Gönlünüze farklı kaydet yaptığınız bir sevgiliniz var mı?

Gönlünüze farklı kaydet yaptığınız bir sevgiliniz var mı?

2|3
7750

En İyi Kız Görüşleri

• Var tabiki olmaz mı. Bir süreden sonra aklına gelmez ama böyle sorularda hemen kafada bir ampul yanar ve onun silüeti belirir direk :)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• onu ilk 16 eylül 1998 yılında ümraniye ahmet cevdet paşa ilk okulunda 6. sınıfın ilk günü sınıfa girdiğim anda gördüm
    adı tuğçe maytal dı
    ilk sınıfa girdiğimde onun bana baktığındaki parlak mavi gözlerini hatırlıyorum
    kıvır kıvır sapsarı saçlarını havalandırarak bana doğru gelişini hatırlıyorum
    selamlaşmak için elimi tuttuğunda hissettiğim o sıcaklığı hatırlıyorum
    merhaba ben tuğçe senin adın ne dediğinde içimde patlattığı aşk volkanlarını hatırlıyorum
    ona için için çıkma teklifi etmek istediğim halde söyleyemediğimi hatırluyorum
    benim ona olan aşkımı fark edip kendisinin bana ettiği çıkma teklifini ve kabul etttiğim o günü hatırlıyorum
    ilk elinden tutup sinemaya gittiğimizde film süresince omzuma yasladığını başını hatırlıyorum
    3 yıllık ilişkimizin onun beni en yakın arkadaşımızla aldatmasına istinaden bittiğini hatırlıyorum
    ihaneti yüzünden ne kadar nefret etmek istesemde hala aşık olduğumu hatırlıyorum
    gelin olduğunda elini son kez sıkıp mutluluklar dilediğimi hatırlıyorum
    ihanetinin üzerinden 13 yıl geçtiği halde bugün olmuş hala dost olarak görüşüp çay içtiğimizi hatırlıyorum
    anda kendi gibi güzel bir kızının olduğunu hatırlıyorum
    sonsuza kadar gönlümün tozlu şöminesinde onun aşkının ateşinin yanışını izleyerek onu hatırlamaya devam edeceğim
    çünkü o benim ilk aşkım

1|2
    0|0
    • Vay be efsaneymiş hocam :) Allah aşksız bırakmasın kimseyi :)

• En çokta gelin olduğunda elini sıkıp mutluluklar diledim dedinya orda gözümden bir boncuk yaş döküldü 😄

• @Pamuk888
      o zaman seni biraz daha hüzünlendirelim
      ona ne kadar aşık olduğumu başka açıdan göstereyim
      sırf o kötü kişilerle evlenip hayatı mahvolmasın diye onlardan habersiz evlendiği kişi ile tanışmasına vesile oldum
      buda bonus olsun

• Hocam nerden buluyorsun bu orjinal ve marjinal karışımı soruları. 😎
    Ops diyorum bazen 😂
    Farkı kaydet yok ama delete var o olur mu? 😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 75

Erkekler Ne Diyor 48

Yükleniyor...