Beğendiğim kız Instagram'da ekleyip fotoğraflarımı beğendi yardım eder misiniz?

Öncelikle merhabalar konu başlıkta olduğu gibi çaresiz değil ben yurt dışında eğitim görmeye başladım ve yurtta bir kız ilgimi çekti sürekli bakıyorduk ama yaklaşıyorsunuz ben de arkadaslariyla arkadaş oldum ama konudan hiç bahsetmedim üç kişi gelip yanıma oturdular diğer kızlara bir şeyler söyledi hoşlandığım kız ve yanıma oturan kız kendini tanitsana dedi sevdiğim kıza e hal böyle olunca bir kaç bir şey söyledim ama sonrası gelmedi biraz garip oldum ondan sonra ki gün sabah kızı instagramdan ekledim kendi arkadaşlarımın gazıyla ve kız geri döndü ve fotoğraflarımın hepsini olmasada (zaten9 fotoğrafım var) 4 unu beğendi benim okul zaten bitmek üzere ikimizde ulkelerimize döneceğiz bu yüzden kızın ondan hoşlandığımi yani arkadaşça sohbet değilde seviyeli sohbeti sağlayıp tatilden döndüğümüzde yakınlaşmak buna göre bir yol çizmem lazım sizde yardım ederseniz çok sevinirim

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız türk mü?

0|0
    0|0
    • Yok hocam Türk değil

• Pek çok Avrupalı ve SSCB den ayrılan Letonya, Litvanya, Estonya, Moldova gibi ülke kızları bu tür ilişki ve yakınlaşmalarda pek sorun çıkarmıyorlar. Becerirsin sanırım.

• Hocam kızla son konuşmamız da benden hoşlandığını söyledi bunu arkadaşı sürekli dile getiriyor geçen haftada bana yazdı kısa konuştuk sonra yazmayı kesti ondan sonra arkadasina yazmış sanırım, arkadasiyla normal sohbet ederken bir anda konuyu buraya saptirdi ve arkadasi bana kizin daha sonra yazacağını söyledi anlayamadigim garip hareketleri var Instagram'da benim storylerime bakmıyor baksada bir gün sonra son dakikalarda bakıyor bazen ben müsait olmadigimdan instagrama giremiyorum bir gün sonra o da girmiyor bir taklit ediyormuscasina hava var çok garibime gidiyor üstüme alinmamaya çalışıyorum ama ben de bazı fotoğraflarını beğenmiyorum bir kaç arkadaş tavsiyesi yüzünden ne yapmam lazım bilmiyorumda

Yükleniyor...