Boşandıktan sonra erkekler mi daha çok mutlu olur yoksa kadınlar mı?

Araştırmalar kadınların mutluluk konusunda erkeklere göre bir adım önde olduğunu söylüyor. Peki neden?
Boşanınca mangal partisi verecek kadar ne yaşadınız siz😀

1|3
4944

En İyi Kız Görüşleri

• Kadın daha mutludur çünkü evlenmeden önce özgür değildir hep bir engel vardır boşanınca engel de olmuyor :)))

0|1
    0|0
  • Tartışmasız kadınlar. Çünkü erkekler düzenleri bozulunca yeniden düzen kurma işini beceremiyorlar ve boşluğa düşüyorlar. Kadın her anlamda daha kolay yeni düzen kurup hayatına yön veriyor.

0|2
    0|0
    • Ama kadin erkegin malini parasini her seyini aliyor...

• Ciddiyetimi yeterince belli ediyorum.

• Yasalar adaletsiz ve guvenilmez... masum ve ahlakli erkekleri bitiriyor. Mali parasi her seyi gidiyor.

En İyi Erkek Görüşleri

• Boşanan kadın ya da erkek herkes mutlu olur. Çünkü anlaşmazlıklar, kavgalar, güvensizlikler, sevgisizlik, ilgisizlik ve yalnızlıklar bitmiştir. Saygı duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Kadınlar mutlu olurlar. Neden mi?

Çünkü boşanma davasını ÇOK BÜYÜK İHTİMALLE kadın kazanır. Erkekten yüklüce bir miktar tazminat alır. Ayrıca da bir nafaka talep eder devlet. Çocuk olsa da olmasa da. Çocuk yoksa 300 civarı, varsa iki katı ya da daha fazla.
    Erkeğin bolca parası varsa ne mutlu, eğer yoksa! Erkek hapse bile girebilir, parayı ödeyemediği için.

Kadın yeni bir ilişki düşünebilir, çünkü şartlar müsaittir. Fakat erkek önce kadının parasını ödemelidir. Artık kaç yılda ödeyebilirse.

Nafaka da artık ne kadar sürer Allah bilir.

Bu yazdıklarımdan daha fazlasını yaşıyorum, her ikimizde evlendik, o boşanmış oldu benim hayatım bitti!

Tamam kadınlarımız iyidir hoştur ama erkekte insandır, bunu bir gün anlarlar inşallah!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 47

• Kadınlar daha rahatlamış, özgür hissederler..

3|1
    0|0
  • Kadınlar.

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • iki taraf da olabilir. sonuçta evlilikle iki tarafa da sorumluluk yükü yükleniyor.
    ama bence kadınlar daha ferahlar.

0|1
    0|0
  • Her ne kadar kötü şeyler yaşamış olsam da buna rağmen içim burkulur muhakkak

0|1
    1|0
  • İlk zamanlar erkek daha mutlu oluyor sonlara doğru ise eksikliğini hissedip pişman oluyor

0|2
    0|0
  • Erkekler daha mutlu olur kadınlar psikolojikmen çöküş yaşarlar. Erkekler arsız oluyor bu konularda😄

0|1
    0|0
  • Neden boşandıklarına bağlı yani bunı biz burda nasıl belirleyek

0|0
    0|0
  • Önce Kadınlar üzülür Erkekler üzülmez sonra tam tersi olur erkek pişman olunca da kadın kabul etmez

0|0
    0|1
  • Bazı erkekler kaybettikten sonra değer anlıyorlar oyüzdende öküz gibi pişman oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler mutlu olur mu bilmem ama özgür olur kadın tazminat olarak her şeyini alır çünkü

0|0
    0|1
  • Kadınlar.

0|1
    0|0
  • Daha az seven mutlu olmayı daha hızlı başarır..

0|0
    0|0
  • Erkekler tabiki

0|1
    0|0
  • Kadın

1|1
    0|0
  • kişisine gore degısır cınse gore degıl bence.

0|0
    0|0
  • Kimin canına tak etmişse o daha mutlu olur.

1|1
    0|0
  • Duruma gore değişir

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye ve hayattan hayata değişir

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27

Erkekler Ne Diyor 42

• En fazla acıyı çeken taraf daha mutlu olur

0|0
    0|0
  • 8 yıl önce boşandım.
    Bir daha da evlenmeyi hiç düşünmedim.
    Kendimi bilimsel alanda geliştirdim, sanat kurslarına gittim. Bütün Türkiye'yi gezdim ve bir kaç kere yurtdışına çıkış yaptım. Tasavvufla ilgilendim. Seksin her türlüsünü ve en sınırsızca olanlarını yaşadım. Şimdi duruldum. Bence evlilik kadar gereksiz ve iki insanı yoran demode bir birliktelik olamaz. :)

0|0
    0|0
    • Hem tasavvufla ilgilen, hem zina et. Çok güzel çelişki kardeşim.

• @sallagec
      Günah işleyenlere keskin ifade kullanmayın, ne malum kınadığınız sizin başınıza da gelir...

• Yeni yüzyil teknoloji devri. Teknoloji demek rahatlık demek. Rahatlık demek , batıyor :)
    --- Acıklim kısaca; telefonları elimizden düşüremez olduk, sosyal medya ( yalan üzerine kurulu boş bir dünya) uzağı yakın ediyor, yakınıda kesinlikle uzaklaştırıyor.
    Buda ikili ilişkileri farkında olmadan yıpratıyor. ... ve boşanma !
    ------------------------------------------------------------------
    katılanlar like :)

0|0
    0|0
  • Bence erkekler. Çünkü kadınlara her yerde farklı gözle falan bakıyor bizim millet o yüzden erkekler kadar özgür yaşayamıyorlar diye düşünüyorum, kişiden kişiye değişir tabi

0|0
    0|0
  • Yalancı mutluluklar bunlar diye düşünüyorum. Hani insanın psikolojik olarak yıpranması zaman kaybını falan atlamasi var. Dışa laylam lom gibi gözükme çabasi bu. Bayram ediyorum Nispeti

0|0
    0|0
  • Genelde daha çok kısıtlana taraf kadınlar olduğundan dolayı kadınlar daha mutlu olur. Artık kısıtlanmayacağından dolayı.

0|0
    0|0
  • Bunlar mutlu olamamış canlı hic hak etmez mutlulugu zaten sadece gösteriş ve kendini avutma modeli kısaca buna aptalların senfonisi denir

0|0
    0|0
  • Yaşadıkları ilişkiye bakmak gerek. Bazen kadın iter bu duruma bazende erkek..

0|0
    0|0
  • Evlilikte kim mutsuzsa boşanınca o mutlu olur. Cinsiyet ayrımı yapılabilir mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler bence çünkü ertesi gün direkt gidip birine yapışırlar. Kadın için bu kolay olmaz.

0|0
    0|0
  • Karı milleti. Nafaka da Alır. Çapkınlık yapmaya başlar.

0|0
    0|0
  • Ilk 2 yildan sonra erkekler, Olk 1-2 Yil Kadinlar :)

0|0
    0|0
  • Kadınlar mutlu oluyor erkekler mutlu olduğunu zannediyor

0|0
    0|0
  • Mutsuz yaşamlarda süren evlilik herkes için aynı düzeyde olumlu tepkime yaratır.

0|0
    0|0
  • Allah herkese gecim düzeni versin..

1|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Genelleme yok

0|0
    0|0
  • Kadinlar daha mutlulardir sanki

0|0
    0|0
  • Bilmiyom sevmeyenler sanırım sevmeyi bilmeyenler..

0|0
    0|0
  • Boşaldıktan sonra herkes mutludur bnce 😎

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...