Ömür boyu mutlu olsunlar, mürüvvetini görelim dediğin favori çiftin hangisi?

Bir elmanın iki yarısı gibiler, aman da ne şekerler, e hadi artık evlensinler dediğin ünlü çift hangisi?

• Ömür boyu mutlu olsunlar, mürvetini görelim dediğin favori çiftin hangisi?Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli
    A seç
  • Ömür boyu mutlu olsunlar, mürvetini görelim dediğin favori çiftin hangisi?Hande Erçel - Murat Dalkılıç
    B seç
  • Ömür boyu mutlu olsunlar, mürvetini görelim dediğin favori çiftin hangisi?Öykü Karayel - Can Bonomo
    C seç
  • Ömür boyu mutlu olsunlar, mürvetini görelim dediğin favori çiftin hangisi?Hazal Kaya - Ali Atay
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|4
185159

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 159

• Bir numara :)

0|0
    0|0
  • Aslında hiç birini tanımıyorum Belki de bunlar dizi oyuncuları Iğdır ama ben dizi film de seyretmiyorum Ben hepsini mutlu olmasını istiyorum Sadece burada seçenek koyduğunuz için seçeneği onaylamak zorunda kaldım sürekli karşıma çıkıyor Çünkü Teşekkür ederim Herkes mutlu olsun Mutlu yaşasın.

0|0
    0|0
  • Burcin İlker cifti samimi buldugum tek cift. Ozellikle Dalkilic'in iliskileri cok itici. Unlu ciftlerin geneli reyting icin ama olsun o ekstra tiksinc. Yakinda birakip baska bir genc populer unlu bulur.

0|0
    0|0
  • Şık yoktu ilk gününden beri tek yanılmadığım platonik kerim arasında olan Arzum Onan Mehmet Aslantuğ çifti

1|0
    0|0
  • Kimin kimle evlendiği zerre umrumda değil zaten nefret ediyorum ünlüymüş magazinmiş ilker kaleli midir kaleci midir hayatımda gördüğüm en itici adamlardan biri

0|0
    0|0
  • A diyorum. Diğerleri hep cıvık çiftler. Burçin hanımla İlker bey daha samimi geliyorlar bana. Topluluk önünde az bulunuyor magazine değil işine gücüne bakan "normal" insanlar

0|0
    0|0
  • Bence hiçbiri, her çift, kendine özgün yakışır. ilaki ünlü olmasına, gerek yok. huzurlu ve, mutlu olsun

0|0
    0|0
  • Hazal Kaya - Ali Atay candır :) Diğerleri de iyi tamam ama Ali Atay severim.

0|0
    0|0
  • bu çiftler içerisinden bana en sempatik gelen
    Hazal Kaya - Ali Atay
    çifti oldu

0|0
    0|0
  • Mütevazi çift oldukları için. Ali Atay ve Hazal Kaya diğer ünlülerden farklı olarak biraz daha halka yakın görüyorum. O yüzden iyi bulmuşlar birbirini

1|0
    0|0
  • Hande Erçel hayranıyım onun mutlu olmasını istediğimden ;)

0|0
    0|0
  • murat dalkılıç ın merve boluğur dan ayrılıp hande ile olmasi süper ligden tff 1. lig e dusmek gibi.

2|0
    0|0
  • Günün anketleri de "millet vekili aday pusulası" gibi. Birinci sıradaki hep torpilli.

0|0
    0|0
  • Sıradışı bir birliktelik. Dış görünüş açısından bu uyumsuzluk bile bizlere bazı şeyleri aşmış olduklarını gösteriyo. 👏

0|0
    0|0
  • Bunlar bir omur degil 5 yil evli kalsinlar mutlu olsunlar buyuk basaridir.

0|0
    0|0
  • Birbirlerine yakıştıklarını düşünüyorum. Yapı olarak uyumlarını bilemem : )

0|0
    0|0
  • Diğer senekler bas bas bağırıyor biz ayrılıcaz diye bence

0|0
    0|0
  • Herkes mutlu olsun ama ozelliklede bu kisiler hic umrumda olmaz can bonomo kimdir ya

0|0
    0|0
  • Ömür boyu mutlu olsunlar. Gerçi Allah bana nasip etmez. Ama dilerim onlar mutlu olsunlar.

0|0
    0|0
  • Ömür boyu mutluluklar dilerim.
    Hiç bir yuva bozulmasın...
    Yakışıyorlar birbirlerine.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    139

Kızlar Ne Diyor 185

• Hazal Kaya mutlu olsun, handeyle muratı çiftten say (a) mıyorum.

2|0
    0|0
  • Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli

0|0
    0|0
  • Burcinle İlker

0|0
    0|0
  • Şu ilker kaleliyi hiç beğenemedim. Çocukluğumda bir çizgi filmde bir maymun vardı ona benzetiyorum. Neyini beğeniyorlar anlamıyorum. Oldukça çirkin bir adam. Burhan Çaçanın bir tık üstü. Burçin de ona göre. Bulmuşlar birbirlerini. Aslında yakışmışlar. Ama burçin yine ondan bir tık üstte. Ama ben öykü karayel can bonomo diyorum

0|0
    0|0
  • hande erçel gibi bir erkek düşkünü erkek deyince kimyası değişen bir kadın nasıl evlenir de mutlu olur merak ediyorum :) 20 tane erkekle bir evde kalmalı ki artık bugünlük doydum yarına Allah kerim desin.

0|0
    0|0
  • Murat Dalkılıç Osmanlı gibi bir çöküş yaşadı resmen o kızla
    Merve Boluğur gibi bir kadın bırkılmamalıydı

0|0
    0|0
  • Öykü ve can tabikii.
    Can Bonomo'nun zaten hayraniyim, öykününde doğallığına bayılıyorum 😍❤
    Bu yüzden favori çiftim de, ikisinden başkası olamaz ❤😂

0|0
    1|0
  • Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli diyorum. Onların saçtığı enerji başka, onlara baktığınızda dünya barışının sağlandığını sanabiliyorsunuz:)

0|0
    0|0
  • Öykü ve Can bence çok temiz bir aşk yaşıyorlar ondan onların evlenmelerini görmek isterim 💖

0|0
    0|0
  • İkisi birbirine çok yakısıyor.
    Burcın terzioğlu ilker kaleli...
    İlker kaleliyi bende çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli çiftini isterim evlensinler.
    Ama içimde bir ses onların sonu evlilikle bitmeyecek diyor :(

0|0
    0|0
  • Türkan Şoray ve Kadir İnanır keşke evlenseydi beee.. aklıma geldi şu an 🙄❤

0|0
    0|0
  • Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Burçin Terzioğlu-Ilker Kaleli ikilisi. Hem magazine nispeten daha çok uzak daha sade ve samimi ilişkileri var. Tabiri caizse daha dürüstler duygularında. :)

0|0
    0|0
  • Özge gürel- Serkan çayoğlu
    Serenay Sarıkaya- Kerem Bürsin
    Burçin terzioğlu- İlker kaleli

0|0
    0|0
  • Ünlülerin genelinde sene demeden ayrılık modası var o nedenle uzun evlilik görmek zor

0|0
    0|0
  • Bunların hepsine rakip olcak ahmet kural sıla aşkı vardı ama yalan oldu 🤦🏿‍♀️

0|0
    0|0
  • burçin terzioğlu ve ilker kaleli. bu ikiliye bayılıyorrumm

0|0
    0|0
  • Hepsi olsun ama en çok ilker kaleli ve burçün terzioğlu olsun isterim

1|0
    0|0
  • seven tüm çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum :)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    165

Benzer Benceler

Yükleniyor...