İlk kez hoşlandım sanirim? Ama kız güvemiyor?

Kızın ismi Ç ile başlıyor bugün dertlestik çok güzel konuştu ama sonu clasic engel çünkü önceden kötü şeyler yaşamış güvenmiyor olduğu için uzaklaştı gitti
Sorum şu bu kızlar güvenini nasıl. kazanacagim ben iyi birisi olduğuma inanıyorum?

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden güvenini kıranlar gibi davranırsan kazanamazsın. Hemen hoşlandım falan muhabbetine girdiysen, ürkmüştür kız 😂 genelde güveni kaybolan insanlar böyle durumlarda panikler ve kaçar/uzaklaşır/engeli basar 😂 Dostça davranmalısın. Ama öyle yapmacık değil, samimi olarak. Yavaş yavaş, ilmek ilmek dokuyacan. Sıkıcı bir uğraşı 😂 hadi sana kolay gelsin.
    #hayırlıramazanlar

0|0
    0|0
    • Hayır sadece Zaman vermesi istedim. ama hoşlandım demedm sanırım hoşlandım dedim his oluştu gibi ama sonuç yok hemen engel yoksa öyle der miyim ne yazarsam yazim önceki cocukda böyle demişti diyi bahane etti gitti ya da güvenmeme konusu bahane mi etmiş konuşmamak için?

• Bilmiyorum sanki yardıma güvene yeni insanlara ihtiyacı var gibiydi

• Bu yüzden biraz usteledim

En İyi Erkek Görüşü

• Ee kardeşim, bir deyyus çıkar yıkar masum birinin hayallerini sonrasında o kız nasıl güvensin ki bir başkasına :)

0|0
    0|0
    • Bende buna kızıyorum sen dediğin gibi herkes yapıyor işte sonucu. onun ve bizim için kötü oluyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum öyle kızlar zor olur ikna etsen kabul etse bile zor olur yani anlayacağın tutunamazsın

0|0
    0|0
    • Reis yok. kafayi birşey dondurmuslar hep yok önceden böyle olmuştu vs

• hmm anladim o zaman bir süre sakin bırakmak daha mantıkllı olur derim ben tabi yine de sen bilirsin

• Adam engeli yemis tekrardan nasıl konuşacak onu bulsun

• Güven gittiyse kazanılmıyor kardeşim

Bunu herkese paylaşıyorum, bu kısmın sordugun soruyla alakası yok belirteyim kardesim ben bu çekingenliği yenersem başkalarınada yardım etcem diye adak adamıştım, yendim o yüzden şu an her soruya paylaşıyorum.
    Karakter olarak biraz çekingen karakterin var mı? mesela insanlarla ya da kızlarla konuşurken pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa ben çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim o tavsiyeleri veririm. Yalnız azda olsa cekingenlik varsa var de , çekingenlik hiç yoksa Allah için var deme. Mesaj bölümündende yazabilirsinÖncelikle kac yasındasın?

0|0
    0|0
    • Yaşım 21 kardesim tıp yok güven yok ikisi olmayınca laf etsem olur diyip konuşamıyorum

• 4 yaş filan olursa olur 4 yaş ne değiştire bilir 1 sene içinde tam tanisam seversem olabilir

• Tip yani yüz olarak kendini normal mi buluyorsun, kötü mü? yüzünde nerden hoşuna gitmiyor mesela kardeşim? örn:dudagım ince, Burnum geniş vs. bunun gibi?

• Zamanla ve kendin olarak

1|0
    0|0
  • güvenilicek insan değilsindir

0|0
    0|0
    • Abi uzak. sehirlerdeyiz ne yapabilirim

• Boşuna düz duvari atlamaya çalışma desene

• aynen

Yükleniyor...