Kapat

'Türk erkeği' deyince aklınıza gelen ilk 3 şey?

Şimdi bu, ortamı çok ateşleyecek bir konu amaaaa sözü önce kadınlara bırakalım sonrasında erkekler siz de onların yazdıkları karşısında ne hissettiğinizi yazın. Ama yazarken bazı kurallar var. Yazan kişiye karşı hissettiğiniz duyguları değil, kadınların bizim hakkımızda düşündükleri şeyleri gördüğünüzde ne hissettiğinizi yazın. Yani onlara cevap vermeden, tepki vererek değil, duyup anlayıp hisleri paylaşmak için.
Haydi bakalımmmm :)

0|1
8054

En İyi Kız Görüşleri

• Yakışıklı, şerefli, namuslu, güçlü, sözünün eri, karizmatik, boyun eğmeyen, cesur, özgüvenli, lider, sosyal vb..

Üç kelime demişsin ama bizimkiler üç kelimeyle anlatılacak türden değil 😄 Diğer yabancı erkeklerin hepsini toplasan bir TÜRK etmez.

1|5
    3|0
  • Malesef bu soru da ki yorumlar kadar çirkin hale getiren durum. Erkekler de kadınlarda birbirlerine hakaret etme ezme çabasına girdi. Kadınlara bir çok kalıp dayatildi aynı zaman da kadınlar tarafından da erkeklere bir çok kalıp. Ruhlar aleminde yasamıyoruz elbette görsellikte önemli ama asla ve asla hislere maneviyata önem vermez olduk. Karşılıklı iki cinsinde Bir birine nefret yağdıran sözleri. Ama baksaniz kadın erkeksiz erkekde kadınsız yapamaz. Buna rağmen sevmek değer vermek varken her iki tarafta birbirini ezer küçümser oldu. Her iki cinste karşılıklı en üst benim diye yarisa girer oldu. Cinsellik ve para on plana çıkar oldu sevgi hisler kalp anlamını yitirdi. Kıyaslamaya başladık. Yazık arkadaşlar yarışa girmeyin sevin sevmeyi öğrenin kalbinizin göğüs kafesiniz de attığını unutmayın birbiriniz aşaglamayin çok zor bir şey değil. Halbu ki nefret ve hakaret insanin kalbine dağ kadar yük olur.

1|4
    1|0
    • Sana eksiksiz katılıyorum arkadaşım. Bunun çözümü var mı bilmiyorum ama bu durum artarak devam edecek gibi gözüküyor.

• Teşekkür ederim. Ama ben yazımda şunu belirttim ruhlar aleminde yasamıyoruz elbette görsellikte önemli. Ama biz maneviyatı tamamen kaybettik her şeyi görsellik ve para yapar olduk. Yoksa görselliğin hic bir önemi yok demedim. Ama şu bir gercekki biz kadın olarak diyelim bir erkeğe sırf çok yakışıklı diye gittik bir süre tanıdıktan sonra adam sadece yakışıklı davranışları sana uymuyor. Bir süre sonra görselliği arka plana atıp davranışa odaklanirsin. Ve canına tak ettiği yerde bitirir gidersin. Yani demem o ki görselliğe %30 maneviyata %70 değer vermek zorundayiz istemesekte katilmasakta bu oranlarda davranıyoruz zaten.

• Baran dışını begenmedigin birinin içini merak etmezsin demissin. Bak sanal ortamda bu dediğinin geçerliliği daha yüksek. Ama hiç mi yaşamadınız şu durumu. Dışarda görsem tipine bakmam diyip ama o kişiyi bir ortamda tanımaya basladikca bir anda gözünüzde güzelleşmeye başlayan bir insan hiç mi olmadı. Genelde hayalinde adam veya kadın farkliyken aşık olduğunda bir bakarsın hayalindekiyle alakası yok. Sevgi öyle bir şey ki sana ezberini bozdurur. O yüzden yine aynı noktaya geliyoruz inanın görsellik bir yere kadar göz açlığını doyurur. Ama geriye büyük bir kısım insanin ici davranışları sana olan tutumu kalır. Ve bu hep geçerliliğini korur

En İyi Erkek Görüşleri

• Dostum bunun Türk kadını versiyonunu da yapar mısın? Kadınların görüşlerine saygı duyuyorum tabi ki de bu biraz tek taraflı olmuş sanki bunun kadın versiyonunu da yaparsan daha güzel olur emeğine sağlık.(Not:Paylaşımını çalmış olmamak için ben sormuyorum.)

0|0
    0|0
  • Kıskanç, abaza ve sahiplenici... Çok var yahu.. İyiside var kötüsü De..

5|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 78

• + cesur, sahiplenen, kıskanan, vatan sever v. s
    _ öküz, dana, sığır, goril, zampara, fırlama, namus diye anırıp milletin namusuna bakan, ukala, şişko, balkon kadar göbeği olan, kahveden burnunu çıkarmayan, bakir olmadığı halde yana, yana bakire kız arayan, odun, kereste v. s v. s

3|1
    2|1
  • İyi yönlerini yazacağım ben :) çok sahiplenen , çabuk bağlanan , vatanını seven

2|9
    1|0
  • 1. Aslında sevimli ama egoist oldukları ve abartmayı sevdikleri için maço görünümlüler.
    2. Bilgisiz ve tecrübesiz oldukları halde (ki genel ev bile yokken nerden tecrübe edinebileceklerse) aşırı cinsellik düşkünü ve asla bunu kabullenemezler.
    3. Sadece görev olarak üzerlerine aldıkları şey para kazanmak ve evlerinde üstünlük göstermek. 😂😂

0|0
    0|0
  • aşağılık kompleksi
    işten gelince yemeğim hazır olsun anlayışı (çalışan kadın bile olsa)
    birini takıntı haline getirmeleri (bu kişinin erkek olması ve sevgilisiyle herhangi bir alakası olması yetiyor)

0|0
    0|0
  • pis oldukları geliyor aklıma duş almak nedir bilmezler wc den çıkınca ellerini sabunlamazlar çıkardıkları çorabı koklayarak temiz olu olmadığını kontrol ederler!

5|0
    2|7
  • Valla odun modunlar ama Türk Erkekleri kadar Cesur Yiğit Efendi Korkusuz Adam daha görmedim. Hepsinin başımızın üstünde yeri var!!!

0|3
    3|0
  • Genellemiyorum Kadınıda erkeğide genellemeyi bırakın artık yok türk kızı şöyle yok türk erkeği böyle bence herkesin kendine has bir karakteri ve zevki vardır.

0|1
    0|1
  • Beyaz çorap
    sivri burun ayakkabı
    beyaz atlet
    bıyık bırakıp kendini Burak Özçivit sanma :D

1|2
    0|1
  • Göbek, kellik, elinde tesbih, maço tavırlar. 😀
    4 oldu idare et.

3|1
    1|2
  • Kütük , robot , duygusuz , kıskanç ne varda gereksiz kıskançlık yapıyonuz anlamıyom

2|0
    2|6
  • ASİL KAN (BEŞİKTAŞ'a ÖZEL olsa da TÜRK'lük namına elbette dahil ederiz)

AĞIR Başlı (Diğer ülkelere kıyasla en azından)

Sarma ( Oda geliyo aklıma yapacak bişeyim yok)

0|0
    0|0
  • Yorumları okumaya geldim... Hunharca güldüm ve gidiyorum...

1|1
    0|0
  • ~Yakışıklı~
    ~Komik~
    ~Cesur~

%20 'lik kısmı için yazılmıştır.✓

0|2
    0|0
  • Yazıyoruz.. tepki gösteriyorlar.. neyse güzel şeyler yazayım bari :) karizmatik , sempatik ve tatlı 😋😋

1|2
    0|1
  • Masanın üstüne bırakılmıs sigara çakmak ce cüzdan üçlüsü

0|1
    0|0
  • Odun
    Karaktersiz
    Sınırını bilmeyen ahlaksız
    Saygısız
    İt kopuğun teki

2|0
    0|2
  • pis kıro
    İtalyan ve İspanyol erkekleri çok yakışıklı <3

2|0
    2|4
  • Capkin
    Kiskanc
    Kendinden baska kimseyi gercekten sevmez.

0|0
    0|0
  • No kas , no bakım, yes Kıl, tüy bencillik, üstünlük, ben erkegiooouum ulaoouğnn

1|0
    0|4
  • Kendilerine bakmadan Adriana lima istemeleri
    Gönül almasını bilmemeleri
    Gözü hep disarda olmasi

2|0
    1|1
    • İlk madde çok anlamlı, doğruya doğru. Diğerlerine daha sonra bakarız 😊

• Evet ilk maddede dusuncem değişmez. kendileri göbekli disler sarı, sac kalmamis tipsizdir;ama begendigi kadınlar seksi guzel. kendi denginde biri gelse ıyyykk diyecek.

• Kızlar Devam
    58

Erkekler Ne Diyor 52

• 1 hala erkekleri aşşağılayan aklı kıt kızları sevmeleri.2 italyan ispanyol erkeklerini beğenen ahmk kızlar için vatanı savunmaları.3. kazma, kro, pis, sapık, odun, diyen kızların babaları işte türk erkeği budur.

0|0
    2|0
  • Herkes göbek demiş, çoğu Türk erkeği göbekli değil bence.

2|1
    0|0
  • Bu söylemek istemezdim ama bir çoğu dikkat etmiyor kendine, göbekli, ter kokulu, bir de kaba.

4|1
    0|0
  • Kıcımızı yırtıp calışıp cabalıyoruz kadınları memnun etmek için. Yinede yaranamıyoruz. :D

Kalite, kalite yine kalite diyorum. :)

0|1
    1|0
  • Hepsi yanlış değil, bazıları doğru ama öldürmeyin be bu kadar da.

0|1
    1|0
  • Turk erkegi kadini degilde genel olarak butun dunyada su anki insanlarin 3 hali var aklimda doyumsuz, kiymet bilmez ve ne istediklerini bilmiyolar

1|0
    0|0
  • Kendi özelliklerimi yazıyorum😂😂
    Duygusal (Anlayışlı)
    Sadık (Sadakat bekleyen)
    Sahiplenici (Karşı taraftan da aynı sahipleniciliği bekleyen)

0|0
    0|0
  • 1) Görünüşte"bütün dağları ben yarattım"Gerçekte"höt diyince alsana döt"diyen karakter.2) Arabası var, benzin alacak parası yok.3) *m salak. Valla sordun aklıma geleni söyledim kızmak yok. 😀

0|0
    0|0
  • Pijama terlik televizyon 😂
    Rahatına düşkün olan bir insan olarak aklıma direk bunlar geldi. 😂😂

0|1
    0|0
  • Herkez gobegi var diye laf cakmis ulkecek diyetisyene ihtiyacimiz var 😀

3|0
    0|0
  • Ya kızlar çok kötü şeyler yazmışlar.
    Neden böyle düşünüyorlar, ne yaptık biz onlara anlamadım. Ben hiçbir kızı üzmedim.

1|1
    0|0
  • 1-akli bacak arasinda
    2-cogu konuyu kaba kuvvetle cozmeye çalışan barbar
    3-parasi varken dunyanin en mutlu adamidir turk erkeği

1|0
    0|1
  • Savaşmak için yaradılmış.
    Kadını için ölümüne kavga eden.
    Birazda dengesiz.

0|0
    0|0
  • 1-Abaza oluşları.. 2-çok dedikodu yapmaları.. 3- hiç birisine güvenilmemeli :)

2|0
    0|0
    • Bunları söyleyen bir erkek 🤔ilginçmiş

• Ama 3. Madde hiç birisine deyince siz kendinizi de katıyorsunuz otomatik olarak..

• İstisnalar kaideyi bozmaz bazen insan kendine bile güvenemediği için öyle söyledim ben kendime güvenen birisiyim beni tanıyanda zaten zamanla güvenilir birisi olduğumu anladığı için öyle açıklama yaptım sana

• Turk kadinlari kafayi killa tuyle bide beyaz atletle bozmuş

1|1
    0|0
  • Kendim için değil fakat genel olarak gördüğüm Kıllı, göbekli ve Küfürbaz olmaları.

2|0
    0|1
  • %75 i Milli olmamış kıllı bacaklı elizabet ruhlu sempatik beyefendi

0|0
    0|0
  • Kuzey Tekinoğlu. :D :D

0|0
    0|0
  • Doğallık, cazibe, haşinlik😛😛😛

0|1
    1|0
  • Tembellik