Arkadaşlarım öncelikle hayırlı ramazanlar , Derdime derman olun.. Sevgilim var ve ateist olduğunu öğrendim kuranı ezbere bilen?

Ailesi dindar kendisi her türlü ilmi eğitimi almış küçükken ama şu an ateist ve bildiğiniz gibi oruçta tutmuyor , bende çok şükür İmanım tam , kapalı değilim ama ve bu çocuk karakter olarak tam benim sevdiğim kişi sizce napmalı?

0|1
615

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi evlenemezsin ileriye dönük soruyorsan ya da ben cevaplama gereği duydum sen bir şey yapamazsın kalpler ALLAH'IN elinde dilediğini dilediği yere çevirir onun için dua etmekten başka bir şey yoktur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duymak istedigin bu degil belki ama olmaz o iş... hem dini acidan olmaz hem de sen gercekten inaniyorsan aranizda anlasmazliklar cikar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir agnostik olarak çocuğu rahat bırak da kendine daha uygun birini bulsun diyorum. İnancı problem eden insanlarla yeterince tecrübem oldu. Muhtemelen onu mutlu edebilecek biri değilsin, o da seni mutlu etmez.

0|0
    0|0
  • Allahtan korkmayan birinden herşey beklenir bu yüzden vazgeç!

0|1
    0|0
    • Bu cümleyi ona ben kurdum bana vicdan korkum var dedi

• Boşversene. Allaha inancı yok. Hesap verecek hiç bir şeyi yok. Pöf bizim türk kızları nerde bktan bir herif var gider ona taparsnz sonrada buraya gelip ağlarsınız. Valla acımıyorum hiç birinize

• Sen onun karakterine göre misin peki? Gerçekten senin için sorun olmayacak mı? Alkol alacak, dövme yapacak, eşcinsel arzuları olacak belki. Bu onun için normal iken, senin için normal olacak mı? Sevgin bunu aşabilecek mi

0|0
    0|0
  • standart kız işte nerde kendinin tam zıttı var buluyor. Seni ona vermezler

0|0
    0|0
  • ne güzel işte daha ne istiyorsun herkez ateist ister

0|0
    0|0
  • Hemen ayrılmalısın senin cehennemin olacak.

0|0
    0|0
  • Namaz kilmiyorsan müslüman bile değilsin ki 😂

0|0
    1|0
  • Müslümanın sevgilisi olmaz

0|0
    0|0
  • Ayrıl kurtul kız ayool

0|0
    0|0
  • onu dine döndür, cennetten baş köşeyi kap

0|0
    0|0
    • Kardeş nasıl yapayım yardım et

• Dini benden daha iyi biliyor kardeş bir çocuğumuzun bilmediği sureleri ezbere biliyor doğulu bide sen düşün

• sureleri ezbere biliyor diye, bu dini iyi bildiği anlamına mı geliyor :S

• Erkeklerden görüşlere devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayırlı ramazanlar... bu iş olmaz bence uzak durmalısın kafa olarak uyuşmuyorsunuz sanırım

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum anlasabileceğinizi

0|0
    0|0
  • Senin dindar olduğunu biliyor mu?

0|0
    0|0
    • Evet bana hiç karışmıyor

• Bu konuyu bu kadar dert etme o zaman. Zamanla düzelir. Ailesi dindar çünkü. Veya gerçekten birbirinize bağlılığınız artarsa sen ona doğruyu göstermeye çalışabilirsin. Çoğumuzun dinden koptuğu dönemler olabiliyor.

• Salla gştsin ya

0|0
    0|0
  • İkna etmeyi denesen

0|0
    0|0
    • İlk duyduğumda ayrılmak istediğimi söyledim ağladı ayağıma kapandı ama vazgeçmedi

• Annesi her gün kuran oku diyen biri görsen annesi duysa evlatlıktan reddeder

• Kötü bir durum evet ama kararını sen vereceksin

Yükleniyor...