Eşinizin veya partnerinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız?

Sizce aldatmanın ipuçları var mı?

Gereğinden fazla mutlu ve neşeli hale gelmesi, kendisiyle çok daha ilgili olması, telefonu kapalı tutması ya da yanından hiç ayırmaması, sizi sürekli başkalarıyla kıyaslaması aldatmanın ipuçları olabilir. 😉
Gereğinden fazla mutlu ve neşeli hale gelmesi, kendisiyle çok daha ilgili olması, telefonu kapalı tutması ya da yanından hiç ayırmaması, sizi sürekli başkalarıyla kıyaslaması aldatmanın ipuçları olabilir. 😉

0|1
3747

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Bununla ilgili yazmış olduğum bir Bence var. İsterseniz göz atabilirsiniz. :) Aldatan ve Aldatma Yolunda İlerleyen İnsanlarda Görülen Davranışlar Nelerdir? ↗

1|0
    0|0
  • Aldatmak ne aptalca bir insan davranışı. Ayrıl istediğini yap, karşındaki kişiyi yıkmanın hiçbir mantalitesi yok.

2|0
    0|0
  • Dediğin gibi kendisi ile çok ilgili olması. 😕

1|0
    0|0
  • Ben anlamam şahsen. Çünkü mesajları, yazışmaları telefonunda tutacak hali yok. Aldatacak insan her türlü zamanını kollar ve aldatır. O yüzden iyi insanlara denk gelmek gerekir. Her ne kadar zorda olsa.

1|0
    0|0
  • Abla hakikaten ben artık pes ediyorum, bizim erkekler yok ya dilinde ve gözünde.. Size örnek vereyim dün radyo programcısını canlı yayında izledim, kadınin kocası uyumuş tuvalete diye kalmış belliki web chat yapıyor o arada göğüslerini sergiliyor düşünun ya acı değilmi? Hadi bakalım 100 puanlık soru bunu kocası nasıl yakalar evinde yapıyor bunu.

0|0
    0|0
  • Tavırları, davranışları eskisi gibi değilse, mesaj attığımda çevrimiçi olmasına rağmen yazmıyorsa, soğuk davranıyorsa, bulusmalarimizi sürekli erteliyorsa hafiften bir işkillenirim☺

1|0
    0|0
  • Nasıl anlarsın? Bir şeyler söylersin seni hep tersler, kız arkadaşlarıyla gün yapacaz der dışarı çıkar, seninle seks yapmak istemez, hep bir bahane uydurur, tlf nu yanından ayırmaz, yatarken bile yastığının altına koyar gece yazar karşıdaki kişiye gündüzde uyur, kadınlar biraz zor yakalanır erkekler hemen ele verir kendini

0|0
    0|0
  • Suçluluk hissedeceği daha ilgili, anlayışlı davranır.

0|0
    0|0
  • babamdan arabayı 1 saatliğine kapmıştım papatyalar rakılar falan gidip güzel bir sürpriz yapayım dedim parkta kuzenimle yiyişirken yakaladım hayat bu anlamazsın ta ki suç üstünde yakalayana kadar

0|0
    0|1
  • Herhangi bişey sorduğunuzda hemen kendini savunmaya geçip sesini yükseltiyorsa bir kuşkulanmakta fayda var

1|2
    0|0
  • Valla çekip gitti ama aldattığı içinmi sevmek istemediği için mi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Normalin dışında bir takım hareketler yapıyorsa bu rahatlıkla anlaşılır zaten.

1|0
    0|0
  • WhatsApp durumunu değiştirdi önce. Beni ihmal eder oldu. Sonra sebepsiz ayrıldık. Bunları alt alta sıralayınca ayrıldıktan sonra bir ara görüştük ve telefonu elinden aldım, aldatıldığımı anladım.

0|0
    0|0
  • Sorarım kıza beni aldattın mı?
    - Hayır derse aldatmıştır.
    - Evet derse aldatmamıştır.

0|0
    1|1
  • Egosundan anlarım boyle kaybetme korkusu olmamasindan

0|0
    0|1
  • Basit aldatan insan soğuk davranmaya başlar istemsizce olan birşey sanırım bu durum

1|0
    0|0
  • İlgisiz olması tavırlarindaki değişiklik ele verir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Dikkatli biriyim herşeyiyle belli eder dikkatli olursan.

0|0
    0|0
  • Sosyla medyada fazla vakit geçirmesi şifreyi saklaması

0|0
    0|0
  • İlgisi azalır, hareketleri bir şüphe uyandırır.

1|0
    0|0
  • anlayamazsın eğer tek gecelikse

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    1|0
  • Yoğundum yazamadım cevabından :)

1|0
    0|0
  • Telefonu saklaması..

1|0
    0|0
  • Hal ve hareketten

1|0
    0|0
  • Sana ilgisi gider sogur senden

1|0
    0|0
  • Davranışlarından

1|0
    0|0
  • Belli oluyor yw

1|0
    0|0
  • bir ilac var..

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    16

Kızlar Ne Diyor 37

• İpucu olmasa bile hissedilir bazen.

0|1
    0|0
  • Onu iyi taniyorsaniz gozlerine bir bakma iz bile yeter. nasil oldugunu anlatamam ama hissediyor insan. onun halindeki deyisiklikleri anliyorsunuz iste.

0|0
    0|0
  • Tecrübeyle sabit , wp de çevrimiçi iken size geç cevap veriyorsa hatta bazen mesajınızı bile görmeden çıkıyorsa , aramaları meşgule düşürüp ardından bir yalan uyduruyorsa, sizi ilk başlarda kıskanıyorken artık kıskanmıyorsa ( tecrübeyle sabit ) kesinlikle aldatıyordur.

0|0
    0|0
  • Kadınlar hissederler ya da rüyalarında görürler işte o zaman başlasın şüpheler ve detektiflik ruhu!😂

0|0
    0|0
  • Kaçamak bakışlardan , kaçamak konuşmalardan , bazı zamanlarda özellikle hafta sonları uzaklaşmasından ve en önemlisi tecrübeli bir kadın yatakta çok önemli ince bir detay var oradan anlar..

0|0
    0|0
  • Eşi bilemem ama sevgili için telefonu cebinden çıkarmıyorsa hic ortaya koymuyorsa, yanımdayken sessiz modda olup hic çalmıyorsa ben şahsen kıllanırım.

0|0
    0|0
  • Ona ait olan eşyaları elime aldığımda yüzünün gergin bir hal alması ilk belirti olabilir.

0|0
    0|0
  • Olası bir durum illaki bir falsosu çıkar. Aldatilirsam biter unutmak istesem de beceremem

0|0
    0|0
    • adam profkoysa napıcan:D

• @loweinwar o is ofiste kalmaz kadınlar arar durur vs.. Erkek gibi düşünmez çoğu kafasında bir ilişki yaratır

• karısı olduğunu biliyor niye başına bela alsın? birtane bile salça olan kadına denk gelmedim. ayrıca bu işin yarını da var yarında görüşürüm tekrar limit yok sonuçta

• İlla ki belli eder, bir de saf gibi kendini belli edenlerde var. 😂

0|0
    0|0
  • :d çiçekle eve gelmesi telefonun masada hep ters kalması

0|0
    0|0
  • Kadınlar anlamsk istediği zaman.. Erkekler ise ancak birilerinin yardımıyla anlar..

0|0
    0|0
  • kavga çıkarmaya çalışırlar uzaklaşmak için sürekli kalp kırarlar böylelikle bir halt çevirdiğini anlarsın

0|0
    0|0
  • Aldatma illaki ortaya çıkıcam biseydir oyuzden anlamaya çalışmam zaten vars öyle bişey yakında öğrenirim

0|0
    0|0
  • Şey durumu çok kötü hani bahaneyle ayriliyo kısa süre sonra başka biriyle uzun ilişki yasiyo ya o an anlıyorsun gizlice aldatıldığını

0|0
    0|0
  • Tabiki de ondan soğuması ve uzak durması eskisi gibi olmaması 😊

0|0
    0|0
  • Hareketlerinden bana karsi davranışlarından falan anlarım

0|0
    0|0
  • Kadınlardan kaçmaz.

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına böyle bir durum vermesin.

0|1
    0|0
  • Anasını s*kerim

0|2
    0|0
  • İkinci plana atıldıysam

0|0
    0|0
  • direk belli olur hali tavrı

0|0
    0|0
  • Davranışlarından.