Kardes arkadas dediginiz kisiye yan gozle baktınız mı?

Hem kizlara hem erkeklere soruyorum kardesim dediginiz kisiye sevgili gozuyle baktinizmi simdi bir erkek olarak soyluyorum samimice herkes fikrini soylesin cevremdeki kisiler 6 yillik yakin arkadasim dedigi kisiye bile sapikca hisler besliyo herkes onun gibimi merak ediyorum.
Güncellemeler:
yanlız sapıkca düşünceler yazdım ama sadece o degil sevgi aşk bakımındanda baktıgınız oldumu

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• Hayır birinden hoşlanıyorsam ona asla kardeşim demem kardeşim dediğim insanlarada farklı gözle bakmam evdeki kardeşimden bir farkları olmaz benim için zaten biri gerçekten kardeş olarak görüyorsa başka gözle bakmaz bazıları kardeş ayağıyla yürüyor o ayrı birşey tabi :D

0|0
    0|0
    • şimdi zamanla duyguları degişebilir bir insanın başta kardeş diye başlarsın ama bir bakmışsın işler başka yere gidiyo

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır

0|0
    0|0
  • Arkadaş dediğin birine bakabilirsin sapıklığı kast etmiyorum. Ama kardeşim dediğin birine diğer türlü bakmayı doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Farklı gözle baktığım birine kardeş demem niye diyim

0|0
    0|0
  • Baktım ama sadece masum bişeydi kirli düşüncelerle değil

0|0
    0|0
  • Asla bakmam

0|0
    0|0
    • kardeş dedigin birine zamanla aşık oldun diyelim yan gözle degilde sevgi bakımından o şekildedemi bakmazsın bir söz vardır gönül bu otada b*kada konar diye

• Baktm

0|0
    0|0
    • ne oldu peki

• Yok canm oyle bir bakis atmam kimseye

• nasıl baktın anlamadımki sdfasfdadsf

• Biyolojik bağ yoksa kardeşim değildir

0|0
    0|0
    • bencede ilerde lazım olur safdsafdsf

• Baktım yani karşı cins sonuçta

0|0