Eskiden platonik olduğum çocuğun çocukluk arkadaşına bişeyler hissetmeye başladım doğru mu yanlış mı bilmiyom yardım eder misiniz?

1 sene peşinden koştuğum çocuk vardı ama beni hiç sevmedi kullandı hatta zorla bişeylere sebep olmaya çalıştı başaramadı çok yakın arkadaşına hissetmeye başladım o da bunu biliyor aramızda geçen herşeyide birebir yaşamış kadar olmuştu zaten ama yanlış diyo ben yinede onun bana bişeyler hissettiğini düşünüyorum emin olabilmek için veya neyden çekiniyo nasıl anlayabilirim gönül bu yapabilceğim başka birşey yok çünkü

0|1
18

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiyi de bk ettiniz aklınız başka yerde gönlünüz başka yerde birini seviyorum deyip onun en yakın arkadaşını sevmek nedir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üzüm üzüme baka baka kararır ikisinide boşver

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla ben olsam dostluğumu bozmam bir kız için.

0|0
    0|0
    • Benim buna bir lafım yok ama çocuk beni hiç sevmedi eskiden sevdiğim bişey de demez o yüzden çocuğun çekindiği birşey var gibi

• Zor bence. Bir kızın adı yakın arkadaşla anılsa o kız bir erkeğin gözünde birer. Sevse de biter. Ama onlar nasıl insanlar onu bilmiyorum.

• Olur gönül bu

0|0
    0|0
    • Olur da bendeki şans ankarada deniz var demek gibi birşey

• Keşke bişey hissettiğine emin olsam en azından ama sağol

• Onu anlamak için yakınlaşman gerkir rica ederim

• Uygun değil ama siz bilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Ne istersen yap

0|0
    0|0
  • Yanlış

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0
  • İstiyo musun peki

0|0
    0|0
    • Tabikide arkadaşı beni hiç sevmedi herkes biliyo bunu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...