Kızlar, Nasıl tanışabilirim?

Yakisikli zeki ve kasli olmama ragmen cevremde hic kiz yok. Universite ogrencisiyim ve okul bitmek uzere. Bolumde de kiz yok. Tanidigim birileri olsa onlari sevmeye calisacagim ama yok iste. Nasil tanisabilirim kizlarla? Ortak arkadaslarimin da kiz cevresi yok.

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisi olan arkadaşların da mı yok?
    kızlar sana birilerini bakardı olsa öyle
    en kötü ben sana birilerini ayarlayabilirim ya :D
    yuva yapanın yuvası olurmuş :D

0|0
    0|0
    • :d ayarlayamassin. Arkadaslarim cok soyledi zamaninda istemedim. Cunku begenmicem getirceklerini bbiliyorum keendimi :d

• her sevgilisi olan kız cinsel olarak bişeyler yaşamak zorunda değil eski çıktığıyla?
      ama böyle bir devirde el değmemiş bir kız bulmak zor
      benim arkadaşlarım öyle ama mesela ikisinin de hiç sevgilisi olmamış ama ne kadar olgunlar şuan?
      bence değiller o seviyede yani sevgili istiyolar fakat kimse gelmiyo onlara da
      halbuki biri yine orta derece bir güzellikte
      ama işte biri gelse hemen koşucak seviyedeler şuanda koşulsuz şartsız yani bira yakışıklı olsa yeter çünkü bunlara önem veriyolar iç güzellik ohooo ölmüş onlar için çünkü dediğim gibi daha olgunlaşmaları gerek
      sevgilisi olmamış olabilir ama hiç teklif almamışlar çünkü sadece birilerini platonik sevmişler

• :d ben yeterince olggunum. Bunu soyleyebilirrim en azindan. Evet sevgilisi olan kizlarin yuzde 99 u bir seyler yasamistir. Aksine inandiramassin beni. Cevrem cok genis. Insanlarin ne ysptgini cok iyi biliyorum. Erkeklerin de rahat durmadigini soylerim rahatlikla. Yakisikli diye evet diyecek dediggin okuldaki bircok kiz cok guzel olanlat dahil bana oyle bakiyorlar ki cok iticigeliyor. Sirf kasliyim tipim iyi diye evet diyecekler gibi bakiyolar. Ben istiyorum ki bir kiz beni tanisin ondan dolayi sevsin ama zor. Yakin olan beni taniyabilcek bir kiz da yok cevremde. Baskasindan geleni kabul edemem malesef. Mustafa bilmem kimin yattigi kizla beraber demeleri malesef hosuma gitmez.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim sinifta 9 kisi 7 kiziz cok uzulme :D

0|0
    0|0
    • :d bugune kadar hicbir kizla konusmadim sinir bozucu

• Bakiniz kiz kıtlığı 😃

0|0
    0|0
    • :d ya aslinda tanisam birini yanascam da olmuyo ki yyok iste 5 yil universitede 10 kizla anxa tanistim onlar da srkadaslarimin kankileri falandir

• Seninde işin zormus çıkar karşına inşallah biri

• Zor ama ssgol

• akışına bırak

0|0
    0|0
    • Akisina biraktim hep bir sry olmadi

Yükleniyor...