Sevgiliniz "Bu gece uyuma konuşalım" derse onun için uykunuzu feda eder misiniz?

Güncellemeler:
Görselim buydu. Yüklenmemiş :/
https://resmim.net/f/rNJkB6.png

0|1
7776

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

• Ederim ama eğer istemsizce uyuyakalırsam sorumlusu ben değilim ://

1|0
    0|0
  • Onunla gecirilecek her dakikayi onemli kilarimm ben onun icin buyuk bir keyifle kabul ederim 😄 yani ederdimm 😄

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 75

• Uykum geldiği için uyurum. Gelecek günlerin bize ait olduğunu düşünen biri “uyuma konuşalım “ demez. “Yarın devam ederiz tatlı rüyalar” der.
    Uyuma konuşalım diyenin ciddi bir sorunu yoksa beni geçici sevdiğini anlarım.

1|0
    0|0
  • Ooo nerdeyse hayatima giren butun kizlar uyuma dedi nerdeyse... Bu sevgiden değil sohbetin guzel akıcı olmasiyla alakali bence herseyi abartiyor bu eskiler laf olsun diye laf etmisler 😂

1|0
    0|0
  • Maalesef bazen sözde kalıyor efenim;
    Dinlendirici sesinizle uykusu gelsin diye gece gece masal bile okusanız bazen yaranamazsınız efenim 😃 bkz.
    Şekil A

Test edildi, onaylandı 😃😃 🔬🔍🔎 👨‍⚕️👨‍🔬👨‍🔬

0|0
    0|0
  • Öyle bir sevgi görmedim henüz. Ama çok gösterdim. Ama bende görsem bırak uyumayı uyutmam bile. De nerdeee. Ben malesef tahtıravallinin ağır basan tarafı olurum hep. 😊😊

0|0
    0|0
  • Açıkçası etmem. Uyku sağlık bakımından çok yararlı bir etken. O yüzden kalkıp yarın bir gün ne olacağı belli olmayan birisi için uykusuzluk çekmem

0|0
    0|0
  • Tabiki de uyumamak için kesinlikle bir çaba sarf ederim. Teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • O ancak ergen sevgililerde olur, gerçek sevgililerde değil. Ergen sevgililer henüz dünyayı tanımamış, tüm hayatı ikisi arasındaki çocuksu duygulardan ibaret zannederler. Aklı havada dediğimiz durum. Gerçek sevgililer ise aklı başında, kalbiyle seven insanlardır. Onlar içi boş romantik film tadında değil, gerçekten severek yaşarlar. O bakımdan istisnai durumlar hariç olmak üzere, ota boka uyutmayan sevgili ergen sevgilidir, uzak durunuz.

Bu, uyku sevgiliden daha değerli olduğu için değil, aklı havada olduğu için.

0|0
    0|0
    • Aşık olan bir insan zaten çocuklaşır siz hiç aşık olmamışsınız anlaşıldı :)

• aşkta değer aranmaz herşey karşılıksızdır zaten hayat bize dört dörtlük bişey hiçbir zaman sunmadı sunmayacakta ama dediğinizi anladım özür diliyorum sizden :)

• @selmayaver Estağfirullah, özre gerek yok.

Hayat bize dört dörtlük bir şey istese de sunamaz. Bu bir anahtar kilit meselesidir. Eğer dört dörtlük bir anahtar olsaydı hayat; bizi yine de açamazdı, çünkü biz dört dörtlük bir kilit değiliz.

Aşkta değer aranmaz sözüne de katılmıyorum; kızmazsanız, buna da ergen aşkı diyeceğim. Yürekten değil, sorumluluk olmadan, sadece çocukça duygularla sevmektir onun adı. Aşkta değer aranmaktan ziyade verilir. O yüzden her şey karşılıksız değildir. Bilakis yürekler karşılıklıdır. Ve aynı zamanda zihinler karşılıklıdır. Birbirini sadece seven değil, anlayan, bilen, tanıyan, dinleyen, kucaklayandır.

• tabi ki sevgililiğin en güzel yanı istediğin zaman konuşabileceğin birisi olması bence :D

0|0
    0|0
  • ertesi gün erken kalkmayacaksam olabilir belki ama büyük ihtimalle uykuyu tercih ederim 10-12 saat uyurum ben :D

0|0
    0|0
  • Saate baktımda. Hala uyumadığıma göre, sevgiden boğmam gereken biri var 💖💖💓💕❤💗👄😊

0|0
    0|0
  • Sevgiliyken çok yaptım valla sabahlara konuş konuş sabahda işe git hemde birçok kez hatta arka arkaya günler bile oldu ya sen?

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa geç uyuduğum için uykumu feda ederdim ama sevgilisiz olduğum için kankam olsa onun için bile uykumu feda ederdim.

0|0
    0|0
  • Uyku feda etmek nedir ya ömrümü feda ederim ben öyle birisi için.

0|0
    0|0
  • Uykum hep feda oluyor zaten.. Hayat beni çok yoruyor.

0|0
    0|0
  • Ederdim. Çünkü bir insana verilebilecek en güzel hediye ona ayıracağın zamandır.

1|0
    0|0
  • Ederim hemde seve seve.. Ama öyle biri yok o yüzden uyuyorum :D

0|0
    0|0
  • Uyku onun köpeği olsun 😊

2|0
    0|0
  • Ederiz de gayri ihtiyari uyursam yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Hemen bir Türk kahvesi içer, gecesine 2-3 saat de olsa eşlik ederim.

0|0
    0|0
  • O da yalan yaaa bir gun konuşmayınca baskasi ile konusurlar merak etme. Düzen böyle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 75

• Uyuya kalırım ki.

1|0
    0|0
  • Ederdim.

0|0
    0|0
  • uyuma konuşalım nedir ya ben sevdiğimin iyi oldugunu biliyim nerede oldugunu biliyom o yeter istisnalar hariç tabikide

0|0
    0|0
  • Sadece SEVgili yönünden bakmadan kim olursa olsun ben evet desem dahi konuşamayız ki demem diyemem uyku ÖNEMli CANım ertesi gün benim işim var GÜCÜM var belki, azcık anlayış lütfen;)

0|0
    0|0
  • Cidden yorgun degilsem konusurum
    ama gun icerisinde baya yorulmussam gunler cope mi giriyor derim ki oyle zaten

0|0
    0|0
  • Ederim sevgilim olmasına gerek yok herkes için feda ederim 😄

0|1
    0|0
  • Sevgi benim için daha önemlidir. Kalırım günlerce dahi olsa yeter ki üzülmesin. Ama uykusuz kaldığımıza da değsin

0|0
    0|0
  • Sevgili yapmıyorum sırf vakit ayırmiyim diye ama yine uyuyamıyorum

0|0
    0|0
  • Ederim tabi. Sevgilim olmayan birine bile etmişliğim olmuştu. Ama değdi mi? Değmedi

0|0
    0|0
  • Hayır uyku benim için çok önemli. Yoksa diğer gün mal gibi oluyorum.

0|0
    0|1
  • Tabiki de etməm, benim canım uykum <3 bir gün sevgilisiz kalınır ama bir gün yuhusuz ayakta durmak çox zor olur

0|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0
  • çok doğru bir tespit :) Ve evet kesinlikle feda ederim.

0|0
    0|0
  • Konuşmak isterim tabi ama konuşmanın oryasında uyurkalırım sonra sinirden çatlar sonrada iki hafta kavgalı kalırız işler böyle

0|0
    0|0
  • Konuya bağlı önemli bişey değilse veya bana ihtiyacı yoksa uyurum

0|0
    0|0
  • bir gecede onun hatiri icin uyumayayim ne olacak ki

0|0
    0|0
  • Eskiden olsa kabul ederdim şimdi asla uykumdan ödün vermem

0|0
    0|0
  • Çok feda ettim bende bir kere uyuma konuşalım dedim uykum var sonra konuluruz demişti

0|0
    0|0
  • sevgilim olsa ederdim zaten eninde sonunda uyuyakalcam

0|0
    0|0
  • Valla ederim zaten uyuduğum yok o etmiyo o ayrı 🤣

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    55
Yükleniyor...