Erkek arkadaşım sürekli diyorki SENİN İÇİN ADAM VURURUM bağzenler yanına uzanıyorum seninle ölmek istiyorum diyor :( Neden böyle?

erkek arkadasim surekli diyorki senin icin adam vururum bagzenler yanona uzaniyorum senonle ölmek istiyorum diyor :( neden boyle diyor

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında vurmak istediği şey başka... Biraz vurduktan sonra alıp başını gidecek.

0|0
    0|0
    • kardesim git dalgana baķ tama zaten yeteri kadar bunalmisim bide sen gelme uzerime...

• Saygım olması için soruda bir mantık görmem lazım.. Henüz göremedim.

• bende bilmiorum neyazdigimi sadece yanlozim icime kapanik bir insanim sevdigim adam bile goremez benim hpzumden akan yasi kimseye gosteremiyorum zayif yanimi bende neyaptimi bilmiorum hicbirsey bilmiorum bilmek iateeeeemiorummmmmmmmm yeter artikkkkk yeeeeeeeeter dayanamiorim gucum kalmadiiiiiiiiii herkeze guler yuzlu olulyprum ama tek basima bir odaya kapanip agliyorum dayaaaaaaaankiorim

En İyi Kız Görüşü

• Potansiyel katil sevgilin

0|0
    0|0
    • kurbaninin olayim kardesim gercekleklik payi var mı neolur aydinlat beni

• Çok sıkıntılı ama bir şey yaşadım diye de hayatını riske atacak bir karar alma.

• ama abi ben bundan ayrildim dielim bunlar poslik igdirli bu adam bu adam demiycekmi benimle oldu nasil baskasinin olabilir hayir su var ben uapmam baska bir erkekle ama erkek psikpjoso siz hozden daha iy hilirsinizzzz

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• andaval demek ki erkek arkadaşın

0|0
    0|0
    • ondan ziyade karisi gibi gormeye basladi imam nikahli evlendik etek yazakladi herseyimi agzima sicyii acik giyindim die blgazima sarildi

• ayrıl ondan :S bugün bunları yapan yarın başka şeyler yapar :S

• ondan uzak dur

0|0
    0|0
    • :( abi biz binla iliski yasadik sonra imam nikahi kimseye anlatamam bunu neden boyle yapmaya basladi abi herseyimi yasakladiiiiii :(((( neden uzak durim abi

• evimin kapisini kirdi bilior anasiz babasiz buyudum ben yetisyirme yurdunda buyudum abi kkmsem yok benim caresizim suanda seninle yazsiyorum gozlerim nasil doluyor

• Kimle kalıyorsun. Tek mi yaşıyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...