Kızlarla aram neden kötü?

Yani demek istediğim güzel kızların yanında çirkin erkekler niye var diye sormuyorum bir insanı güzel çirkin diye yargılamak bana düşmez ama elim ayağım gayet düzgün giyimime dikkat ederim, ilk defa da sevgilim olmıcak yani çok kız arkadaşım oldu ama 1 yıldır tık yok birine bişey bile hissedemiyorum beğenmekten ileri gitmiyor, Yüzsüzlük yapışkanlık her kıza yazcak biri değilim, sanki her tanıştığım kızla otomatik arkadaş oluyorum gibi geliyor bunu nasıl çözebilirim. Yanlış anlaşılmasın abaza gibi yorumlar aklınıza getirmeyin lütfen.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Kismet değildir bu aralar biriyle tanışman🤷 bir sene uzun bir süre değil ki.. Begenmekten öteye gitmiyorsa sevebileceğin biri çıkmamış demek ki bunu bize soracağına hayırlısını istesene :)

0|0
    0|0
    • Ya öyle de bizi seven bizim de sevebilceğimiz sarılabilceğimiz birileri olmasın mı 😀

• Ah bu dünyalık düşünceler 🙄 olsun kardeşim seninde sarilabilecegin birileri ne diyim 😂

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni arkadaş olarak mı görüyolar yani?

0|0
    0|0
    • Aynen öyle oluyor

• Soğul davranıyosun belki kızlara

• Aksine çok sıcakkanlı konuşkanımdır karşımdakini güldürürüm yanımdayken sıkılmaz yani

• Demek dogru insan çıkmamış karşına

0|0
    0|0
    • Ya öyle de ben mi beceriksizim diğer erkekler mi çok becerikli anlamadım

• Anladım hayırlısı olsun

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...