Seven erkek aldatır mı?

Yeter artık!
Birçok ilişkim oldu, hepsinde de aldatıldım. Hepsini inceleyip araştırıp kendim tespit ettim. Yahu seviyorum diyorlar köpek gibi yalvarıyorlar ama iş aldatmaya gelince onlardan ustaları yok! şu an bir sevgilim vardı, dün fake hesapla biraz işlettim cinsel konuları açtım, hemen de olumlu yanıt verdi! halbuki normalde beni köpek gibi seviyor, benden başkası hiç umrunda değil (!) yahu güzel bir kızım hani fena sayılmam, fiziğim de iyi. çıktığım kişiler de hep görünüş olarak benden altta olan kişiler oldu. bakımlıyım da. bunların amacı ne?
çok yoruldum hiç kimseye güvenememekten. tam birine artık güvenicem şans vericem dediğim an hayal kırıklığına uğruyorum. cinsel de olsa duygusal da olsa defalarca kez aldatıldım. ve ben artık kime ne zaman nasıl güveneceğimi şaşırdım.
gerçekten seven insan aldatır mı? yoksa hiç mi sevmediler beni? bilmiyorum.. ben çok yoruldum siz söyleyin.

1|0
3360

En İyi Erkek Görüşleri

• Kızım sen kimsinde şans veriyorsun
    Kimi insanların yanına bile yaklaşamazsın burak konuşmayı.
    Bu hemcinslerim bu kızlara fazla bulunmaz Hint kumaşı sanıyorlar
    .. Soruna gelirsek düzgün kimse sana bakmaz çünkü onla bunla sevgili mevkili olan kızı düzgün aklı salim kimse konuşmaz bile

0|0
    0|0
    • ne diyorsun? hiç bir şey anlamadım önce düzgün konuşmayı öğren!

• anlarım söyle.

• Şimdi onla bunla sevgili mevkili olan bir kızın şahsen bana göre dünya güzeli olsa baştan elendi.. Güzelliği beni kandıramaz
      .. Gerçi devir moderniz kimin eli kimin cebinde belli değil yani bulduğun kişilerde oyuncak kukla moderniz insanlar olur bu insanlar dada me sadakat olur ne saygı ve vefa..
      .. sadece et parçası olarak görürler seni sonra da aldatıldım bilmem ne vs vs dersin..
      .. Edepli terbiyeli aklı yerinde sadakatli vefakar saygılı pırlanta kişiyi bul bekle derim ama o kişiler pek nadir bulunur bulsa da senle konuşur mu orası makul.

• Sevgi var sevgicik var birde olsun diye sevilenler var..

Şimdi sana erkek aldatmaz desek yalancı konumuna düşersin.
    Aldatir desek (hemcinslerimi genellemeye almis olur)

Şöyle bir şey var.

Aldatan erkekdir.
    Adam değildir
    Sen adam sevememişsin.
    ya da iyi kandırılmışsin.

Her cinsiyeti erkek olan aldatmaz.
    Sevdiginden başkasıyla olamayacak konusamayacak hatta cogu şeyi düşünmeyecek kadar adam sıfatına yakışan erkeklee varki dedektiflik falan boş zaman işleri.

Kusura bakma ne sen onu sevmişsin
    Nede o seni.

Birine güvenmek için güven vermek gerekir test etmek fake hesap falan.

Sevmedigin gerçeğiyle yalandan seviliyormussun gercegini ortaya çıkarır.

Gercekten sevenler arasında oyle bir bağ vardır ki o yaptıkladina ihtiyac yoktur ve sana yapılanlar hayatta olmaz.
    Umarim insana rast gelirsin.
    Tabi gercekten hak ettikten sonra.

2|3
    0|0
    • bence adam gibi seven biri hiç yok.

• O da senin kısmetsizliğin.

Test eden test edilir.
      Seven sevilir
      Güven veren güvenilir.

Islamin temeline in.. karsiliksiz olduğunu göreceksin.

Hakkında hayırlısı. .🙏

En İyi Kız Görüşleri

• Canim seni sevmediği için yapmıyor seni kosulsuz sevdiğine eminim ama erkeklerin doğasında olan bir şey bu cinsellik sorsan sana dokunmak istemez ama başka kızlara or.. ospu gözüyle bakıyor ihtiyaçlarını o şekilde gidermeyi tercih ediyor bu aldatma gibi bir şey değil ama yapması da doğru değil

0|1
    0|1
  • Canım seni anlayabiliyorum ama erkekler böyle acaba çok değer vermiş her dediğini yapmış olabilirmisin öncelikle fevri karar verme ne olursa olsun iyice tanı ama eğer bundan bişey olmaz bu böyle biri diyorsan mesafeni koyacaksın ve vazgeçilmez gibi yaklaşmıycaksın ona mutlu olucaksın hayatına devam ediceksin sen belkide doğru kişiyi bulamadın? ONA kesinlikle mükemmelmiş gibi davranma !

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• İsyanına isyanla cevap vermek geldi içimden.. Ey ahali duyun beni aldatmanın kadını erkeği seveni sevmeyeni yoktur. Seven insan da aldatır.
    Şimdi konu o kadar uzun ki nereden başlasam inan bilmiyorum.. giriş gelişmeyi atlayıp doğrudan sonuca gelsem şimdilik daha doğu bir adım olacak gibi geliyor o nedenle şunu söylemek isterim; erkek, kadın için bedel ödemiyorsa sevse bile aldatır. Siz kadınlar malesef erkeğin bedel ödemesini aşırı duygusallığınız ve kıskançlığınız ile bedel ödetmiyorsunuz. Elbette sadece sizi suçlar gibi olmasin onun bizim toplumun anneleri babaları anne baba olamadığı için dayatmalarla.. bilginin ve doğrunun önaldı değiştireceklerini bildikleri için korkuyorlar ve orayada bir korku kültürü benimseniyor kızlarımızı etkenlerimizi böyle yetiştiriyoruz. Bu nedenle kadınlar erkelerden erkekler kadınlardan şikayetçi oluyoruz. Aslında şunu görmek lazım ilişki ne için başlıyorsa onun için de bitiyor istersen adriana lima ol yine potansiyel aldatılan kadın olabilir siniz ki hos adriana bile aldatıldı. Sorun güzellik fizik değil bu insanların yetiştirilme biçimi ile alakali küçüklüğünden beri penisi örülerek büyüyen bir çocuk düşünün büyüdüğünde daha doğrusu büyürken aslında birşey olmadığını o övgülerin sadece babasının amcasının ego tatmini için yaptığını anlıyor tani bunu daha farklı anladığı için ataerkil toplumun dayatmasına maruz kalarak dahanın dahasını istiyor daha kadını insan olarak girmiyor cinsel obje olarak görüyor. Aslında seviyor çünkü tatmin edeceğini hayal ederek seviyor bu yüzden peşinizden koşuyor zaman içinde istediklerini vermediğim için alamadığı için sevgisi yine devam eder ama başka bedende meni bırakma arzusu içinde kıvranır durur. Çünkü meni bıraktıkça toplumun ona dayatımından kurtulacağına inanır çünkü toplum bunu inanması gerektiğini de dayatır.
    Değerler kültürünü benimsememiş olmanın ceremesini çekiyoruz sevgili soran. Yorgunluğunuz çok normal ama tercihlerimiz bizi biz yapıyor bunun da bilincinde olmanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • Haklısın.
    Erkeklerin %15-20'si aşk yaşar, gerisi rol yapar bakın aşkın ne olduğunu dahi bilmezler.
    Siz hiç aşk konuşan erkek grubu gördünüz mü?
    Göremezsiniz çünkü işleri olmaz
    Sadece kadını elde etmek için rol yaparlar.
    Hele bir erkek ortamında aşktan konu aç bakalım erkek erkeğe olum top musun falan derler çünkü erkekler de gerçekten kadınları anlama gibi bir olay yok, tek işleri cinsellik sadece erkek mi suçlu hayır tabi ki, maço psikopat erkeğe değer veren kadınlar da suçlu yahu sen maçoluk taslayan psikopat bir erkekte sevgi merhamet var mıdır sanıyorsun da onla gönül ilişkisi kuruyorsun, o bilir mi aşkı sence, rol yapar rol. Bazı kadınlar da bilerek öyle erkeklere gidiyorlar kendi dertleri de cinsellik çünkü beni becersin yeter diyor, aşık bir erkek çünkü ona dokunmaya kıymaz bunu biliyor o yüzden de işine gelmiyor KADININ !
    Ben aşkım aşkım diye konuşan bir psikopat erkeğin, sevgilisinin onun psikopat olduğunu bile bile, ne var sen psikopatsan bende psikopatım diyen bir kızın. Psikopat sevgilisi tarafından ben bu kızın ablasıyla yattım ahaha dediğini duydum ama muhabbete gelince aşkım aşkım konuşuyor.
    Erkeklere güven olmaz değil güvenilir de, erkek aşk yaşamıyor sorun orda.
    Kadın'da aşık erkeği sevmiyor.
    Sorunun denklemi çözülmüştür.

1|0
    0|0
  • yazdıklarını okumuyorum uzun geldi gözüme. direk soruna cevap vericem. seven değil her erkek aldatabilir. ama her kadında aldatabilir. bunun sevmekle şunla bunla alakası yok. ortam olur denk gelir, bir şeyler olur bir anda çekim başlar. olanlar olur. insanlık hali herkes zevkine düşkündür. hayatımızda bir çok yanlış bulduğumuz şeyi zaten yapmıyormuyuz. örneğin yalan söylemek kötü diyip söylüyoruz. aldatmak bir anlık zevk için yapılan şey işte. ama zamanla sevgisi azalır mutemelen.

0|0
    1|0
  • Seven insan aldatmaz. Ama işte hormonları tam oturmayan insanlar gelip böyle şeyler yapıyorlar. Bir de cinsel konularda zaaf tarzı varsa kim olursa olsun konuşuyorlar. Çünkü beyinleri genelde yerinde olmuyor. Hani bir de fazla değer gösteriyorsan eğer seni cepte olarak görüyor olabilirler

0|0
    0|0
  • Herseyi günümüzde açık açık konuşabiliyor artık sanki iki tarafta "benim şu ihtiyacim var ne yapsam" diyemez mi? Orta nokta bulunur ya da olmuyorsa bu sebepten ayrıldık denir, mantıklı degil mi? Birde bir taraf aldatınca sonuçta o da baska bir ilişki içindekini etkiliyor olaya döngü gözüyle bakmak lazim kadınlar erkekler gibi degil..

0|0
    0|0
  • Onlar seni düşünmüyorsa, sen de onları düşünmeyeceksin. Aldatma konusuna gelince erkekleri fazla sıkma her konuda olursa olsun. Çoğu kız ve erkek cinsellik konusunda isteklidir ama erkekler bir tık daha öndedir, çok meraklıdır böyle şeylere. s
    Sanırım senden göremediği veya isteği şeyi ve şeyleri başkalarında aramaya kalkmış. Bence olay bundan ibaret arkadaşım büyük hatanın affı olmaz benim gözümde yine de sana kalmış

0|0
    0|0
  • Can kardes, bu zamana kadar "seni seviyorum, sana asigim" diyen bir cok kisi gordum. Ama ne yazik ki oyle bir sey yok. Seni seviyorum diyen seni sevmiyordur aslinda. Sevgi icten olur, bir insan seni seviyorum falan diyorsan ondan uzak duracaksin. Guzel veya olmaman onemli degil, sevgi ictendir, fazla yansitilmaz disari. beni anladiysan ne mutlu bana.

0|0
    0|0
  • Aldatmanın sevmekle alakası yok, seks hayatıyla alakası var, evlendiğiniz insanla herkonuda uyuşamayabilirsiniz, henüz aldatmadım aldatmayıda hiç düşünmedim, Rabbim uzak eylesin ama dediğim gibi karakter yapısıyla, seksle alakası olmayan ve 1 ay dursa seks aklına gelmeyen kadınlar var

0|0
    0|0
  • Cinsel aldatma olmaz, duygusal aldatma olur. Kızlar da cinsel olarak bir şeyler yaşıyor başka erkeklerle. Duygusal bir şey olmadığı sürece aldatma olmaz.

0|0
    0|0
  • Merhaba, seven erkek aldatmaz. Eski sevgilim vajinismustu, bir kez bile aldatmadım. Ama sadece hoşlanan, flört eden vb. Erkek aldatmaya meyilli olabilir. Sorun sende değil. Onları oturmamış kişiliklerindedir.
    Umarım sonraki aşk ilişkinizde şansınız yaver gider.

1|0
    0|0
  • Bende bir kızda aynı durumu yaşadım seni seviyorum dedi sonra yanına gelim dedim ankarada yaşıyordu yok sen niye gelicen filan dedi burdan konuşuyorduk sonra beni engelledi eski hesabda şimdide arkamdan gay filan diyormuş yani bende anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Seven sevmeyen ayrımı yapılmaz aldatmada.
    Aldatmanın tek sebebi vardır şeref yoksunluğu.

0|0
    0|0
  • 20 - 25 yaş arası erkek biraz daha her çiçekten bal almak ister. Doğru yanlış tartışılır tabi ama evrimsel süreçten gelen üreme dürtüsü çok da şeyapmamak lazım

0|0
    0|0
  • Seven insan aldatmaz diye bise yoktur sevse de bazen bunlara sen itmis olabilirsin bir kendine bak bence eksiklerin hatalarin olabilir hersey guzellik veya cinsellik degil huy da onemli

0|0
    0|0
    • kendime karakter bakımından çok güveniyorum. sadece biraz fazla kıskancım onun dışında hep iyi bir sevgili oldum benim gibisini zor bulurlar

• yok vallahi yok evet çok değer verip sahipleniyorum ama bence bu kusur değil

• Veya karsina dogru insan cikmamistir sabret onu bekle

• seven sevmeyen değil de kişilikli olan olmayana göre değişir

0|0
    0|0
  • Seven insan aldatmaz.
    Gerçekten ne olursa olsun yaşanırsa yaşansın kesinlikle umutsuzluğa kapılmamak gerekir yarınlar neler getirir kimse bilemez insanı hayata bağlayan umuttur yapabileceğin en doğru hareket sabret dua et gerisini ona bırak o seni senden daha biliyor unutma.
    Hakkında hayırlısı olsun.
    Yüzünden tebessümler eksik olmasın.
    Kalbin gibi geçsin hayatın.
    Üzülme nar tanelerini tek tek kabuğuna Allah seni de hangi gönüle yerleştireceğini bilir.
    Kendine iyi bak.
    Seni emanetleri kaybolmayan Allah'a emanet ediyorum.🌺🙏👏

0|0
    0|0
  • Ben bunu hep söylerim sevdiği kızı aldatan her erkek şerefsiz dir ama sevdiği erkeği aldatan her kız da

0|0
    0|0
  • erkekler aldatmaya meyillidir, kadın erkeğini bu sebepten ilgilenir,
    ne az ne fazla tam ayarında olursa, o erkeğin aklını hiç bir kadın alamaz

0|0
    0|0
  • Eğer onu tatmin etmiyorsan adam ne yapsın? Tamam diyelim 1 sabretti iki sabretti somra 3 de patlıyor olay.

0|0
    0|0
    • evlilik dışı tatmin matmin olaylarına karşıyım?

• O zaman bu duruma da karışamazsın. Bana göre

• Eğer düşünceme değer verilirse seven ama gerçekten seven insan asla aldatmaz çünkü gözü sevdiğinden başkasını görmez.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 31

• Bu yüzden görünüş önemli değil insanları tanıyın diyorum işte. Eminim sevgili olduğun insanların hiçbirini doğru düzgün tanımamışsındır.

0|0
    0|0
  • Erkekler cinselliğe aramda duygusal bağ olmuyor aldatmak sayılmaz gözüyle bakıyor bunu anladım. Ama kaybetmekten korkan adam hiçbir şekilde yapmaz, föze alamaz yani

0|0
    0|0
  • Böyle bir saçmalık yok inanma sakın seven erkek bir kere sevgilisini seviyosa başkasına niye ihtiyaç duysun?

0|0
    0|0
  • Seven erkekte aldatır bazen. Bu sevip sevmemekle değil tamamen karakterle alakalı.

0|0
    0|0
  • Sevipte karşılığını hissetmiyorsa, çareyi başka kollarda arar.

0|0
    0|0
  • Aldatır çünkü sevmek başka bisiy uçkur başka işiy😂😂

0|0
    0|0
  • Herkes öldürür sevdiğini

0|0
    0|0
  • Fena olmuş sana

0|0
    0|0
  • Seven insan gerçekten severse aldatmaz.

0|0
    0|0
  • Sevmemişler demekki

0|0
    0|0
  • Aldatır. Bende de öyle olmuştu 😒😒

0|0
    0|0
  • Erkekler her şeyi yapar. Şaşırmamak lazım..

0|0
    0|0
  • Aldatmaz

0|0
    0|0
  • Sevse aldatmaz.

0|0
    0|0
  • Evtt aldatır

0|0
    0|0
  • aldatmaz.