Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin?

Merhaba arkadaşlar...
24 yaşındayım ve hayatimda yasadigim en guzel flört zamanlariydi... Dogum günlerimiz bile aynıydı... Birlikte kutladik ve felaket guzel anlasiyorduk.. Ben tam sevgili olacagiz diyordum ki bana "iliskiye hazır degilim ve seni cok seversem gideceginden korkuyorum"deyip gitti... Haftalarca agladim ve sorguladım ama yanit bulamadim... Sadece sabir ediyorum sizce doner mi... Asla donmem tesellim olur en azindan diye soruyorum...

0|1
310

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç gitmeyecekmiş gibi sevmeyeceksin Mesela her an gidebilirmiş gibi çünkü her an gidebilirler...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu korku aslında çoğu erkeğin klasik bahanesidir belki hoş vakit geçirmek için yanında oldu belki ona değer verdiğin için buna ihtiyaç duydu yanında oldu daha sonra yanında olma sebebi her neyse sen bu ihtiyacını karşıladığında böyle bir bahane sunmuş olabilir tekrardan ihtiyaç duyduğunda senden değer görmeye, seninle keyifli vakit geçirmeye o zaman dönebilir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok beklersin :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşa soğuk su verin yazık gariban galiba.

0|0
    1|0
  • Unut gitsin

0|0
    0|0
  • Dönse ne olacak seni sevmiyor ki kullanmış seni

0|0
    0|0
  • Dönmez hacı amica

0|0
    0|0
  • hayırlisi

0|0
    0|0
  • Bence çok sevmiş bile

0|0
    0|0
  • sen ne diyon lale

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun gadasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitti, sonra geri geldi. Bazı şeyleri zaman geçtikten sonra idrak edebiliyorum. Vicdan rahatlatmak için geri dönen birine ömrümü verdim. Eğer bir gün geri gelirse kabul etme, senden gidebiliyorsa zaten hiç sevmemiştir.

1|0
    0|0
  • At gibi giden it gibi döner ablacım. Pardon kuduz köpek gibi için rahat olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...