Bu ilişki sizce yürür mü?

Oyunuz kadar yorumunuz da önemli benim için.
Kız arkadaşımla yaklaşık bir buçuk yıllık ilişkimiz var. Ancak onun ailesi açık, dindar değiller, içki felan içiyorlar. Benim ailem ise aksine dindar. Elimizden geldiğince inancımıza göre yaşamaya çalışıyoruz. Ben en başından beri bir çok şeyimi değiştirdim ve ayak uydurmaya çalışıyorum. Ailesinin yaptıkları da onları ilgilendirir. Sorun etmiyorum. Onların yanında da ona göre davranıyorum. Ben bir yere kadar herşeyi göze alıyorum. Ama sevgilim öyle değil. O göze alamıyor herşeyi. Ve bu sebepten çok kavga çıkıyor. Uyuşmazlığa çok takıyor. Mutluluğunu da görmüyor yanında. Ne olacak sonu diye merak ediyorum. Sizce ne olur bunun sonu ne yapmalıyım?
  • Eğer severseniz yürür.
    A seç
  • Öyle ya da böyle bir gün biter.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve o her sıkıştığında ayrılık diyor.
Ayrıldım bugün

0|0
93

En İyi Kız Görüşleri

• Bende aynı şekilde bir ilişki yaşadım benim ailem açık onun ailesi dindardı hiç bir zaman ne ailem ne ben asla ayrım yapmadık bu şekilde hep saygımız oldu fakat onun ailesi beni kabullenmedi bende bir çok şeyi mi değiştirmiştim kıyafetlerimi bile ona göre alıyordum ağustos ayında siyah pantalon ve kot ceketle geziyordum ama malesefki ilişkiyi yürütmek için fedakarlık yeterli olmuyo ve eninde sonunda bizim ilişkimizde bitti

0|1
    0|0
    • Çok üzüldüm. Teşekkür ederim

• Biteceği malum. Allahtan hayırlısını iste..
    Ne kadar seversen sev, aşk bitiyor. Saygı ve sevgi ise daimdır. Her yapılan kavga saygıyı zedeler. Şimdiden tartışıyorsanız evlilikte daha zor olur.. Fikir ayrılıkları, düşünceler, ideolojiler eğitecegınız çocuğu da etkiler. Aynı düşüncede olduğun bir kadınla cedelleşmezsın. Ama fikir ayrılığı varsa herkes kendi düşüncesini benımsetmeye çalışır çocuk üzerinde ki bu sadece çocuk kısmı.. Sizin anlaşıp anlaşamayacagınız muallak. Evlilik sevgili dönemi gibi değil. Ciddi bir müessese. Öyle olmadı hadi ayrılalım olamaz, olmamalı iyice düşünüp öyle karar vermeli. İyice DÜŞÜN derim.. Söz konusu olan geleceğin..
    #MelankolikDuygular

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Fikirlerinde haklısın.. Çok sabırlı bir insanım ama artık bişeyler yitip gitmeye başladı içimde her kavga da. Ama çok da seviyoruz birbirimizi. Nasıl ayrılırım bilemiyorum. Eminim o da bilemiyor.

• Rica ederim, çokta dert etme hayırlısı kaderinde ne varsa onu yaşayacaksın..
      Ne kadar kaçarsa kaçsın şayet onun alnına yazılmışsan, ne kadar sırtını dönerse dönsün kendi ayakları ile gelecek sana..

• mesajını açar mısın özel bişey soracağım yanlış anlamazsan. Burdan sormak istemiyorum.

En İyi Erkek Görüşleri

• Biter bence kendinize yazık ama genede hayırlısı ne ise o olsun

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlis isaretledim :)) bence yurumez bir yerden sonra... Bunlar cok onemli seyler cunku

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. Nasıl ayrılırım bilmiyorum ama. Seviyorum çünkü. Ve bir buçuk sene çok acı bir şekilde çöpe gidecek

• Uzuldum cidden az degil insan neler yapar kendi hayatina dair o sure zarfinda... hayirlisi olsun ins sizin icin🙏

• Ask bir sure sonra bitiyo emin ol kalan tek sey saygi oluyo. Bu tur genis insanlar sana ve ailene uygun degilse ileride sıkıntı cok olur. Zorlamanin bir anlami yok bence

0|1
    0|0
  • Bu tarz çiftler evlenseler de sonradan yine aileler yüzünden bitiyor

0|1
    0|0
  • Goze alamiyorsa sevmiyordur

0|1
    0|0
  • Bana kalırsa boşa kürek çekme

0|1
    0|0
  • Siz şimdiden bile daha anlaşamıyorsanız ilerde aileleriniz hiç anlaşamaz ve aranız hepten açılır araya birde çoçuk girerse ayrılığınız kaçınılmaz olur. Yani ikinize de yazık olur.

0|1
    0|0
    • haklısın. Teşekkür ederim. Kararımı verdim zaten.

• Bunun bir cok örnegi var aşk bitince o kelebekler gidince sevgide saygida bitiyor birde daha simdiden kavga ediyorsunuz
    Hep sen kendinden taviz verirsen bir gün elbet sıkılırsın... bence olmaz.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Bende o kanaatteyim artık. O hiç ödün vermiyor ve çok dik kafalı. Agresifte aynı zamanda. Çok sabırlı bir insanım ama artık bişeyler yitip gitmeye başladı içimde. Ama çok da seviyoruz birbirimizi. Nasıl ayrılırım bilemiyorum. Eminim o da bilemiyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• kızın kendisi dindarsa devam edin sonra onları da dine getirirsiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...