Kapat

Sevgilinizin epilepsi (sara) hastası olduğunu öğrenseydiniz tepkiniz ne olurdu?

Sevgilinizin flörtten belli bir süre sonra epilepsi/sara hastası olduğunu size söyledi. Tepkiniz ne olurdu?
Gelecek kurmak ister miydiniz? Yoksa kaygılarınız olup, kendinizi geri mi çekerdiniz?

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ne olursa olsun eskisi gibi devam ederdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim hastalık falan bunlar önemsiz evlilik sevgili edinmek, eger azda olsa çekingenlik varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. çekingenliğin acısını biraz çektim sonunda yendim ama şimdi insanlar benim eski durumumdaki gibi olmasın diye yardım etmek istiyorum herkese. İnsanlarla ya da kızlarla konuşurkende pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa veya çekingenlikte varsa çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim, konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Çekingenlik azda olsa varsa cevapla kardeşim, yoksa dikkate alma yazdığımı

0|0
    0|0
  • Epilepsi hastalığı çokta abartilacak bir hastalık değil bence gerekli tedbirler alınırsa önemi kalmsz

0|0
    0|0
  • Epilepsi hastasıyım bunun dereceleri var

0|0
    0|0
Yükleniyor...