Sevdiğiniz kişi size "Bana iyi gelmiyorsun!" dese ona iyi gelmeye mi çalışırsınız; kayıplara mı karışırsınız?

Sevdiğiniz kişi size "Bana iyi gelmiyorsun!" dese ona iyi gelmeye mi çalışırsınız; kayıplara mı karışırsınız?
Yine kitabımdan kesit yapacağım, tiryakisi oldum. 😍
" Ormanda yetişen bir çalılık resimlerini çekmeye gelen yok, diye acı çekmez. Başında öten bülbül olmadığı için kahrolmaz. Gidip intihar etmez. O kendi aşkıyla büyür, kendi aşkıyla yetinir. Rüzgara değmenin sefasıni sürer. Var olması başka bir şeye bağlı değildir. Vardır ve oradadır işte. Kendini gerçekleştirmek ona fazlasıyle yeter."

0|0
4627

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu dünya da bir nota olduğunu idrak ettiğin an Varoluşun eşsiz müziğini işitebileceksin işte o büyülü tını Tanrı`nın Sesidir
    Okudugum kitaptan cevaben alıntı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• İyi gelemiyorsam yapacak Bişey yok. Çünkü onun düşüncesinde bitmişim.

1|0
    0|0
  • Bu işin doğasında olmaya başladı artık. Bana iyi gelmiyorsun diyorsa eğer baya bir yanlış yoldan gidilmiş demektir. Geriye dönüp doğru yola gitmeye çabalamak için eğer zaman varsa koşa koşa doğru yola dönerim.

0|0
    0|0
  • Bizde o kafaya erişe bilsek kendi kendine yeten form
    Sana iyi gelmeyen biri ile yan yana olmazsın, kararlı bir nidası varsa uzaklaşırım çünkü muhtemelen yeteri kadar tanışmışızdır. Gelebileceğim kadar iyi gelmişimdir

0|0
    0|0
  • Cokta umurumdaydi sanki eskiden hep sen vardinda simdi olmasan nolcak der ceketi alir cikarim.

0|0
    0|0
  • Aspirin miyim ben şerro by by hade s. carim oyle sewgiye

0|0
    0|0
  • Bana iyi gelmiyorsun demek seni istemiyorum demektir kovmaktan başka bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Bana iyi gelmiyosun lafı ağızdan çıktığı an herşey biter

0|0
    0|0
  • Benden daha iyileri ile karşılaştırsıjmn Rabb'im der çekilirim.

0|0
    0|0
  • Madem seviyorum sevmenin anlamı mutlu olmaktır
    O mutlu olsun bari

0|0
    0|0
  • Zorlamanın bir alemi yok. İyi gelmiyorsam kayıplara karışırım.

0|0
    0|0
  • bir süre daha denerim gene olmuyorsa kendi yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • Gelmiyorsa yapacak bir sey yok iyi gelmesi icin dans mi edelim ne yani :)

0|0
    0|0
  • ona iyi gelmek icin herseyi yaparim

0|0
    0|0
  • Ayrılrm.

0|0
    0|0
  • Arkana bile bakma...

0|0
    0|0
  • Zehir de yilandan panzehir de.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Topuk

0|0
    0|0
  • Yanında yoldaş olurum

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Kayıplara karışırım

0|0
    0|0
  • Ona iyi gelmek için elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0
  • Zorlamaya gerek yok terkederim.

0|0
    0|0
  • gereksiz olduğumu düşünür, bağlantıyı koparırım..

0|0
    0|0
  • İlla defol demesini beklemeye gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 45

• Şansımı yine de denerim, olmuyorsa da zorlamanın alemi yoktur.

0|0
    0|0
  • Geçen gün bu cümleyi birine karşı kurdum. Seviyor olabilir ama hayatımda yeri yok ve bana iyi gelmek yerine fazlasıyla geriyordu. Daha fazla çabalaması için değil, tamamen hayatımdan çıkması için kurdum bu cümleyi. Bu yüzden bana karşı da kurulunca kayıplara karışırdim

0|1
    0|0
  • Giderdim. Çünkü zaten olduğum gibi gitmişmişimdir ona, daha farklı bir insan olamam. Ona varlığım iyi gelmiyorsa ne yapsam ne etsem de olmaz. Bu sefer kendime iyi gelemem. Yani giderdim.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiç öyle diyen olmadı ama biri bana öyle derse tabikide giderim yani alakamı keserim.

0|0
    0|0
  • Biri bana, bana iyi gelmiyorsun derse direkt tribe girerim peki, iyi ve tamam dan öteye gitmez cümlelerim hatta bitiririm 😊😊

0|0
    0|0
  • Kitapta dediği gibi “o kendi aşkıyla büyür kendi aşkıyla yetinir”... 😍 iyi gelmiyorsak gideriz yani mantıklı insanlarız biz

1|0
    0|0
  • Hayal kırıklığı... ne yapıcagmı bilemem ki ben yaa öyle de laf edilmez ama 😢

0|0
    0|0
  • önce niyetini öğrenirdim ayrilmak mi istiyo yoksa cozum odakli mi ona gore ben de sekillenirdim ama eger cok seviyosam kesinlikle sorunu hallettmeye calisirdim..🤗

0|0
    0|0
  • Seviyorsam çabalarım belki kötü bir süreçten geçiyordur diye düşünürüm ama hala gözündeki yerim değişmiyorsa gitmek gereken zamanı da kaçırmamalı...

0|0
    0|0
  • sen xanax mısın iyi gelicen?
    ilişki mutlu eder ya da etmez.

0|0
    0|0
  • Bırakırdım hıc dusunmeden hem iyi gelmiyorsam Benimle işi ne oyun mu oynuyor yni kesnlıkle siler atardım hayatımdan

0|0
    0|0
  • kayıplara karışırım, kimsenin peşinden koşmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • ona iyi gelmiyorsam benimle isi ne. ayrilirim. kendisine iyi gelecek birisini bulurum ben

0|1
    0|0
  • Bana iyi gelmiyorsun demek aradaki aşkın (eğer ask varsa) bittiğini gösterir. eğer aşk varsa iki kişinin birbirine iyi gelmemesi söz konusu olamaz!

0|0
    0|0
  • Sorunu halletmeye çalışırım gidemem ben hiç Bir Zaman

1|0
    0|0
  • Kayıplara karışırım o diyene kadar iyi gelmemişim o dedikten sonra istesemde gelmem zaten

0|1
    0|0
  • Virüsmüyümaq ben. Ona kötü geliyim. Defolsum gitsin.

0|0
    0|0
  • Biri Bana iyi gelmiyorsun dese neden daha ustune gidiyim ki bırakırım

0|0
    0|0
  • Ancak o bana iyi gelmiyorsa firar ederim. Yoksa sülük gibi yapışıyorum kendimi düşünmeliyim

0|0
    0|0
  • Bu yazi kimin

0|0
    0|0
  • Bana öyle bişey diyemez

0|0
    0|0
  • Kalk git iyi geleni bul lan o zaman derim 😂😂

0|0
    0|0
  • Kayıplara karışırım sjdjjdskks

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
    • Çünkü elimden geleni zaten yapıyormuşumdur ona rağmen öyle diyorsa başka bir seçenek kalmıyor

• Zorlamaya gelmez kayıplara karışırım.

0|0
    0|0
  • Oldu o zaman ben gideyim derim.

0|0
    0|0
  • Giderim

0|0
    0|0
  • Kayıplara karışırım

0|0
    0|0