SİZCE NAPMALIYIM?

Eski sevgilim memlekette bizim mahallede yazin her gittigimde gorunce pesimden bir miktar kosuyor ama noluyorsa yine kuyrugu dik tutmayi basariyor.
Kirgin oldugumu belli etsem ertesi gun kalkip seni yeterince uzdum daha fazla uzmemin anlami yok falan diyor bu kezde triplere giriyorum hayir sen kimsinki beni uzeceksin simardigini dusunuyorum.. Ona kibirli yaklassam vicdanim sizliyor.. Beni cok kirdi bende zamaninda cok hakaret ettim yine gelecek biliyorum nasil davranmaliyim sizce? Taviz vermeyecgim o kesin ama yani terslesem mi kucumsesem mi umursamasam mi blmyrum.. Kotu bisey soyleyncede eyvallah canin sagolsun diyor.. Iyi bisey soylesem simaryr..

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diye muhatap oluyorsun ki, tersle küçümse engelle sonra yüz yüze gelince de muhatap dahi olma sülük gibi bir şey sanırım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kacan kovalanir kuzum. Klasik bir tabir ama gerçekten net öyle.. O yüzden umursamamaya bak.

1|0
    0|0
    • Umursamama derken hic cevap vermesem ustuste mesaj atiyor

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• ugrasilmaz baskasi yok mu off

1|0
    0|0
    • Nasil yani

• baska arkadas bul ya da muhattap olcagin kisi onlar zaten kafani doldurur yeterince bu anlattigin kisiye de bukadar kafani yorcak zamanin olmaz

• Haklisin gerzekalnn teki

Yükleniyor...