Bişey diyin kurtulamadım?

erkek arkadaşım ayrılmak istemiyo çok yalvarıyo bana vicdanımı sızlattırıyor. gece gece bana sataştı çok ağır laflar etti uzun uzun tartıştık karşılıklı küfürler ettik diyaloğun sonu şöyle bitti 'nolur gitme seni seviyorum ayrılmak istemiyorum' bende dedimki ruh hastası mısın ben senle devam edemem dedim çok yalvardı süründü resmen. istemiyorum ben bunu yardım edin akıl verin ya
Güncellemeler:
engellemiştim wp den. sms le engelleyemiyoruz aklınada gelmiyo sms atmak. sadece 3 kere aradı
güncel

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni şey bana da oldu beni heryerden engelledi ama söyle bisey var 6 ay inçe ben terkettim ayagima kapanıp ağlamıştı ben acımış bırakmamıştım simdi o beni terk etti hem de hic acımadan aranızda kı seyi en iyi siz bilirsiniz birde sevginden emin misin güzelce anlat durumu sevmiyorum de Ümit verme asla kötü davran ma ama hissettir burnundan getirme cok zor ya çocuğa da acıdım aynını yaşadım 6,5 yılım gitti be diyeyim ki

0|0
    0|0
    • kal diye yalvarıp ayağına kapanan kız gitmeye karar vermiş kimbilir ne kadar üzülmüş. olmuyo işte bazen yapamıyoruz yani o insanla olmuyor. ama 6,5 yıl çok uzun bir süre cidden. şimdi o seni engellediya nasıda kıymetini anlamışsındır aşk acısına yatmışsındır hep öyle olur zaten. ne kadardır ayrısınız siz

• evet daha önce yalvarmıştım bırakma diye. ama artık bezdirdi beni bu hale kendisi getirdi

• Ondan bırakmıyor kucağımda cok ağladı defalarca hemde hüngür hüngür hep kıyamadım optum kokladım teselli etttim nasıl bırakırım yemin ettim birakmam diye öyle yüzü güldü simdi beni o bıraktı ben yine birakmadim ama savcılığa gitti cok ağlamış gittikten sonra polisler söyledi bende cok agladim cok kötü bir durum hala sevdiğini biliyorum cok özlüyorum cok üzülüyorum iliskinin her anını yasıyorum biz hep beraberdik hic ayrı yasamadık her yerde her dakika anılarımız dolu Allah yardımcısn olsun kesin eminsen biraz daha bole devam ettir kendinden soğut benim kız gibi yapma bana cok iyi davrandı son zamanlarda o daha cok acıtıyor hep iyi davrandı son gün olan oldu iste

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 😂😂 hicbir erkeğin böyle yapmasını doğru bulmuyorum

sonrasında cok pisman olcak

0|0
    0|0
  • Ne hali varsa görsün bırak

0|0
    0|0
  • ruhu kaşar örneği

0|0
    0|0