Birisini takıntı haline getirecek kadar sevdiniz mi?

Beni biri seviyor bende kisiliginden ve karakterinden dolayi ona ilgi duyuyorum aramiZda biraz yas farki var 2 senedir beni taniyor bir yere gttigimde yana döne beni arıyor cvp alamayinca kiziyor ya da sana bise olsa kafayi bozarim tarzi seyler soyluyor buda beni endiselendiriyo sinirlendiğinde kendini kaybediyor bazen bana zarar vermiyor ama etrafa zarar veriyor asik oldugunu soyledi ama cok fazla geliyor bana biraz korkuyorum acikcasi askin bir tik otesi takintimi sizce?

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyleyim ve çok zor durum.. ve korkarım nasıl atlatacağımıds bilmiyorum eğer bulursanız banada söyleyin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben tamda şu an bahsettiğin ama başlamakta kararsız olduğun ilişkiyi yaşıyorum. Çok zor arkadaşım. Sinirlendiginde kendini dizginlemeyen biriyle ömür geçirmek çok zor. Bugun sana zarar vermiyor olabilir sadece etrafa zarari dokunuyor olabilir beninde sevgili olmadan önce öyleydi ama şu an her sinirlendiginde bana zarar veriyor, bu rutin ilişkinide etkiliyor. En ufak olayi bile buyutuyor ve bu iliskinin gidisatinin icine ediyor. O yuzden yol yakinken dön derim. Bu benim nacizane fikrim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet genelde seversem takıntım olur son olması için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Takıntı

0|0
    0|0
  • lisede öyle olmuştu sonra akıllandık :D

0|0