Bekçilik alimlarinda öncelik lise ve uzeri mi olur sizce?

yas 24 boy 178 kilo 74 falan hani boy fizik iyi kolda bir yerde falan jilet yok dövme yok kisacasi eli yuzu temiz çocuğum tek eksigim statü ilk basta liseydi sonradan ilkokul oldu bekçilik alimlarda en cok neye bakarlar sozlu mulakat zormus ya konusma ve tavırlara bakiyormuslar valla dort gozle bekliyorum alimlar yakinda olcak hayatim. duzene girir inşallah bekçi olurum :)

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Ne bekçisi

0|0
    0|0
    • mahalle bekçisi

• dünyadan haberin yok güvenlikten daha iyi polis gibisin soyle diyim seksenler dizisindeki bekçi vardi ya hani onun gibi

• Vallahi yok kusura bakma

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayırlısı olsun kardeşim

Bunu herkese paylaşıyorum, bu kısmın sordugun soruyla alakası yok belirteyim kardesim ben bu çekingenliği yenersem başkalarınada yardım etcem diye adak adamıştım, yendim o yüzden şu an her soruya paylaşıyorum.
    Karakter olarak biraz çekingen karakterin var mı? mesela insanlarla ya da kızlarla konuşurken pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa ben çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim o tavsiyeleri veririm. Yalnız azda olsa cekingenlik varsa var de , çekingenlik hiç yoksa Allah için var deme. Mesaj bölümündende yazabilirsinÖncelikle kac yasındasın?

0|0
    0|0
  • Lise mezunuydu enson insallah olursun

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • İnşallah kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...