Aldatmak kadınla mı yoksa erkekle mi alakalıdır?

Aldatmak kadınla mı yoksa erkekle mi alakalıdır?Kadın ya da erkek aslında farkı yok.
Fakat aldatmak kimden kaynaklanır?

0|3
7150

En İyi Kız Görüşü

• Şahsi fikrimi sunmak istiyorum. Aldatmanın, aldatılmanın cinsiyeti farketmez bu cinsiyetle alakalı değil, karakterden kaynaklanan bir sorundur. Şüphesiz insan, sahip olduğu güzellikten daha fazlasına sahip güzellik gördüğünde insanın doğası gereği ona da sahip olmak isteyecektir.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karakterle alakalı
    Erkek iyi birisiyse
    Kadın aldatıyor
    Kadın iyi birisiyse
    Erkek aldatıyor denilebilir
    Yani kadın aldatır erkek aldatmaz
    Erkek aldatır kadın aldatmaz diyemeyiz
    Karakteriyle alakalı
    İyi olantaraf aldatılırda denilmez
    Bazen kıymet bilenler vardır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 70

• Aldatmak her iki cins ile alakalıdır, bir de kişinim öz benliği ile.

0|0
    0|0
  • Cinsiyetle değil, insanın karakteriyle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
  • Her ikisi ile de, cinsiyete bağlanmaz bence bu.

0|0
    0|0
  • AHLAK yoksunluğu, karaktersizlik, edepsizlik ile daha fazla alakalı kanımca, cinsiyete mal edilemez bu davranış! İyi insanlarla kesişsin yollar umarım.

0|1
    0|0
  • Hep eksik kalan bişeyler var. Tamamlanan kısımla ilgilenmeyip, eksik tarafa yönü çevirince adı aldatmak oluyor ve ben aslında bunu aldatma olarak görmüyorum. Hayat benim, ruhumu besleyebilen neyse ona yönümü çevirmem gayet mantıklı.

1|0
    0|0
  • Kadından; kadın izin vermezse erkek ona yaklaşamaz.

0|3
    0|0
  • erkeklerin kadinlara "karşi koyamamasi" ile ilgili bence. bir erkegin guzel bir kadini reddetmesi bir kadinin yakisikli bir erkegi reddetmesinden cok daha zordur.

1|0
    0|0
  • Aldatmanın sebebi ya da kaynağı yoktur. karaktersizsen kanın bozuksa aldatırsın sebebler üretmek yalnızca aldatan kişinin vicdanını rahatlattığı bir yöntem..

0|0
    0|0
  • Erkeğin çüküne fazlaca değer vermesi sonucu olusan durum farklı arayıslar vs bok var sanki beş dk’lık zevk için milyon pişmanlık sonrada aglar zırlarlar tülayyy geri dön seni çok seviyom aşkkkımm

0|0
    0|0
  • Cinsiyetle alakası yok bir ilişkide eksiklik varsa , eksik kalan kişinin boşluğu , arayışı , zaafıdır... Psikolojide açıklaması budur..

0|1
    0|0
  • Kadını erkeği yok bunun karakter meselesi Allah sadık olmayan ve karaktersiz insanlara karşılaştırmasın

0|0
    0|0
  • İnsan doğru niteliklere sahip olmak istemezse cinsiyet önemli değil

0|1
    0|0
  • Cinsiyetle alakalı değil karakter meselesi. Ahlaki çöküşün olduğu her yerde bu ve daha fazlası olacaktır.

0|0
    0|0
  • Aldatmanın cinsiyeti olmaz ki.
    Karakter meselesidir , karakteri düzgün olmayan aldatır da aslında aldananın kendisinin olduğunun farkına varmaz.

0|0
    0|0
  • Biri aldatır diğeri aldatmasına sebep olur ancak diğeri inkar eder hatasız olduğunu söyler ama bir kişi aldatmaya iter cinsiyet ayrımı olmaz iki tarafta yapabilir bunu.

0|0
    0|0
  • nefis ile alakali.. karakter ile ama asla cinsiyet ile olamaz.. cünkü erkek bile aldatsa cogunlukla yine kadinla aldatir..

0|0
    0|0
  • Cinsellik olarak tatmin etmiyordur ya da kendisi karaktersizdir

0|0
    0|0
  • Bnce erkekle ilgisi istekleri olmayinca baska yere kayiyor cogu

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ile alakasi yoktur. Sahsiyet ile alakasi var.

0|0
    0|0
  • aldatmak kadın veya erkekle değil karakterle alakalıdır

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    50

Erkekler Ne Diyor 49

• Cinsiyete bağlı bir şey değil bu. Sadakatsizlik, karakterdeki bazı eksiklikler... vs buna sebep olur.

0|0
    0|0
  • Aldatmak cinsiyet değil şahsiyet meselesi. Şerefin yoksa her türlü aldatırsın. Sevmiyorsan, mutsuzsan, başka arayışlardaysan ayrılmak bu kadar zor olmamalı. Bence bir insanı kandırmak ona onu sevmediğini söylemekten öok daha büyük bir kötülük. Birini aptal yerine koymak kadar kötü bir şey var mı yahu?

0|0
    0|0
  • Kadınlar aşırı yüceltilip, "erkeği kandırmada başarılılar" dediklerine göre KADIN olmalı
    Lakin çoğu KİŞİLİKLİ insanlar dün ne dediklerini unutup şahsiyet dedikleri de oluyor.

0|0
    0|0
  • Erkek ben aldatmam diyorsa kesin aldatır. Erkekde kaşınanı kaşırım mantığı vardır. Kadının aldatması yine erkek kadınını ilgisiz değersiz bırakırsa heleki özel günkeri sürekli unutursa kadın ilgi duyduğu birene yönelir.

0|0
    0|0
  • Kadınlarla alakalıdır. Eğer her erkek aldatıyorsa , bunun suçu o zaman kadınlardadır. Eğer tüm erkekler gay değilse , bu böyledir. Ben kimseyi aldatmadım. Bekarım ve sevgilim de yok. Yani objektif yazıyorum, hemcinslerimi aklamak için değil.

0|0
    0|0
  • Aldatmanın cinsiyetle alakası yoktur. Aldatmak tamamen kişilerin değer yargılarıyla alakalıdır. Bazıları bu durumu doğal hak olarak görürken bazıları idam cezasına davetiye çıkarmak olarak görüyor...

0|0
    0|0
  • Erkek aldattığına bunu çok eşlilik dürtüsüyle yapar. Kadın ise hep daha iyisini aramaya programlı olduğu için..

0|0
    0|0
  • Her insanın içinde aldatma duygusu vardır kadınlarda duygular hormonlar tavan yaparsa o kadın aldatır. Erkekse eğer delik olsunda ne olursa olsun havası var,

0|0
    0|0
  • Aldatmak bir kaçıştır. İnsan eksikliğini hissettiği şey için değil, kendini eksik hissettiği için aldatır. Yani dostum, aldatan kendini aldatır.

0|0
    0|0
  • Kim karaktersizse o aldatır madem sevmiyorsun ayrıl aldatmak ney resmen o. cocuklugu

0|0
    0|0
  • Her iki tarafta müsait ama fiziki olarak erkekler daha fazla bence

0|0
    0|0
  • bıber bu ahlakı bır durum vıcdanı bır durum aldatanda ahlak vıcdan yoksa nafıle zaten bıber

0|0
    0|0
  • Karaktersiz olan taraf hangisiyse o taraf ile alakalıdır.

0|0
    0|0
  • bence 2 taraflı bir durum ama kadın ilgisini erkek üzerinden çektiği an o erkeği aldatma yönüne cekmis olur.

0|0
    0|0
  • Aldatan erkek veya kadina bakiyorum. Ya boylu poslu diye hayranan olunan erkek veya cok guzel denilen kadin yapiyor. Herkesin ilgisini cektigi icin

0|0
    0|0
  • Aldatmak aldatılan kişinin eksiklerinden kaynaklıdır. Eğer ki sana yetebilseydi gözün dışarı çıkmazdı

0|0
    0|0
  • cinsiyetle bağdaştıramazsın, insanın karakterinde olan bir şey bu.

0|0
    0|0
  • Bir çok nedeni var ama ben bunlardan sadece birini söyleyeceğim. Aradaki bağın zayıf olması.

0|0
    0|0
  • karakter kişilikle alakalı cinsiyet ayrımı yapmak yanlış

0|0
    0|0
  • Ikisi ile de alakalı. Kadina hakkını iyi vermezsen kaçar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29
Yükleniyor...