Reddedilme korkusu?

Arkadaşlar bir kızla bakışıyorum ama bayağı fazla okul kapanmadan açılmak istiyorum ama reddedicek diye korktuğumdan açılamıyorum ama kız beni nerde görse bakıyor ben bakonca kafasını ara sıra çeviriyor. Acaba reddedermi? Ya yoksa beni istiyormu bir kere yanına girmiştim ama işim var diyip yüzüme bile bakmamıştı ama uzun süreli bakıyor bazen

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Ben de o kızın durumundayim😁 yaklaşık aynısı geldi başıma

0|1
    0|0
    • Ee ne yapmalıyım

• Oysa ben biraz konuşabilirmiyiz demiştim

• Bilemiyorum ki. O Merhaba deyip soruyu sordu. Konuşabilirmiyiz dese tabi derdim heralde heyecandan yanlış bir şey yapmazsam

En İyi Erkek Görüşü

• 3günlük dunya be kardesim yok redetme korkusu yok kaybetme korkusu bide olme korkusu var yarin ne olcahini bilmeden bile korkularlayasanmaz dha 18yasindasin sen bardak kirildi dustu elinde ne iceceksen baska bardak ariyon birak reddetsin hayat tozpembe değil bole anilarda olucak hayat bole duse kalka büyüceksin sen git acıl ilkdefami acilacaksin kiza biraz cekingenlik olur normalde ole git yap keske diyecehine denedim olmadi dersin nezamandir tanionda acilmaya karar verdin

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın kardeşim eyw ama kaybetme korkum var ya ama saol

• Onuda yen sevdihin birini genc yssta kaybedince anliosun ben 7yasinda aniden kuzenimi gecen sene kaybedince yendim o korkuyu msela ozaman atlatirsin sende

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Konuş kaybetmezsin. Ayrıca daha önce sohbet olmadan kabul etmesi pek normal değil.

0|1
    0|0
    • Kızla konuşmak isteyince onu dedi

• Biraz pohpohlu bir hayat yaşıyor demek ki. Hakkında hayırlısı olsun. Reddetse bile başka kız mı yok?

• İnşallah ya valla çok istiyorum

• Iyi günler hanımefendi, bir dakikanizi rica edebilir miyim diye sor, Allah uzun ömür versin diyecek hali yok. Gerçi öyle modellerde var ama... en azından gereksiz bir insanı kafamda büyütmemis olursun.
    Ne diye cekiniyorsun?

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında ama ne bileyim

• En fazla hayır der en güzel zamanlar kardeşim bizde yaşadık içine kapanma o daha kötü

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş bilader

0|0
    0|0
Yükleniyor...