Türk kadını nasıl eş arıyor sizce?

3|2
4583

En İyi Erkek Görüşleri

• Zengin uzun boylu karizma kaslı esmer , ama ne hikmetse gidip en öküzünü en sadistini sevip gördügü işkencelere ragmen kopenhag kriteri asklara boyun egen bir canlı türü ne yazıkki kadınlar? şu ks ye bir bakın? kendisini 50 kere bile aldatan bir adam bir mesaj atsa gelir buraya-bu adam hala beni sewiyo olabilirmi diye soru yazar? daha ne diyim? söz tükenir ama kadınların saçma sapan aşk iliskileri asla bitmez? efendi gbi sewersiniz sapık olursunuz ol orta sokagın ortasında dayagını yedigi adamdan asla wazgecmez kadınları anlıyan biri warsa (ki yoktur) bunu bir acıklasın hele? ben kadınları anlamaktan wazgectim cünki anlasılmaları imkansız varlıklar ?

1|1
    1|0
  • Güzel soru
    Basitleştirilmiş hali bence bu
    Italyan yüzlü
    Brezilya kıvrakligi
    Arap zenginliği
    Türk kıskançlığı
    Rus genişliği
    Filistin ezikliği (kendine karşı )
    Amerika gücü (herkese karşı )
    Einstein zekası

Cömert, merhamet dürüstluk, sadakat , fedakar, romantik, vefalı ve kanaatkar,
    Limitsiz kredi kartı
    Recep ivedik (perdeleri kalkinca kedi gibi olan tarafı )
    Polat Alemdar cesareti

Ve son olarak 7.01 android beta sürümlu olsun.

Insan olamaz bu taşıyamaz bir kere
    Kişilik carpmasindan ölür.
    Karantinaya alınır
    Dışlanir
    Linç edilir hemcinsleri tsrafindan
    Saldırıya uğrar tüm kadinlar tarafından.

Iyiki böyle biri degilim.

Allahtan ölümlü sade bir vatandaşım.

5|3
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• seviyesiz kisileri sevmiyolar diger milletteki kadinlardan daha cokk ozgurlukk istiyolar burdanda anliyoz Turk erkekleri kadinlari kisitliyor kadinlarin istediklerini yapmiyolar her acidan farkli eglenceli olmalari lazzim ayrica evlerinde esleriyle problem oldugunda sorunu baska kiza gitmekle cozum buluyo sorun su kii beyin olarak sıfırlar kendileri baska kizlara layikk goruyorsa arssiz namusuz oluyosa birakilmayi hakediyolar yok oyle diger kadiniii nikahina alicaksin o zaman digeri zaten bosaniyo yuzsuz gibu bide gelip yapismiyolar miii zaten senno kadininn gozunde bitmissinn istedigin kadar kadinla yat bakmaz sana bide kadin anlasin diye bunu yapiyolar bunu once ama kadin baska erkekle yapsa namussuz oluyo once erkek edebini bilcek kadinn zaten gereginii cokk cokk iyi yapar

1|0
    0|1
    • ayrica TURK erkeklerinde hic bir eglence aktivite yokk kadinlari eve kapatiyolar dovuyolar sonra baska karilara bakiyolarr benim karim niye boyle degilll kadinin mecbur piskolojisi bozuluyooo turk kadini senin yemegini bokunu temizlemek zorunda degill cokkk laf ediyosan bosanicaksin kendine uygun kadin alicaksinnn

• Simdiki erkeklerin cogu gamsiz. Kendi ayaklari uzerinde bile duramiyorlar. Hayattaki tek dertleri kimle yatarim. Hal boyle olunca ayaklari uzerinde durup para kazanabilen erkek istemek luksmus de kadinlar cok sey istiyormus oluyor. Olmalari gereken sey o ama kizlar isteyince zenginlik oluyor. Kafanizi kullanin siz de zor degil.
    Bir kadinla konusmayi bilmeyen gevsek nezaketten uzak erkekler kalkmis "kadinlar peslerinden kosmamizi istiyor" diyor. Kibar olmak, hata yapinca ozur dilemek, saygili olmak birey olarak kendiniz de olmasi gerekenler zaten.
    Ben erkegim yaparim kadin yapamazci erkekler "yabanci kizlar ozgur" diyor..

Kadinlar ADAM istiyor. Ileride dogacak cocuguna BABA olabilecek adam. O yuzden kendiniz ne seviyedesini bir bakin. Kadinlarin normal istekleri siz anormal derecede sacma bir hal aldiniz son 10 yilda

1|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 81

• Görsel fazlası ile anlatıyor bence.

3|0
    0|3
  • Zengin yakışıklı uzun boylu okumuş ama maaşlı çalışan değil aile şirketi olan 10 bin tl üstü maaşı olan tüm kadınların gözü onun üstünde olmalı ama kocasının gözü sadece onda olmalı. Parası olmalı ama calısmamalı o otel senin bu tatil köyü benim gezmesi lazım baklava artı adonıs

1|2
    1|0
  • Yav he he. Feminist propagandadan başka bir şey değil bu paylaşım. Biz erkekler meraklı değiliz kızlara.21. yüzyılda erkekler için en doğru seçim mgtow cu olmaktır. Biz kendimiz kızları red ediyoruz. Bu kadar erkek düşmanı, kadın üstünlükçü bir sistem varken, hiçbir erkek bir kadınla evlenmek istemez, sevgili bile olmak riskli. Kızlar böyle bir sistem yalnız kalmalı zaten. Erkekleri hak etmiyorsunuz.

1|0
    0|0
  • evet kadınımız asktan sevdadan vazgectıde ılk aradıgı ne yazıkkı o soyledıklerınız degıl..
    ne yazıkki..
    tıpkı erkeklerımız gıbı..
    guzel ahlaklı degılde ambalajı allı morlu, ıcerıgı zengın, ebatı buyuk, sayısı cok olanlar revacta.. turk ınsanı aslında mutluluktan uzaklasıyorda bundan bihaber..

2|0
    0|0
  • Bence agzi olsun dili olmasin para birakirmisin hayatim dediginde tamam biraktim hayatim diyen her aksam romantiklik ve cicekle gelen kendisine karismayan kendi sozunu dinletip kocasinin sozune kulak asmayan bir koca adayi uygun olabilir.

1|0
    0|0
  • Kadın akşam işten çıkar, ıspanak alır eve gider. Sofrayı hazırlar ama yoğurt almayı unutmuştur. Hemen kocasını arar. Kocadan kocaya değişen cevaplar;
    1- Ben geç geleceğim yoğurtsuz yiyin (Lackalaşmış Koca)
    2- Aradığınız noya şu an ulaşılamıyor (Aldatan Koca)
    3- Ispanağı aldın da yoğurdu neden almadın (Kazma Tipi Koca)
    4- Yine mi ıspanak otlaya otlaya sığır olduk (Kalas Tipi Koca)
    ... 5-Tamam alırım (Monotonlaşmış Koca)
    6- Tamam. Başka birşey lazım mı (Normal Koca)
    7- Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı (İdeal Koca)
    8- Amaann canımm ıspanakla mı uğraştın, yapmadıysan bırak dışarı da yiyelim, canını sıktığın şeyede bak. Hadi hazırlanda çıkalım.(Yok Böyle Koca )
    ..
    Böyle koca istiyor da yok işte sıkıntı o :9
    Şaka bir yana bence siz kızlar şöyle birini sevmelisiniz :
    Bu hayatta seni karşılıksız seven tek adam babandır. Seni koşulsuz sevecek olan da O dur.
    Birilerinden hoşlanacaksın, seveceksin, hatta aşık da olacaksın ama unutma hiçbir adam beklentisiz sarılmayacak sana.
    Gözlerinin içine bakıp her ''seni seviyorum'' diyene aldanma. Çünkü senin hayallerin var, umutların var. Satma hayallerini gönülden gelmeyen bir ''seviyorum"a, ve çaldırma umutlarını adam sandığın sevgi tüccarlarına.
    Siz siz olan kızlar;
    Baban gibi gördüğün bir adam değil, baban gibi kıymetini bilen bir adam olsun hayatında...

0|0
    0|0
  • Türk kadını değil her kadın temelde bebeğini büyütebilecek, çocuğuna gelecek temin edecek ve iyi bir cinsel yaşam sunabilecek bir eş arar. Bunun yanında Türk kadını kendisiyle çevresine caka satabileceği kişileri eş olarak seçmeyi tercih eder.

1|0
    0|0
  • Yakisikli, zengin, giyimine karismayan, her zaman onu ilk planda tutan, egitimli, kulturlu, kibar vb. Evlenecegi kiside bunlarin olmasi lazim, flort icin biri yeter.

1|0
    0|0
  • Olmazsa olmaz zenginlik , zenginlik miktarına göre önem kazanan 0 ile
    100 arasında yakışıklılık & adamlık derecesi.
    Geri olan herşey de paraya orantılı istekler işte ,
    (İstisnalar hariç hanım kızlarımız için söylediklerim geçerli değil )

1|0
    1|0
  • Kibar, efendi, anlayıșlı, kararınca ve muhtac olmayacak oldurtmayacak kadar kazanan, nominal sosyal aktivitesi olan, insan evladi, hafif yakisikli, giyinmesini bilen, hafif ataerkil bir manitaya hayir demez bizim manitalar 👍

1|0
    0|0
  • Sözde hepsi inan duygusal romantik arar.

Ama diyeyim nerde kaba saba, değer vermeyen, itip kakan varsa ama mavi gözlüyse ona gidiyorlar.

Bu resimde paylaşılana inanmıyorum o yüzden. Çünkü görüyoruz. Adam değer vermiyor ama kadın hala peşinde.

0|0
    0|0
  • Kadinlar pic erkek seviyor boyle kullanip atan maco kadina deger vermeyen yalansa yalan de o gorseldeki yazi yalan

1|5
    3|0
  • Ben kadın olsam şayet merhametli, vicdanlı, centilmen birini arardım. Bir erkeğin yeri gelir parası biter, yakışıklılığı gider ama merhameti ve nezaketi onunla bir ömür boyu beraberdir. Ve bir erkeğe en çok yakışan haslet merhametli olmasıdır.

1|0
    0|0
  • Türk kadını ya da başka milletten dişi cinsiyette birinin tek aradığı sevmeyi bilen adamlar. Sevmeyi bilen dövmez de, sövmez de. Sevmeyi bile küstürmez de hayata, tiksindirtmez de. Sevmeyi bildiği zaman insan her şey kolay.

0|0
    0|0
  • Sevgi aşk yoksa o zaman niye arayistalar başka şeylerin peşindelermi Türk kızları o zamn aşık olmayan sevmeyen birisi zaten garanti döver şiddet uygular

1|1
    0|0
  • Oda bilmiyor.
    Romantik istiyor oluyorsun kalas diye seviyor.
    Trip atıyor şımartıyorsun ağırlığına güvenmiyor.
    Trip atıyorsun erkek trip atmaz diyor.
    Kızıyorsun kavga ediyorsun küsüyorsun.
    İnsan sevdiğine küsmez diyor. Bitti diyor gidiyorsun ne kadar meraklıymışsın diyor.

0|0
    0|0
  • Biraz yakışıklı biraz zengin biraz karizmatik biraz tuzlu çok az karabiber az birazda maço birazda kimyon birazcıkta yeşil soğan biraz patates biraz salça lı birilerini arıyo bence.

1|0
    0|0
  • aslında karısını doven adamlar ıcın bı kolluk olusturulmalı ve kadın sıksıtıgında arayıp gercekten dayak yedıyse eve gelen badıgartlar agzını burnunu kırmalı. bosanan kadını olduren erkek zaten gerızekalıdır bırak gıtsın sana ne yaa :(

0|0
    0|0
  • yeter ya sürekli ajitasyon içeren paylaşımlar yayınlıyorsun olgunlaş biraz

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 43

• Bazıları için söylüyorum
    1 parası olsun
    2 her dedigimi yapsın
    3 annesini dinlemesin
    4 gezmelere götürsün
    5 bekarlarla ilişkisini koparsın
    6 evde ev işi yapsın
    Bunlar oldu muydu yeme de yaninda yat kızlar icin😂😂

0|0
    0|0
  • Türk kadnını bilmem ama kürt kızı olarak bunu istyorum Oturup akşam bir çayla beraber bir konuyu kavga etmeden tartşabilmeliyiz, işten geldiğinde sana çikolata aldm demeli mesela ben bişeylerle uğraşrken...

0|1
    0|1
    • Beni seyretmeli gelince çikolata aldm sana demeli beraber yürüyüşe çıkmalyz falan

• Akşam eve geldiğinde bütün işi dışarda bırakmış ailesiyle ilgilenen yumuşak olabilen beyfendi arıyoruz

2|0
    0|2
  • Anlayışlı, Kibar, Centilmen, Merhametli, Beni seven ve ben de ona karşı hislerim olmalı. Onun yanında mutlu olmalıyım. Birbirimizle uyumlu olmalıyız.

0|0
    0|0
  • Her kadının aradığı farklı.. kimi huzur Kimi saygı Kimi sevgi Kimi para kimi yakışıklılık vs vs bu liste uzar gider.. ama bence genel olarak baktığımızda bizim kadınlarımız ben de dahil saygı sadakat ve güven istiyoruz..

0|0
    0|0
  • Türk kadını erkeksiz mi kaldı ki eş arasın ya, Türk kadını aramaz, aranır canım :)

1|0
    0|5
  • Kadın gibi eş; bütün kadınlar böyledir sonu hüsran olur

0|0
    0|0
  • Sevsin ama boğmasın,
    sahiplensin ama kısıtlamasın,
    tartışsın ama hakaret etmesin,
    ilgi göstersin ama özlemeye de fırsat versin isterim ben.

0|0
    0|0
  • Yukarıda anlatıldığı gibi eş arıyor artık her şeyi geçtik insani özellikleri olsun yaratık canavar olmasın

0|0
    0|0
  • -Zengin
    -Yakışıklı
    -Uzun Boylu
    -Kaslı
    -Sadık
    -Eğitimli
    -Kültürlü

0|0
    0|1
    • Peki sen?

Zayıf, Kısa boylu, Çocuksu, Küçük. Kadın gibi değil.

Aradıklarını hak ediyor musun?

• Birincisi bu işler, hakla ilgili değil. Ben istemişsem, o istemişse olay bitmiştir zaten.
      Dünyada birçok örneğini sayabilirim.
      İkincisi, bunlar genel olarak Türk kadınının aradıkları; benim aradıklarım değil.
      Üçüncüsü, ben zaten istediğim gibi birini buldum.
      Dördüncüsü, ben kendime her anlamda güveniyorum ve fikirlerine güvenebileceğim merkez ve insanlardan da onayım var, sen kendi işine bakabilirsin.

• Nefes alsın yeter diyen kezbanlar çoğunlukta. Koca deyince akan sular duruyor bazıları için.

0|0
    0|0
  • Vicdanlı..
    Dürüst..
    Seven..
    Saygılı..
    Dövmeyen..
    Sövmeyen..

1|0
    0|0
  • Güzel konuşan kibar , sakin ağır başlı , nazik uzun boylu

0|0