Sevgi ne demek?

Sevgiliniz size senin yanında mutluyum, huzurluyum, seninle çok iyiyim diyorsa ve hiçbir kadınla uyumadım ben seninle uyuduğum gibi, uzun zamandır kimsenin yanında seninle olduğum gibi bu kadar rahat ve iyi hissetmedim bana çok iyi hissettiriyorsun tarzında konuşup sonra ben sevmeyi sevilmeyi bilmiyorum sevdiğimden emin değilim kendimden emin değilim de diyorsa aslında bu ne demek oluyor? Seviyor ama bunu anlayamıyor mu yoksa sevmiyor mu?

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• samet buyumuştu ona baba demişti sevgi emekmiydi sevgi neydi :) aklıma alyazmalım filmi geldi allahıma başlığı görünce

0|0
    0|0
  • Cümlenin başı sonuyla çelişiyor beynim yandı

0|0
    0|0
    • İşte ben de onu diyorum hem bunları diyip hem de kendinden emin olamamak ne?

• Öyle yapmaya karar verdik sabah görüşeceğiz. Cidden bu sefer çok üstüne gittim ben de farkındayım. Ben sevdiğime emin olup öyle davranınca ama karşıdan aynı çabayı göremeyince kırılmıştım bunu da ağır şekillerde söyleyince onu da kırdım. Ayrılmayı da ben istedim. Çabalayacağına söz verdi ama aynı zaman da diyor ki istediğin bir sonuç olmazsa seni daha fazla üzmek istemiyorum bitiririz.

• Ben ne yapacağımı bilemiyorum ilk defa böyle çıkmazda hissettim. Genelde hiç kavga etmeyiz üstüme titrer üzmek istemez uğraşır ses tonumdan anlar bir şeye bozuk olduğumu ama şimdi böyle bir anda her şeyden vazgeçmesi beni daha çok üzdü

• Yani senden hevesimi aldım kaybol artık demiş

0|0
    0|0
    • O zaman ayrılmak istediğimde neden istemedi bunu? Çabalayacağını söyledi üzmek istemediğini söyledi

• Sevmiyor hacı abi sevmiyor neyini çözemedin

• Neyse teşekkür ederim, iyi geceler size

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...