Nişanlıma karşı utangaç biriyim, sizce nası aşabilirim?

Merhabalar, nişanlıma karşı çekingenim. O da öyle biri birbirimizden utanırız yani muhabbetimiz çok iyi ona karşı çok saygılı ve efendi davranırım o da bir hanfendi gibi davranır bana hep :) ama bazı noktalarda çekingenlik var.. Bu nedenle de hala bazı durumları konuşabilmiş ya da sorabilmiş değilim. Sizce bu durumları nasıl aşabiliriz?
Güncellemeler:
güncell
Geçici açtım adresimi çok teşekkür ederim cevaplar için bir müddet sonra sileceğim adresimi :)

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• Bence burada yazdıklarını bizzat onunla yüz yüze gelerek söyle. Sormak istediğin sorular mahrem konularsa ilk önce bunu belirt. Zamanla aşarsınız. Evlilik yolunda olduğunuz için çekinmeyin. Mutluluklar dilerim (:

0|0
    0|0
    • yani nası desem o ne düşünür nasıl tepki verir bilmiyorum ki o nedenle aslında size bahsetsem msjla olur mu.. bir de çok mahrem değil ama yine de konuşmak istersem ne düşünür bilmiyorum :)

• önce siz yazar mısınız ben yazamadım Xper 2 olmalı benim 1

• orda mısınız rica etsem yine yazar mısınız :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Bence en güzeli bu boşver böyle devam et , herşeyin yeri ve zamanı vardır zamanı gelince konuşmak istediklerin zaten kendiliginden gelir. Ama illaki konuscam dersen iç bir 70 lik Absolut votka iki tane de shot icince bülbül gibi şakırsınnnn 😂😂😂😉😉

0|0
    0|0
  • Nişanlını seviyorsun belli ama konuşma burdaki kızlarla bence

1|0
    0|0
  • Yani birbirinizi ne kadardır taniyosnz asıl önemli konu o? Ki bence saygı gerekli bişey birak böyle kalsn evlenince yaşayın herseyi

0|0
    0|0
    • ya biz birbirimizi 9 aydır tanıyoruz ama yani nası desem bazı şeyler konuşmak istiyorum yani ne düşünür bilmiyorum o nedenle çekiniyorum aslında

• denemek için yol gösterir misiniz mesaj yazar mısınız bana ben yazamıyorum Xper 1 olduğu için

• orda mısınız adresimi silmeden konuşmak isterim yardımcı olursanız çok mutlu olurum :)

• Bence burada yazdıklarını bizzat onunla yüz yüze gelerek söyle. Sormak istediğin sorular mahrem konularsa ilk önce bunu belirt. Zamanla aşarsınız. Evlilik yolunda olduğunuz için çekinmeyin. Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim biz uzağız telefonla konuşuurz hep ama nası denir o ne düşünür bilmiyorum ki

• nişanlısınız ne güzel ya :) ona önce açıkca sor bence konuşmak istediğin konuları tahmin edebiliyorum az çok bence anlayış gösteriri çünkü hakkın var onunda hakkı var bilmelisin bence onla ilgili şeyleri aynı şekilde oda bilmeli bence :)

0|0
    0|0
    • yani ama ne düşünür nasıl denmeli bilmiyorum :)

• bence önce o konulardan hoşlanıp hoşlanmadığını sorsan iyi olur bir anda öyle muhabbetlere girme derimm :)

• Boylesi daha iyi.. zaten konusmaya mecbur kaldiginizda daha kolay olacaktir. oncesinde bu konu üzerine dusunup anı tüketmeyin.. sevgiler mutluluklar

0|0
    0|0
    • ya biz 7 aydır nişanlıyız aslında yani bazı şeyleri aşmak isterim ama ne düşünür ne der ve nasıl denmeli bilmiyorum :)

• orda mısınız rica etsem daha açık olup sizden tavsiye almak isterim mesaj atar mısınz

• 2 yıl 9 aylık bir ilişkim var 5 ay sonra evleniyoruz ve bu utangaçlık meselesini daha yeni yeni aştık. Zamanla geçiyo sadece çok kasmayın ☺️

0|0
    0|0
    • hımmm yani ama aşılması lazım mı sizce bizim eylül gibi düğünümüz olacak sorun olur mu birde nası desem bazı şeyleri sormak konuşmak istiyorum onunla :)

• Ne guzel ya millet ben en son ciktigima tokat atmistim.. Bnce byle ii sizinki devam

0|0
    0|0
  • Çok kapalı bir ilşki yaşıyormuşsunuz çekinmeni anlarımda Bazı durumlardan kastın ne ki

0|0
    0|0
    • ya ben açıkca yazmak istemedim herkesin okumasını istemem yani nişanlımla konuşamadığım şeyler işte nası desem mesaj atabilir miyim size ordan açık olmak isterim

• Sırf senin için

• teşekkür ederim ama yazamadım xper 2 olmalıymış diyo siz yazar mısınız :)

• kadınlar utangaç erkekleri pek sevmez, nişanlın olduğunu en yakının olduğunu hatırlamalısın

0|0
    0|0
    • evet ama nası aşabilirim bu durumu yani nişanlımla bazı samimiyetimiz var ama bazı durumlarda da çok çekiniyorum gerçi o da utangaç ama :)

• Kızlardan görüşlere devam
    9
Yükleniyor...