Gidince özler sandım?

şu an evliliğimiz, hiç daha önceki ilişkimiz gibi gitmiyor. Evlenmeden önce her şey çok daha farklı ve güzeldi. Elde edince mi değişiyor bazı şeyler demek? Bir ömür her şeye rağmen mutlu olup zorluklara göğüs gereriz diye kabul etmiştim. Biz evlenmeden eşimin işi vardı sonra çalıştğı yerden ayrıldı ve evlendik. O sırada da ben çalışmaya başladm. Şimdi 2. yılımzdayz ve askere gitti. Ara ara tartışmalar yaşıyorduk ve üzülmeme rağmen beni çok özleyeceğini ve bir müddet sürecek bu uzaklığın bize iyi geleceğini düşünüyordum. Öyle olur gibi oldu fakat bir de baktm ki bugün konuşmamzda bana ne kadar harcadğmı sordu ben de söyleyince 'tmm grşrz' deyip tel. i kapattı. Baya bir alttan aldım askerde diye sonuçta ve biraz da hasta diye. Ama bana 'seni özledim' vs. yazmama rağmen daha benden detaylı hesap istemesi beni şaşırttı ve artık 'ne diyorsun!' dedim. bir 12-13 gündür ayrıyız. Sizce hala böyle yapabiliyorsa bundan sonra da böyle mi devam eder?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• askerlik psikolojisi çok zor hele hele evli birisi için daha da zor bu süreçte sana büyük bir sorumluluk düşüyor çok iyi idare etmen lazım olayları. umarım herşey gönlünce olur.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Ama yalnzca ona zor değil ki ben de yeni doğum yaptm bebeğimiz 3 aylık olucak ins. Elimden geleni yapmaya hazırm da hep böyle trip mi yicem... diye üzülüyorum.

• tabikide zor hep söylerim erkek orda askerlik yapıyorsa eşide evde askerlik yapıyor resmen. ama inan sana daha büyük bir görev düşüyor eşinden. eşini alttan almaya çalış ve yapabildiğin kadar yap bunu. kafanda da çok kurup kendini doldurma ona karşı bebeğin var bak ne güzel onunla ilgilen ona ver kendini.

En İyi Kız Görüşü

• 1. Askerliğini yapmamış adamla ne diye evlendin? 2. Elde edince bitmez evlilik aşkı öldürmez seven insan her daim sever. Belki gizli saklı buluşmaktan ya da başka ihtiyaçlardan rahat olma isteğinden ötürü evlendiniz. Sert yazıpta kırdıysam affola ama içimden geçen bunlar

0|1
    0|0
    • Yo sert değil. Evlilik bir çok konuda olgunlaştırıyor insanı. Tek kelime ikisinin de cevabı sevdim. Hal böyle olunca da evlenmeyi kabul ettim. Tamam her şeye amenna da. Bazen 'yok artık' demek gerekiyor sanırm ve ben artık eski sevgimi kaybetmekten korkuyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Insanlar ne kadar basit şeylerden kavga ediyor değilmi? Birbirinizi üzüp kırmayın bence biriniz her zaman alttan alın saygıyı kaybetmeyin

1|0
    0|0
    • Saygı için hep aynı kişi mi alttan almalı?

• Ama çocuklarnz var onlar için değer. Fakat burda da kendinize hayat katmanz önemli. İyi olmalısnz en başta kendiniz hemen sonra onlar için.

• Öyle herkes ilk önce kendimi düşünmemi söylüyor ama öyle olmuyor işte belki çocuk olmasa bir nebze ama 2 çocuğumun annesi insan kendisinden kötüsünü görünce benimkide neymiş diyor değilmi :) Nasıl atlatacam bilemiyorum çocuğunuz varsa beni daha iyi anlarsınız

• Askerlik yapmayan biriyle evlenmek de yanlış. Ama askerde insan böyle şeyler yaşayabiliyor adına ne denir bilmiyorum zor durumlar sonrasında da böyle şeyleri sık sık yaşayacak gibi duruyorsunuz sanki ama umarım olmaz

1|0
    0|0
  • ahh canım hep söyleriö, evlilil insan doğasına aykırı die. emin ol bütün evlilikler by şekilde. insanlar dışarda mutluluk rolü yapıyor.

0|0
    0|0
    • Yani bilmiyorum ama ben pek rol yapmıyorum. Mutluysam anlaşılır mutsuzsam da bazı durumlar haricinde yine belli ederim..

• Hmm..

• Evlilik boyle bok birsey iste aski sevgiyi seksi olduryor hosgeldin minoton hayat

0|0
    0|0
    • Yo yoo. Hemen öyle anlaşılmasn. Çok güzel yanları da var. Mesela hayatı ve ölümü anlıyorsun. Yaşamak daha bir atraksiyonlu oluyor? :)

• Huu🙈 6 yıl kıdemlisin. Saygılar.

• Allah yardim etsin sana

1|0
    0|0
  • Böyle devam eder muhtemelen kız ayool

0|0
    0|0
  • Yatak ilişkiniz mutlumu

0|0
    0|0
  • Tabiki dahs çocuk olsun bı üzüldüm ya

0|0
    0|0
    • Onu gelince etkilici görsün seni

Kızlar Ne Diyor 4

• Nişanlı kalma süreniz veya sevgili olma süreniz uzun muydu

0|0
    0|0
  • Çocuk var mı

0|0
    0|0
  • Cimri galiba

0|0
    0|0
    • Bende ara ara düşünmüyor değilim bunu😂 Ama gün geçtikçe daha da artırıyor volü..

• Neden hesap soruyor ki böyle

1|0
    0|0
    • Ya belli bir miktar maşmdan bana ayırmştk onu harcadm zaten. Borçlar var ufak tefek. bir de para biriktirme düşüncesi sanırm.

• Yani gerekli gereksiz kişiye göre değişir. Kendi ihtiyaçlarımı aldm. Eskisi gibi de harcamıyorum. İlk başlarda hiç önemsemezdim. Ama bana ayırdğmzı da harcaym yani. Ben kazanmama rağmen ona sormadım bir günden bir güne.

• Yani snde haklısın, of bu erkekler sorun çıkarır hep

Yükleniyor...