Yaptığım şerefsizlikmi?

Lisede 4 senedir bir kıza açılıp 4 senedir reddedilen çok samimi olmadığım bir arkadaşım var neyse bunun açıldığı kızla 5-6 aydırda biraz samimi olduk hoşlandım kendisinden biryerlere davet ettim geldi konuştuk güldük eğlendik geçende kız beni aradı geceleyin saat 2-3 gibi işte konuşuyo seninle çok güzel zaman geçiriyoruz çok mutlu hissediyorum kendimi bilmemne yani bana asist yapıyo boş kaleye dokunmak kalıyo banada yav diyorum şimdi çoçukla çok samimi olmasamda 4 senedir bu çoçuk bu kıza yürüyo kızlada öyle ya da böyle bir arkadaşlığı var yapmasammı etmesemmi ama kızdanda gerçekten hoşlanıyorum tam benlik kız en son tarttım düşündüm dedim ben senden hoşlanıyorum vesaire ama niyeyse şerefsiz gibi hissediyorum kendimi bu çoçuğun çok samimi olduğu gene benim çok samimi olduğum ortak arkadaşlarımızdan bir tanesine söyledim oda kanka bu yapılırmı felan dedi harbi kötümü etmişim?

0|0
101

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ayıp etmişsin gibi birşey. zaten sevgiliye gerek mi var (yok)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yoo bak kız ya da erkek biri onu seviyor diye ona evet demek zorunda değil. 4 sene değil o durumda 4 ay direnmem ben. hayatıma bakarım. işine bak sen kıza zarar verme geleceğini yakma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• yanlis olmus ama kiz seni seviyomus sonucta ama kizaa kotu davranmaaa

0|0
    0|0
  • burada iki insan birbirini seviyorsa başkasına bişi demek düşmez hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • Kendine aynısı yapılsa ne düşünürdün

0|0
    0|0
  • Tam bir se r efsizsin

0|0
    0|0
  • Hissetmene gerek yok s. erefsizsin zaten

0|0
    0|0
    • İyide kız kabul etmemiş etmek zorundada değil bu durumda ben niye şerefsiz oluyorum

• Insan arkadasinin sevdigine bakarmi lan muptezel

• Yapma boşver kişiliğine yazık olur

0|0
    0|0
  • İyide sevgili bile olmamış ne alaka şerefsizlikle

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bencede yanlış olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...