Kitap okuyup beyni geliştiren erkek mi yoksa dambıl kaldırıp vücut geliştiren erkek mi istediği kızı alır?

Vücut geliştiren, kaslı erkek mi daha çok çekicidir yoksa kitap okuyan entellektüel erkek mi? Dambıl mı kitap mı?Kitap okuyup beyni geliştiren erkek mi yoksa dambıl kaldırıp vücut geliştiren erkek mi istediği kızı alır?
#iyi geceler
#hayırlıRamazanlar

1|1
5940

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hala Para demeye dili varmayan kızlar var.
    Dürüst olalım lütfen hiyerarşik sıraya göre:
    TAŞ KAĞIT MAKAS SEVENLER GELİN BURAYA:
    * Parası olan --> Yakışıklı-Fit olanı ve Zeki Erkeği yener.
    * Yakışıklı-Fit olan --> Parası olmayanı ve Zeki Erkeği yener.
    * Zeki Erkek --> Parası olmayanı ve Yakışıklı-Fit olmayanı yener.

Capişş? ;)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 58

• Yakışıklı olan alır.

0|2
    0|0
  • Beyni gelişkin olsun

1|1
    0|1
  • Ikisi

0|0
    0|0
  • Biri sevimsiz sünepe bir tip olur her konuda bir fikri olan aslında kitap cümlelerine sıkışmış bir adam diğeri de aşkım bak biceps brachi lerim 34 cm olmuş iyi mi böyle geliştireyim mi daha karşıdan sarışın bir hatun geçer ve bakar der ki of ne karılar var be ilik gibi teşekkür ederim almayayım. Zengin erkeğe de bahanem var. Parası olduğu için ego tavanda olur her kızı elde edebileceğini düşünür. Üçü bir arada olursa da lafım var hemde sadıksa kesin takıntılı hastadır.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kitap okuyup beyni geliştiren erkek, bazıları dambıl kaldıfmaktan beyinlerine zarar veriyorlar

0|2
    0|1
  • Hepsi bir arada varken neden birini tercih edeyim, ayrıca bunlar kriter değil. Okuma olayını uçlarda yaşamasına lüzum yok, okumaya ve öğrenmeye açık olsun, beyni her daim akfit olsun yeterli.
    Entelektüel diye gidip gözüme hitap etmeyen biriyle aşk yaşayamam ancak dost olabilirim. Bütün olayı kas olan biriyle de ancak seks düşünülür.

0|0
    0|0
  • Kitap kesinlikle. Ne demisler smart is the new sexy😂

0|0
    0|1
  • "seksten daha ilginç bir şey keşfetmiş kişiye entelektüel denir." -aldous huxley

Hangisi tatmin eder? Hangi konuda eksiksen o taraf, biri kitabin sayfalarini yalar digeri egosunu... Ikisininde insana katacagi seyler farklidir. Gördügüm kadariyla biz ego ya daha acigiz... Üzücü, evet, gercek, hi hi.

0|0
    0|2
  • O bicepslerini şişirsin ben ona kitap okurum oyş <33

0|3
    0|0
  • Dambilli salak çok affedersin beyni dolu olani alayim fikirlerimiz savassin bayim 😏

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    48

Erkekler Ne Diyor 39

• Kaslı ve yakışıklı hemen alıyor. :))

0|0
    0|0
  • Erkekler nasıl ki huyu güzel olsun der ama ilkönce güzelliğe bakarsa kadinlar da zeki olsun der ama ilk önce kaslı olana bakarlar. ne yazık ki durum bu yapacak bir şey yok

0|1
    0|0
  • İkiside alabilir ama önemli olan sizin neyle uğraşmış olduğunuz değil sizi tercih eden kadının ne aradığı. Tabi bu , zamana göre değişkenlik gösteren bir durum olabilir bunu unutmayalım.

0|1
    0|0
  • Verilen cvplar cok sacma
    Bu ulkde iki tap okuma oranı %4 bu da cok geri kalmişlik ve cahil bir toplum demektir
    Eyerki oyle olmamiş olsaydi şimdiye bu ulkede teknolojik olarak gelirşirdi ve haliyle ulke kazanirdi
    Yahudilerin ingilizlerin adb denin silahlarini cinlerin teknolojisi kullaniyorsunuz 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Insan fiziğiyle gösterış akliyla fark yaratir oyuzden kitap okuyan bence

0|1
    0|0
  • Kimse kapağını begenmedigi kitabi okumak istemez ayan ,)))

0|1
    0|0
  • Ülkemizdeki bu yanlış algı için teşekkürler bende spor yapıyorum kişisel gelişim kitapları da okuyorum fitness dergileri takip ediyorum emin ol konuşucak bir sürü şeyim var

0|0
    0|0
  • Kitap okuyanla yemek yiyelim, dambıllı ile yatalım der kızlar.. Ama içlerinden der.

0|1
    0|0
  • Bayan olsaydı ben spor yapıp işini/eğitimini/sorumluluğunu yerine getireni düşünürdüm. Çünkü O TİPLER bir gün kazanır 😊

0|1
    0|0
  • Bu kızlar nasıl bie yalancıdır, Kaslı olana bakarlar, Ama lafa gelince beyinli erkek severlermiş

0|2
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    29
Yükleniyor...