Bu bir erkeğe nasıl anlatılır ki?

İlkim olan erkek sevgilim bile değildi, ikincim de öyle... başka olmadı zaten ve bir gün evlenirsem bunu karşımdaki adama nasıl anlatırım bilmiyorum... Demiyorum ki köpek gibi pişmanım yardım edin. Sadece diyorum ki yalan söylemek istemiyorum dürüst olacak cesaretim de yok. Ha evlenmek zorunda da hissetmiyorum ama evlenmezsem bu döngü sonsuzca devam edecek biliyorum. İşin günah boyutu da var tabi... naapmak lazım? Eleştireni anında engellerim.
Güncellemeler:
Güncel

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin gibi hata yapmış birisiyle evlenirsen en azından eşine karşı duyduğun utanç azalacaktır.

1|0
    0|0
    • Tamam da zaten yapmayan erkek mi var

• Sayılı öevremde

• O zaman sıkıntı yok. Senin gibi bekarete önem vermeyen birisiyle evlenirsin işte.

En İyi Kız Görüşü

• Açık açık konuşman gerekli yapacak bişey yok olmadı da diyemezsin olayın gidişatına göre konuyu açıp söylemen gerekir öyle bir durumda

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Temiz masum ve iyi niyetle anlatacaksın Merak etme gerçekten seni hakeden biriyse seni anlayışla karşılayacaktır.. diğer türlü sen uzak dur zaten Namus iki bacağın arasında değil bunu bilen biriyle ömür boyu mutlu olursun 😉

1|0
    0|0
  • Bir sevgilin varsa eğer onunla eğri otur doğru konuş söylediğin an gidiyorsa bil ki hiç sevmemiştir
    bunu kabullenip sana dokunmuyorsa bil ki al o çocuğu başının üstünde gezdir

1|0
    0|0
  • Şahsen senin gibi biriyle karsilasmis olsam sadece bana sadik kalip kalmiycandan emin olmak isterdim oncesine takilmazdim. Benim icin onemli olan bu.

0|0
    0|0
    • Kalırım neden kalmıyım hatta aldatma konusu hassas noktamdır gerekirse ayrılırım yine de aldatmam

• Yok öyle bir fikrim

• Sen bilirsin hayirli aksamlar.

• Milleti kandırma bu tarz şeyleri sorun etmeyen birisiyle evlen

1|0
    0|0
  • Ya bu gayet doğal bir ihtiyaç ki yemek yemek gibi

0|0
    0|0
  • Her halükar da dürüst olmak zorundasın başka ihtimal yok

0|0
    0|0
    • Tabiki başka şansım var ama ben kocam olacak adama dürüst olmak isterim olay bekaret de değil sadece olay benim yaşayış şeklim

• Sen tanımazsın da diktirmek diye bir şey de var hani eskortluk yapıp diktiren bile duydum bu kadının vicdanına kalan bir şey tamamen

• Biliyorum hepsini

• Her zaman doğruyu söyle pişman olacağım şeyler asla konuşma

0|0
    0|0
  • Direk söyle eminim oda bakir olmayabilir :)

0|0
    0|0
    • Zaten bakir erkek mi kaldı ki... sadece erkekler takıyor ilke falan

• Sen aklını bunlarla yorma rahat ol seven bu gibi küçük durumlara takmaz bence

• Umarım

• Hiç dert edilecek bir durum değil ki bu!

0|0
    0|0
    • Nasıl

• Aynen öyle.

• Güzelmiş ya o zaman eskortluk yapıym en son diktirip evlenirim zar olacak sonuçta değil mi

• İşin zor kardesim

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...