüp kararını vermelisin

2|0
    0|0
  • Bide bunu rahat rahat yazıp bundan nasıl kurtulabilir diye yazıosun yaa rahatlık sana fazla gelmiş boş yapmaya başlamışsın

0|0
    0|0
    • Eigve xper almak için uydurulmuş, zayıf kişilik ve karaktersizlik örneğidir.
      bu lişiye sölenilecek olan ben yukarıda söyledi. grup yapmaları lazım evliliği, kızın istediği bu.

• Seven adamı aldatma işin sonu ölüme gidince de ağlama...

1|0
    1|0
  • Hayat senin kafana göre takıl ama yakalanırsan durum iyi olmaz dikkat et :D

1|0
    0|0
  • Yuh dana be 3 uncuye de hayir demezsin sen snin gibiler yuzunden midem bulaniyo oöüüüüğğ

1|0
    0|0
  • Bu durumda ikisinede vermissindir hangisi daha cok zevk veriyorsa onu sec 😂

1|0
    0|0
  • Bence 3 uncuyu de bulmasinn tayyip Allahin hakki 3 tur

1|0
    0|0
  • her ikisiyle evlen ya da biriyle evlen birine vurdur madem sığduramıyorsun ikisinide

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 27

• Ama çüş ama oha valla bizin hakkımızı hep sizin gibiler yiyor bir de değil iki meşellee bacım ikisiyle de evlen yedi kocalı gürbüze sağlam rakipsin sen ben sana inanıyorum 😂😂😂

1|2
    0|0
  • Aslında diğeri ile ciddi dusunmuyosun diğeri seni bırakır diye döt korkusundan yalnız kalırm korkusundan ikisinide idare ediyosun biri giderse biri kalır kafasindasin umarım foyan ortaya çıkar da sende sürünürsün :) :)

1|0
    0|0
  • Üff naparsan yap böyle abuk subuk iğrenç şeylerinizi yazmayın buraya yaa. Sen ne anlarsın sevgiden evlilikten eşten. Aldatmaya devam et. Karşılığını alacaksın merak etme

1|3
    1|0
  • Hangisi daha iyi yapiyosa ona git yavrum sen beni dinle :D

1|1
    0|0
  • Birinciyi sevseydin ikinci olmazdi zaten o yuzden ikinciyi seç

3|1
    0|1
    • Yanlış düşünüyorsunuz ikinciyi daha önceden tanıyormuş. İkinciyi sevseydi birincisi olmazdı.

• Kesinlikle. Zaten insanın doğasında iki kişiye aşk beslenemez. İkinci kişi olduğu zaman menfaat ortaya çıkar. Bir nevi domuz aşkı.

• Yaniii allh yardim etsin valla

• Oha yani bu ne sacmalik abartmayin doyumsuzluk mu var sende nedir

2|3
    0|0
  • İkisinide sevmiyorsun. Boynuzlamaya devam et eminim 2 . sevgilinin de 5. si falansındır😄😄6 da olabilir kssks

1|1
    0|0
  • o zaman ilk önce şunu düşün
    Sana yapılsa ne olur?
    herkese mavi boncuk dağıtan ciddi düşündüğün adam

3|3
    0|0
  • Bir gönülde iki Aşk olmaz derler. Sevecekse insan birini sevmeli

1|0
    0|0
    • O zaman bayanın vücüdundaki bazı farklılıklar da aldatma belirtisi sayılır mı?
      Evli biri olarak sormak istedim

• Mutlu olabilirsin ama senin icib en dogru olanı seç ve digeriyle vedalaş. bir insana iki kişi oldukça fazla

1|0
    0|0
  • İki sevgi aynı anda tek kalpte bulunmaz. Onların sana karşı sevgisini ölç hangisi daha fazla seviyorsa seni onunla kal. Ve kimseye ihanet etme.

1|0
    0|0
  • 😂😂😂kendini birisini kuma yap birisiylede evlen😂😂😂

1|0
    0|0
  • Aynı havayı soluyoruz ya, ondan bile iğrendim.

2|5
    0|0
  • Evlenmek için küçüksün. Bence yaşamak istediğin ne varsa yaşa öyle evlen. Daha sağlam bir adım olur o zaman.

0|0
    0|0
  • benzer bir kafa karışıklığı yaşadım yakın tarihte. seni seveni tercih et :)

0|0
    0|0
  • Erken yaşta evlenme pişman olursun ve düşüncelerin değişecek daha. Hangisi ağır basıyorsa ona bak.

0|0
    0|0
  • Numaranı değiştir, kendine tertemiz bir sayfa aç ve tövbe et. Kimseye saygın yoksa kendine saygın olsun.

0|0
    0|0
  • ne saçmasapan ınsanlarsınız ya.

1|1
    0|0
  • Yazıkk

1|1
    0|0
  • İkisinide dene tarafını seç

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam