Kapat

Evliliğinizin ilk dönemlerinde ve ileriki zamanlarda eşinizin hangi hal, hareket ve davranışlarından rahatsız oldunuz?

Bu durumu eşinize söylediniz mi?
(Evli olanlar için)

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Bizim evde sigara sadece balkonda icilir. Kendisinin de sigara kahve keyfi var. Ben o balkona girmiyorum ve orda fincanlar ve sigara izmaritleri doliyor. Orayi temiz kulanmasi icin hernekadar uyarsamda cevabi ‘Haklisin tatlim’ ‘Tamam askim’ ‘daha dikatli olurum’ ve hicbirsey degismiyor. Normalde cok titiz genel daginikligi ben yapiyorum evde. Neyse alismaya karar verdim bu duruma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dile getirsen de genelde bildiklerini okurlar. Kendini salması, ota b*ka kafayı takması, cinsellik açısından uzaklaşma isteksizlik kadınlığı yaşamama ve ondan uzaklaşan bir profil çizmesi (hepsi bu konuda böyle olmayabilir, bazıları maşallah ilk gün gibi) falan filan

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Soru evlilere yönelik olsa da cevaplamak isterim. İlk dönemlerde yeni evli olduğumuz için onu fazla sıkmamak adına alttan alırdım. İlerleyen zamanlarda hala devam ediyorsa da düzgün bir dille uyarırdım.

0|0
    0|0
  • Yazmaya üşendim😂

0|0
    0|0
  • Coraplarini kenara köşeye atarsa sinir olurum😡

0|0
    0|0
    • Başka

• Hem de ileride nasıl davranmam gerekir diye soruyorum

• Anlayışlı ol yapman gerekenleri yapıp yapmaman gerekenleri yapmazsan hiç sorun olmaz😁

• yanımda geyirmesi

0|0
    0|0
  • Söyledim hiçbir şey degismedi. PC oyunlarından vazgecmedi aşırı sorumsuz ve pisss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evlilikte bence çözülmeyecek hiç bir sorun yok. yeterki iki kişi birbirine saygısı olsun mecbur olsunlar.

1|0
    0|0
  • Bıyıklarını almazsa rahatsız olurum, umarım bıyıksız bir kadınla evlenirim :)

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce hiç kiskanma di evlilikten sonra daha da rahatladı

0|0
    0|0
  • Ne zaman geleceksin eve hala doymadın mı arkadaşlarına 😡

0|0
    0|0
  • Sakin corabi cikartip firlatiyim deme evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...