Yeni bitmiş uzun ilişki?

2 yıllık düzenli ve güzel bir ilişkim vardı. 2 gün önce bitti. Doğru düzgün bir sebebi bile yoktu. Kendi ayrıldı. Kendimi boşlukta hissediyorum. Her yerden sildi beni. Sizce geri dönecek mi? Birde ilk kez ayrıldık. Bu zamana kadar ayrılık bizim için konuşma konusu bile değildi.

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Dönmez kafada bitirmis iliskiyi de sebepsizce demissin bir sebep bulaymis baali giderken sen geleceklere bak gidende takili kalma ruhuna yazik

1|0
    0|0
    • Başka biri olma ihtimali var mı?

• Bilmiyorum olabilir senin öğrenmendense usulca bitireyim demis olabilir aldatan erkek konumuna gelmiyeyim vicdan yaparim diye de 2yillik gzel bir iliskiyide sağlam sebeplerden dolayi bitirirsin grek kiz grek erkek trafindan sizin ayrilikta anormal olan sebebin olmamasi

En İyi Kız Görüşü

• Biliyo musn bir kac ay once aynisini yasadim.
    2 yillik bir iliskim vardr sebebosiz tere bitti ben askidna ilk baslarda cok ugrastim baya baya ugrastim bitmemesi icn cabaladim ne olduysa geri donmedi. ben o 2 yilin hatrina dedm ve cabaladim o buna ragmen bitirmeyi secti daha sonra 2 3 hafta hic konusmadik sonra mesaj atmaya aramaya basladi hergun hergun aramaya basladi sinrada bir anda baktum barsmisiz.
    "Sen beni kimseye yaretmedin cabaladin bende seni kimseye taretmem " dedi. Şu an beraberiz tekrar baristik 2 yil 2 ay oldu.
    Ama sunu bilmenide isterimki barissanz bile eskisi gibi olnuyor. Şu an barstik ama eskisi bmgibi degiliz bu beni cok uzuyo😔

0|0
    0|0
    • Son bir aydır zaten küçücük şeyler kavga sebebiydi aynı senin de söylediğin gibi hep ben çabaladım bu kadar küçük şeyleri hallederiz dedim ayrılık olmamıştı küslükler oldu onları da atlattık dedim ama bu sefer yine küçük bir sebepti bir hafta konuşmadık sonra mesaj attı hesap sordu ve ayrılalım dedi

• En ufak bir şey bile yapmadım

• Bekle o zamn yoklugunu far kedip gelir bence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Başta Kızlar üzülür , dönmek ister sonrasında erkekler pişman olur.
    göreceksin yakında geri dönmek isteyecek üzüldüğüne değmez

1|0
    0|0
  • Kesin doner er ya da gec

0|0
    0|0
  • Dönmez bak hayatına

0|0
    0|0
  • Giden gittiği yeri mutlu etsin.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bir bekle bakalim

0|0
    0|0
  • Bittiyse bitmiştir gerisini düşünme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O seni sildiyse kesin hayatında başka biri oldu ve seni ondan gizliyodue bence. O kızı bulmamanı istiyodur.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeşim zor durum ilk 1 ay xorlanirsin sonra unutursun

0|0
    0|0
  • Dönse affedecek mısın

0|0
    0|0
    • Hayır

• Açıkçası çok üzülmedim ilk gün saatlerce ağladım ama arkadaşlarım hep yanımda onlarla sürekli farklı şeyler konuşup kafa dağıtıyorum

• O zaman ne güzel işte kendıne deger ver gerısı önemli degıl

Yükleniyor...