Kız arkadaşımı anlamıyorum?

2 yıllık bir ilişkim var. Ve evlilik düşünüyoruz. Bugün ramazanın ilk gününde annesi ve babası beni iftara davet etti ve ilk kez tanışma fırsatı buldum. Gün boyu stres yaptım heyecan oldu ama kiz arkadaşım bir kere buluşma anına kadar aramadı beni iftara 15 dk kala aradı bizimkiler bekliyor dedi gittim. Anne babası beni çok iyi karşıladı ve babasının sıcak tavrı ile heyecanım az gitti. Ama kız arkadaşım sanki evde benı kaderime terk etmiş gibi duruyordu. Babası ile sohbet ederken tv izliyordu yani kendimi evde çok yanlız hissettim. Müsade istedim kalktım. Babası yine sevecen tavrını eksik etmedi. 3 saat sonra kiz arkadaşımı aradım eee ne konuştunuz diye. Hixbirsey konuşmadık dedi. Sormadın mi eee nasıl BULDUNUZ diye yok sormadım dedi onlar da bişey demedi dedi. Ciddi anlamda değersiz olduğumu hissettirdi bana. İnsan nasıl sormaz ailesine ilk gorusnedeki izlenimlerini anlamıyorum.

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevgilimi annemle tanıştırdığımda onun üzerine titredim, evime geldiğinde rahat hissetsin diye elimden geleni yaptım, burası senin de evin unutma dedim. Yani sevgilinin yaptığı çok tuhaf olmuş. Evde tek düşündüğü sen olmalıydın. Tuhaf.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Niye boyle sorumsuzca davranmis, genelde nasil biri?

0|0
    0|0
    • Genelde aramız iyi...
      Ama bugün bana evlerinde kendimi çok yalnız hissettirdi. Ve ben gittikten sonra ailesine benimle ilgili ne dusundukkerini sormamasi sacma

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence kız pek istekli değil belki evlilik falan düşünmüyodur

0|0
    0|0
  • Oha ya nasıl kız bu böyle. Ne kadar soguk vurdumduymaz

0|0
    0|0
  • Bosver bence arkadaisn seni kiskanmis oalbilir

0|0
    0|0
    • Kıskanma sebebi?

• Kendinden senui soğutmaya çalışıyor bence

• Farkli geldi bence sen çok dusunceliin kız arkadasindan kaçan kovalanir bir kaç gün sen yazma hem büyük insanlarsinz

• sevgilin kac yasinda?

0|0
    0|0
    • 29 yasinda

• Mesela babası bana giderken kenara cekip ikiniz de birbirinizi sevmişsiniz bize de yuvanizi kurmakta yardım etmek düşer dedi çok sevindim. Kız arkadaşıma bunu söyledim ee sana zaten babam söyleyeceğini söylemiş benim onlara düşüncelerini sormama pek gerek yok dedi

• anlamis degilim, Şu an dünyanin en mutlu kizi olmasi gerekiyorken böyle davranmasi garip

• Yaslarınız kaç

0|0
    0|0
  • Ilginc bir sebebi olmalı saçma davranmış

0|0
    0|0
    • Benim anlamadığım şey şu ki hiç mi yorum etmez ailesi ben gidince ya da hiç mi insan sormaz eee nasıl buldunuz çocuğu diye ailesine

• Dedim ya tuhaflık var. Bence net değil sisinle ilgili

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana da sana pek değer vermiyor gibi geldi.

0|0
    0|0
    • Ama evlilik hayalleri kuruyor. Yani ilişkimiz ciddi bir ilişki. Öyle olmasa ailesi ile tanistirmazdi. Sadece vurdumduymaz davrandı bugun

• Nasıl bir öküzlük tam bir odun kız arkadaşın :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...