Kendinizden en fazla kaç yaş büyük/küçük biriyle çıkarsınız?

Kendinizden en fazla kac yas büyük veya kücük biriyle cikarsiniz?

0|1
3496

En İyi Erkek Görüşleri

• Yaş 40 olduktan sonra 20-25'likleri götüreceğimden, bu hususta bir yaş belirlemek doğru olmaz.
    Hali hazırda kendimden ufaklara bakmayı pedofili olarak görsem de, gelecekte kart karıların arasında çıtır arayışlarına mutlak suret çıkacağım aşikardır..

0|1
    0|0
  • Bu aslında olduğun yasa göre değişebilir 25 yasimdaysam 20 yaşında birisi olabilir ama 20 yaşımda 15 yaşında bir kızla sevgili olmam tamamen zamana göre uygulanabilir bu 20 yaşındayken en az 17 yaşında olur 23 24 olduktan sonra 18 25 olduktan sonra 20 yerine ve olgunluğuna göre 19 olabilir o yüzden kesin bir cevap vermek bana mantıklı gelmiyor olgunluk önemli nede olsa, benden büyük birisi içinde bu soylediklerim geçerli...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kendimden 3 yaş küçük biriyle çıktım en fazla da 10 yaş büyük biriyle çıkabilirim

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem ama kendimden küçük biriyle olmam.
    Benden ne kadar büyük olduğu da önemli değil.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• Yaşım 18 yaşının altında birisi ile çıkmam ve yaşım kaç olursa olsun hiç bir şekilde kendimden 6 yaş küçük birisiyle çıkmam kendimden 3 4 yaş büyük birisiyle de çıkabilirim.

0|0
    0|0
  • benden büyük olmamasına dikkat ederim ama şimdi böyle söyledim ya gelir beni bulur neyse 6-7 yaş benden küçük olabilir

0|0
    0|0
  • o işler yaşa bakmıyo attırdığı şeye bakıyo tabi bu attırma üç buçuk atma değil karşındakinin sana verdiği hissin sendeki önemi önemliyse 3 e 5 bakmazsın zaten :))

0|0
    0|0
  • Reşit olmayan kızla zaten görüşmem o yüzden en küçük 18,
    eski sevgilim 35 yaşındaydı, en fazla da 10 yaş diyorum

0|0
    0|0
  • kendi hayatının kararlarını almaya başladığı yaştan sonrasında sorun yok bence. önemli olan kısmı o.

0|0
    0|0
  • 10 yaş küçük biriyle çıkmıştım.. max. Bu herhalde 😇 Fazlası beni kötü hissettiriyor. Kendimi pedofil gibi hissetmeye başlarım..

0|0
    0|0
  • aşkın sevginin yaşı yoktur diğeri örftür adettir gelenektir adamın gönlübir kayrak taşa düşmüş 7 yıl koynunda taşımıştır ibretliktir efendim

0|0
    0|0
  • Buyuk biriyle cikmam benden 5 6 yas cikarim oylede oldu zaten

0|0
    0|0
  • 25 im. 41 yaşında görüştüğümde oldu. Zevk meselesi, olgun seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bizde yaş farketmez😃 kendimden büyük 2 tane sevgilim oldu. Birisi 5 yaş büyük 2. 7 yaş büyük 😂😃

0|0
    0|0
  • Farketmez, iyi anlaşıyorsam 20 yaş büyük de olabilir 30 ya s küçükte.

0|0
    0|0
  • 5 yaş büyüğe kadar yolu var hatta kadın minyonsa 10 olsun

0|0
    0|0
  • ben 7 yaş buyuk bırısyle konusmustum flört gibi bişi oldu gerisi yok

0|0
    0|0
  • 3 yaş küçük olabilir benden büyük olmaz. benimle yaşıt da olabilir.

0|0
    0|0
  • Benden 10 yaş büyük sevgilim olmuştu. En azda 3 yaş küçük vardı. Yani bu yaş aralıkları nçbenim için ideal

0|0
    0|0
  • Kendimden en fazla 3 yaş küçüklerle çıkarım büyüklere gelecek olursak aramda 100 yaşında fark olsa dahi çıkarım

0|0
    0|1
  • 45 yasinda biriyle birlikteligim oldu iyiki olmus hayatimda yasadigim en guzel iliskiydi

0|0
    0|0
  • Sanirim maksimum 5 ama kalp bu ne olur bir seyde diyemiyorum

0|0
    0|0
  • 1-2 yaş aralığıyla büyüklerle çıkarım.
    2-3 yaş aralığı ile küçüklerle çıkarım.

0|0
    0|0
  • Benim icin yas onemli degil kafalar zevkler uyussun yeter

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    74

Kızlar Ne Diyor 32

Yükleniyor...