Yaş farkı önemli midir?

Mesela 19 yaşındaki bir kiz ile 34 yasindaki bir adam birbirini sevip yürütebilir mı? Tabi adam çok genç ruhlu ve genç gorunumlu olduğu göz önüne alinarak düşünülürse..

0|0
3054

En İyi Erkek Görüşleri

• Zor diyorum. 19 yaş yetişkinlik sayılıyor ama düşüncelerin, kişiliğin, kendini tanımanın tamamlanmadığı bir yaş hala. 34’de ise bunların çoğu tamamlanmış. Tabii sonuncu söylediğim yani kendini tanıma yine sınırlı seviyede. Yürütmek zor diyorum. Seni etkilemesi kolay ama onun senden etkilenmesi zor. Yine de imkansız diyemez kimse. Ne 19 yaşında insanlar var 30-35 yaşın olgunluğunu taşıyor.

0|0
    0|0
    • Onu etkiledim arada bir elektrik oldu uyum oldu ama ilişki adına adım atmak çok zor

• Sigara, alkol yoksa birde spor yapıyorsa 8 ila 10 yaşa kadar sorun değil bence :)) daha fazlası için rahatta bir işi olmalı parasal sorunu olmamalı kötü örnek olacak ama 70 lik kart ali ağa 20 lik çıtırlarla takılıyor var gerisini düşün 🤔 yani mutluysan kimseye bakma... Genç çıtır bir erkek dünyalar yakışıklısı bile olsa seni üzecekse ardına bakmadan kaç..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ilerde sorun olmaz da şimdiki genç erkekler hep yaşıt ya da bir yaş küçük sevgili yapiyolar mesela kârı koca arasında 8 10 yaş gyet idealse bile şu an genç bir erkek sevgili olmak için bunu tercih etmez

0|0
    0|0
  • Önemlidir. Çünkü yaş ilerledikçe insanların bakış açıları değişir. Olgun birisi ve çocuksu birisi tamamen birbirine zıt kutuplardır ve birbirlerini anlamak yerine hep tartışırlar. Bu sebeple yaş farkı çok önemlidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• Süpyancılıga girer bu, daha beyin yaşını bile tamamlayamamış bir kız ile bu kadar büyük yaş farkı aşırı. Beklentileriniz çok farklı olur. 30-45 olsa karakter oturmuştur olur ama biri henüz yola çıkmamış diğeri yolu yarılamış neler neler yaşamış yaşadığı şeyleri de haliyle bekler bir durumda

1|0
    0|0
  • kadınlar 22.23 den sonra ne istediklerini kavramaya başlıyorlar. adam 50 olsa kadın 22..23 ya da üzeri olsa sorun olmazdı. 19 yaş eğlenceli hoş çekici bir yaş olsa da flörtler evlilik planlarına kendini fazla kaptırmamalı.. kafa yapısı her an değişebilir*.*

0|0
    0|0
  • Önemli dersem samimi olmaz. Ben de yaşıtlarımla anlaşamıyorum mesela. Ancak hiç değilse jenerasyon değişmemeli. Başta sorun olmaz, tatlı tatlı anlaşılır ama zamanla ortak bir nokta bulmak zorlaşabilir.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama pek de yürüdüğünün örneği yoktur. Ki kişisel olarak sorarsan bende tasvip etmem böyle bir şeyi

0|0
    0|0
  • O 30 yaşındayken sen 15 yaşındaydın, reşit oldun diye de pek bir şey değiştiği yok. Kesinlikle sübyancılık, o yaşta erkek o yaşta bir kızla zaten yapamaz. Gönül eğlendirip ayrılır aha buraya yazıyorum.

0|0
    1|0
  • Kız 30 erkek 45 olsa olabilir ama 19 yaşındaki kız için 34 yaş biraz fazla oluyor.

0|0
    0|0
  • Peki bir 10 sene koyalım, sen 29 adam 44. Sence önemli mi?

0|0
    0|0
  • Önemli olan sevgi, saygı, mutlu olmanız.. tabi sen daha iyi bilirsin

1|0
    0|0
  • Adamın çok genç ruhlu ve genç görünümlü demişsin de 10 sene sonra dede olacak ya

0|0
    0|0
  • Sen şu anda Tamamen beni anla Ben de öyleyim kendimi genç hissediyorum çünkü gencim

0|0
    0|0
  • Hoslanma olabilir belki ama gerisinin ciddi gelmemesinde yarar vardir.

0|0
    0|0
  • Kısa süreli bir ilişki olabilir ama en fazla 1-2 sene sürer

1|0
    0|0
  • Yaş farkı önemli değil de o kadarı da cidden abartı

0|0
    0|0
  • Birde erkeğin parası varsa tadından yenmez, neden olmasın.

0|0
    1|0
  • Patlak verebilir bir yerde senin yaşına tur bindirecek neredeyse ☺️👍🏻

0|0
    0|0
  • Ne kadar genç ruhlu da olsa 4/5 seneye iktidarsızlık başlar

0|0
    0|0
  • Ama sevdik sonra neden olmasın diyeceğim ama 15 yaş var arada

0|0
    0|0
    • Ama ben26 yaşındayım bende evlenmek istiyorum ama nedense bir aday bile çıkmadı

• Anladım şöyle yap bence eksileri artıları düşünün ama bence çok yaş var

• Evlilik konusunda samimiyetimle söylüyorum seviyorsan eger sonuna kadar sürdür derim ileriki yaşlarda sorun yaşayabilirsin aşkın yaşı olmuyor maalesef

• bugün için evet..
    ama 5 veya 10 sene sonrası için hayır..

0|0
    0|0
  • Tabi lan manyak mısın

1|0
    1|0
  • olabilir needen olmasın ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 28

• Evlenme ama ilişkine güveniyorsan bekle zamanla sende ne istediğini daha iyi anlarsın. Yaşın çok genç :)

0|0
    0|0
  • Tabi ki yürüte bilir sevmenin ve anlaşmanın yaşı yoktur önemli olan iki kişinin birbirlerine olan sayğısıdır

0|0
    0|0
  • Belki ama sanmıyorum. Onun yaşı büyük ilerde beğenmemeye başlarsın yakıştırmazsın. Soğursun. Arkadaşım evlendi ama bir zaman sonra ayak uyduramıyor şu bu demeye başladı boşanacaklar.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir kere babası yaşındaki adamı nasıl sevebilecek allah aşkına

0|0
    0|0
  • Arada fark var tabi ama birbirinize saygı ve sevginiz olduğu sürece yürür

0|0
    0|0
  • Bence flört edebilir ama evlilik pek sağlıklı olmaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Baban gibş birimi istiyosan nedem olmasım yaşlanıncada bakarsın artık hele bide çocuğa babası dedesi gibş olcak

0|0
    0|0
  • Ben yaşa pek takan bürü değilim ama 10 15 yaş normal bence

0|0
    0|0
  • Sevip sürtebilir mi diye okudum. Bu konu hakkında ne düşündüğümü net olarak anlamışsındır sanırım

0|0
    0|0
  • Ben 19 eşim 28 gayet guzel yürüyor evliligim

1|1
    0|0
  • yaş farkı önemli değil ama yaş uyumu çok önemli.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • hayir olmaz bence

0|0
    0|0
  • evet olabilir

0|0
    0|0
  • Yok be kuzum