Türk erkekleri anlatıldığı gibi “odun” mu?

Kızlarımız genellikle erkeklerimizin odun olduğundan şikayetçi. Peki sizce söyledikleri gibi Türk erkekleri odun mu? Türk erkekleri anlatıldığı gibi “odun” mu?

0|3
82114

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 113

• Hepsi değil.. Romantikler var ama genel de oduna gidiyorlar..

0|0
    0|0
  • Öyle yetiştiriliyor öyle dayatılıyor oldukları için olabilir mi? Evet sanırım öyle.. Nedense kimse türk erkekleri neden odun diye konuşmuyor hep yargılamak eleştirmek var gayesinde olmak ne kötü.. soruya değil tepkim sevgili soran yanlış anlaşılmasın görüşler tepki gösteresin geldi.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin odun olmasında kadınların da katkısı var.. Daha geçen gün AVM önünde tartışan çift gördüm. İstemsizce yanlarından geçerken kulak misafiri oldum. Tartışma başka kızların, "hanımefendinin" erkek arkadaşına bakmasından çıkmış. 😁Çocuk azarlar gibi tavırları bu yüzdenmiş. Ne yapsın gözlerini mi kapatsın yürürken?😕 Biraz alttan almasını bilmeli her iki taraf da. Pire için yorgan yakıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Alakası bile yok. Yabancı filmlere aldanıp bu yorumlar yapılıyor. Örneğin ruslar kadınlarına karşı erkeklere davranır gibi davranırlar pek saygı göstermezler. O yüzdendir ki rus kadınları Türk erkeklerinden hoşlanıyorlar. Türk erkeği vicdanlıdır, korumacıdır. Kendimden biiyorum.

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerinin %80'i odundur evet. Ama Türk kızlarının da %90'ı incelikten anlamaz. Ya da hep su-i istimal eder. Odunluğu hak eder. Bizim ülkede kötü yarıyor.👍

0|0
    0|0
  • Hayır değil. Bizim kızların odun demesinin sebebi erkeklerin bulaşık, çamaşır yıkamayıp, Çocuğun altını değiştirmiyor olması. Yoksa romantiklik anlamında dunya standartının altında olduğunu sanmıyorum ki kızlarımızda erkeklerden aşağı kalır bir yanı yok. Çok fazla erkeğini poh pohlayan, gönlünü hoş edebilen kadında az sayıda.

0|0
    0|0
  • Romantiklik bana saçma geliyor. Kadının ne üstünlüğü var ki erkek ona centilmenlik yapsın. Bir erkeğe nasıl davranılıyorsa öyle davranılmalı. Bu romantiklik, centilmenlik saçmalıkları yüzünden ilişkiler erkekler açısından kar zarar dengesi aşırı bozuk bir hal almaya başladı. Kadının hoşa giden davranışlarını ödüllendirmek haricinde hediye ya da iltifat olmamalı.

0|0
    0|0
  • Bence kadinlar daha odun erkeklerin adi cikmis hepsi bu romantik lik sadece erkekten beklemek başlı basina hata zaten

0|0
    0|0
  • Değildim aksine romantik birisi idim şiirler yazar şarkı yapardım onun için hatta mutlu etmek için herşeyi yapardım ama sonunda haksız yere acı bıraktı beni aldattı sevmediğim kişi ile

0|0
    0|0
  • Evet abicim odun ne öyle çiçek almalar romantizm falan filan :) şaka bir yana tabi arada bir bu tür şeyleri yapıp kadının ruhunu okşamak ona hitap etmek gerekir kadının da işi abartmaması karşısındakinin bir erkek olduğunu unutmaması lazım :)

0|0
    0|0
  • Evet odunuz ve pişman değiliz :) Sizin gözünüzde bizler odunsak ne diyelim. Bizim için ya da benim için iyi bir insan olmak saf temiz olmak art niyetsiz manlı olmak odunluksa hamd olsun o zaman :)

0|0
    0|0
  • tabi ki bazen odun olabiliyorum bende ama yeri geldi mi filmlerden çıkmış kadar romantik de oluyorum şahsen. tabi bunu hak eden kız var mı tartışılır ama @SahraÇınar gibi düşünenler 1 adım öndedir en azından tanışmak için.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum karşına çıkanlar odun ise onu bilemem. Ama hepsi değil. Çok beyefendi, kültürlü, nazik, saygı duyulacak erkekler de var.

0|1
    0|0
  • Hayır katılmıyorum.
    Ama siz çok kararsızsiniz hani birşey yapar sorarsınız sen bilirsin deriz ya.
    Aynı sizde öylesiniz nereye gidelim dediğimizde; siz sen bilirsin farketmez. Çı çı çı

0|0
    0|0
  • Romantik ve duygusal anlamda erkekler bayanlara göre daha kabadırlar fakat cinsellik anlaminda kadınlar tam bir odun erkeğini elinde tutmayı beceremiyorlar tam olarak iki tarafin eksikleri

0|0
    0|0
  • Biz türkler genelde duygularımızı uçlarda yaşarız. Yani dünyada türk erkeklerinden daha duygusal bulmanız biraz zor.

0|0
    0|0
  • değil elbette. aslında senin odun diye nitelendirdiğin karakter yapısı nedir ki... genel anlamda biraz çekingen ve utangaçtır. bu yüzden saf birini odun sanmayın. karşıdakini üzmemek için yapılan şeyler bunlar. duygusuz olarak nitelendiryorsan odun derken, gerçekten çekingen ve geri plana kaçan insanlardır. ama bazılarıda tam tersi rahattır. onları odun olarak nitelendiriyorsan. evet bencede fazlası odunluktur. rahat tavırlar ile kaşıdakini umursamayanlar odundur. ama geneli böyle değildir. karşındakini tanı biraz. dışarıdan önyargılı yaklaşma...

0|0
    0|0
  • hem öküzüm hem odunum... var mı skıntısı olan :) ha ha

0|0
    0|0
  • Nabza göre şerbet anlayışı diyelim. Kızlar romantik erkekleri mıymıntı bulup, serserilerin peşinde fırıldak oluyor

0|0
    0|0
  • Ne kadar odun olursa olsun sadece bir kişi yontabiliyorsa adamdır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    93

Kızlar Ne Diyor 82

• Yoo kızları daha odun.

0|5
    4|0
  • Bazıları evet

0|0
    0|0
  • Çoğu odundur

0|0
    0|0
  • Romantik adamlar da var ama hiç bana uğramıyor.

0|1
    0|0
  • Aslinda bunu etkikeyen cok faktor var.
    Kadina duydugu ilgiden tut sevgiye, kendi kisiligine kadar.
    Mesela odun dedigin eski sevgiline bir bakiyorsun yeni sevgilisine gulluk gulistanlik.
    Tum sucu onlara atiyor olmamiz yanlis, karsimizdaki erkegin duygusal yonunu ortaya cikarabilecek kadar kalbine dokunmak onemli bence

0|3
    0|0
  • Türk Erkeği adamdır. İlgi gösterirsen meyve veren ağaç olur, insan yerine koymazsan evet odun olur.

0|5
    0|0
  • Aslında bazıları gerçekten öyle, ama bunun duygularını göstermenin alçaltıcı bir şey olduğunu düşünmelerinden kaynaklandığını düşünüyorum. En iyi şiirler erkeklerin elinden çıkıyor bana göre, kadın şairlerin sayısı çok çok az.

0|0
    0|0
  • Bunun milletle alakası yok ki erkeklerin geninde var odun olmak ama değişmek isterlerse hatta isterlerse çok güzel işler çıkarıyorlar önemli olan bunun farkında olmaları Umarım olurlar

0|0
    0|0
  • bu tur seylerde genellemelerı sevmem cunku ınsan karakteri çeşitlidir kategorıze edıp sucsuzların gunahını almamak lazım odunu da var efendısı de.

0|0
    0|0
  • Burada şöyle bir erkek yorumu görmüştüm; "erkekler uzaktan görkemli çınar ağacına benzer fakat yaklaştığınızda odun olduğunu görürsünüz" 😂😂

0|0
    0|0
  • Odun olmayanlarda var şimdi genele dokmeyelimm milyon erkek var sonuçta hepsini bilemeyiz 😀

0|0
    0|0
  • Benim denk geldiklerim odun değildi. Genelde odun olan taraf ben oluyordum 😂

0|0
    0|0
  • Ewet kesinlikle... İstisnalar kaideyi bozmaz. %10 bir civar var oda %90 şık odun içinde kaybolup gidyor

0|0
    0|0
  • Hepsi değil arada romantik ponçik beylerimiz var.. Ama genele bakacak olursak da odun oluyolar..

0|1
    0|0
  • Evet. Ama neden çünkü ince düşünmüyorlar yani kendi taraflarını düşünüyorlar bizim tarafımızdan bakmıyorlar olaylara.

0|0
    0|1
  • Kişiden kişiye değişiyor herkes bir degil bana göre

0|1
    0|0
  • Erkek dedigin calismali calisiyorsa önemi yok zaten

0|0
    0|0
  • Benden romantik olan erkeklerde var, genelleme yapılması yanlış

0|0
    0|0
  • Romantik ve kibar erkekler de var ama bize denk gelmiyor 😏