Bu işe ne diyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar bundan 6 ay önce bir ilişkimi sonlandırdım... Kendisi disco sahibi.. Bakmayin o ayaklarda isim olmaz ama insani meslegiyle yadirgamadim.. Insanligina baktim once... Malina mulkune asla... Ilk defa boyle bir ise kalkistim.. neyse biz bununla 6 aydan sonra Ayrıldık bitti 1 ay sonra geri dönmuştü. Benden 2 gün özur diledi ve barismaya yöneldik.. Gün icerisinde konustuk hersey gayet normaldi... O gunun gecesi ihanet etti bana.. Fotograflari cekilir cekilmez tam 1 saat icinde elime ulasti.. Allah resmen bana yardım etti diyebilirim. Tabi yazdim ona turlu turlu hakaretler kizin seviyesine dusmeyecektim ama onada dondum acik acik sordum ne ayaksiniz diye artik benim sevgilim diye igrenc bir tabirle ve kisilikle buldum kendimi... Tabi cevabini verdim... o gun o gece o kadar dagildimki... size anlatamam...2 gun icinde kizdan ayrildi bizimkisi... Donusler yalvarislar pismanim demeler bilmem neler... Affetmedim affetmeyide dusunmuyorum olayin ardindan 3 ay gecti... Engelledim aramalardan her yerden ama her gun ariyor hala muhattap olmuyorum.. sahte hesaplardan yaziyor engelliyorum... Sizce amac ne

0|1
75

En İyi Erkek Görüşü

• Discoyu poposuna monte et , disco disco partizani 😂😂😂
    https://m.youtube.com/watch?v=4yVebsKnwyg

0|0
    0|0
    • Delisiniz ya :) o gece aklımdan geçenlerin haddi hesabı yoktu :) Şimdi gülüyorum ama o gece evden çıkabilseydim yapacaklarımın sınırı yoktu... O gece cikamadim... Sonrasinda karsima cikartmaninda

• Olur öyle şeyler. Karaktersizmis demek ki. Çok sorgulama kız da zaten belli ki ortalık silligi. Seviyesizlerle muhatap ola ola disco topuna döndük 😂😂😂😂

• Yok ya. Bize birşey olmaz olmadı der yolumuza bakarız. Striptiz direğine benzemez sokaklar fazla oynamasınlar yeter yoksa hayat onları dansöz yapar.:)

En İyi Kız Görüşü

• etrafında bin bir çeşit orasını burasını açıp ona oruspuluk yapmaya çalışan kızla doludur ama her zaman safini ister sende onu görmüştür ama yaptığı yaptığı serefsizlik erkekler her zaman saf olanı istiyo kendi yedikleri boklara bakmayip surunsun kız birak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Muhatap olma

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Hatasini anladi belki

0|0
    0|0
  • Uzak dur hatta numaranı değiştir

0|0
    0|0
    • Numarami değiştirmeyi düşünüyorum ama sadece numara değiştirmekle bitmiyorki sosyal medyadan ulaşıyor bir şekilde..

• Deki polise şikayet ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni takıntı haline getirmiş bence bı zaman sonra mutlaka bikacaktir

0|0
    0|0
    • Öylemi diyorsun? Anlamıyorum yapiyorsun madem öyle edebinle git işte tabi varsa... Ama işte anlamıyorum..

• Kendini belli etti işte belki pişman oldu ama son pişmanlık fayda etmiyor kesinlikle taviz verme bı zaman sonra bırakır belki 3 gün belki 5 gün sürer ama sonunda biter

• Mesleğine göre insanları ayırt et bence o adam uslanmaz

0|0
    0|0
    • İlk başlarda ayırt etmiyordum.. İnsan olarak kalabilsin yeter gözündeydim. Herkes bilir pis işlerdir bunlar ama ön yargılı davranmak istememiştim. Ama davranmam gerekiyormuş. Maalesef geç öğrendim.

• Tecrübe edinerek görmen iyi olmuş
      Daha kötüsü gelebilirdi başına o tarz adamlarda her pislik vardır bence kurtulduğuna dua et

• Alkolu felan vardı evet.. Daha fenasını görmedim... ya da anlamadım bilmiyorum.. Sağol arkadaşım.. Allah kimseyi sınamasın

• Sen evlenilecek kızsın kaçırmak istemiyor amaç bu

0|0
    0|0
    • Ah bir bilsen fedakarlıklarımı o 6 ayın dili olsada konuşsa...6 ay değil sanki 6 yıl vermiş gibiyim... Yıllarca çıktığım adamda böyle yorulmamıştım.. Öyle yoruldum, öyle tükettiki beni.. Bu konuda haklısın arkadaşim, en saf duygularımla gittim ona... Ama yapabilecek birşey yokmuş..

• Sende artık uzak dur en güzeli

• Ben okuyamiyorum destansi sorulari

0|0
    0|0
  • Amaçsız bırak sakın cevap verme

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum ama artık doydum ağzıma gelen herşeyi savursam bitecek sanki... Ama zamanında bunuda yaptım.. İşlemedi.

• Cok iyi yapıyorsun cevap verme canım yok öyle dünya 😊 Adam olsunlar da sonradan pişman olup dönmesinler, benim eski sevgilimde pişman, bende engelledm her yerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...