Okulda ki sevdigim kiza liseliler gibi sevdigimi belirtmek istemiyorum biraz egoist biraz odunsu olarak ne soyleyebilirim acaba?

Benimle cikarmisin seni seviyorum senden hoslaniyorum yerine kendi tarzima yakin yukarida dedigim gibi egoist ve odunsu tarzda ne soyleyebilrim benim aklima seni istiyorum ya da direk dudaklardan opmek geliyor ama ters tepebilir bu arada egoist degilim o egolu zannediyor biraz.

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Gel beni al de 😒

0|0
    0|0
  • Saat kaç diye sor söyleyince kendi saatine bakıp aa benim saatimde aynı bence bu bir tesadüf olamaz çıkmalıyız kaderin bize işareti 😂

0|0
    0|0
    • Tanidigim ve gorustugum biri ve herkes herseyi biliyor bende onun duygularini biliyorum ama neden se hamle benden bekleniyor yani erkeklerden

• Sanki evlenme teklifi edeceksin 😂 bu kadar detaylı düşünmene gerek sana karşı boş değilse her türlü kabul eder

• Evlenme teklifi degil sadece ufak ergenler gibi gozukmek istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• "Tamam beni seviyorsun, bana aşıksın. Şahsen ben de kendimi dışarıdan görsem bende aşık olurdum. O yüzden gel en iyisimi biz sevgili olalım".
    Yeterlidir sanırım :D

0|0
    0|0
    • Valla hocam bu tarz muahbbetleri genelde her kiza yapiyorum ama buna yapamadim ve yapmiyorum nedense

• Sevdigi biri yok zaten hal ve harektlerinden bana olan duygularini anlayabiliyorum ama akisina birakacak zaman kalmadi finaller var haftaya ayni bolumde degiliz okul bitiyor yani yarin halletmem gerek

• Biraz geç cevap verdim kusuruma bakma.
      Yani bir aşk profesörü değilim ama bir yemeğe davet etsen? Gerçi bu biraz fazla resmi olur. Sinemaya felan da gidebilirsin. Orada gördüğün bir aşk sahnesi var ise oradan yürüyüp açılabilirsin belki?

Yükleniyor...