Arkadaşlar siz olsaniz tepkiniz ne olurdu?

Benim 1yillik çıktığım bir kiz var birbirimizi çok seviyoruz ayrldgmzda agliyor kndine zarar vermeye bile kalkiyo en son ayrildigimizda ise instagramda bir çocuk mesaj atmis konusmus dha ilk günde fotosunu atmış ozelden arayıp konusmus o cocuktan öncede kuzeninin bitane arkadaşı varmis bu kizin, çocuk kuzenine demis bana uygun bir kiz yok mu arami yap demiş kuzenide bizim kiza yazmis böyle boyle biri var numarani vereyim istrsn konus tanis demiş bizim kizda kabul etmis konusmus sordugumda ise sninle ayrlmistm olesine arkadaşça onlarla konuştum ama sni unutamadim onlarla konuşmamı yine kestim diyor halbuki ilk baslarda sordugumda sadece o instagramda konustugu cocugu itiraf etmisti baska kmseyle knusmadim sninle ayryken diye yeminler ediyordu şimdi bu gerçekten seviyorsa neden ayrilir ayrılmaz başka erkeklerle konuşuyor ole bir kizada benzemiyor acaba böyle birinden hayır gelirmi gelecekte evlilikte aldatma başkalarıyla konuşması olasılığı var mı siz olsanz napardiniz aklım çok karsk benim

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• ayrıl geç hayatına bak

0|0
    0|0
    • Ama ayrilamiyom kafami karstran şey ise bundan bukadar ayrlp sovrken benden vazgecmemesi bunun gbi seveni bidaha bulamamam bunda takintili kalmism çünkü nezaman ayrlsam olu gbi oluyor agliyo falan

• Affediyim mi yanii

• bence yapma bırak gitsin

Yükleniyor...