Karar veremiyorum, sizce ne yapmaliyim?

Biraz uzun olucak, hemen özet gecim. Ben 22 yasindayim 16 yasindayken bir cocukla cikmaya basladim abim ögrenmisti Ve ayrildik. 3 sene unutamadim sonunda dayanamadim yazdim yine cikmaya basladik. 5 ay felan ciktik, hersey güzelken bana birden hislerim yok dedi sana yalan söylemek istemiyorum dedi ayrildik. Sonra neredeyse bir sene sonra baskasiyla tanistim baska ülkedendi ama Oda türktü. Onla 1,5 sene ciktim ama hep bir baski kurdu üstümde. Üc ay önce ilk ciktigim arkadasim Bana yazdi Ben Neden Iki sene sonra yaziyorsun dedigimde Seni cok özledim senle gecirdigimiz zamani özledim sana kötü davrandim ama ailemde sorun vardi üzgünüm dedi. Ben cevap vermedim Bana hemen istersen telefonla konusalim dedi. Bende iki kere denedik böylede kalicak dedim sonra Bana Tamam haklisin Özür dilemek istedim falan dedi, o kadar. Onun yazmasiyla ama gözüm acildi, bir anda benim Ben olmadigimi hissettim simdi ciktigim cocuk beni tamamen baska bir insan yapmaya calistigini gördüm ayrildim. Kendimi öyle Özgür hissettimki anlatamam. Bugün okul icin son sinavlarimi verdim eve geldim. Ilk ciktigim cocuk aklima geldi görmek istedim. Benden 1 saat uzakta oturuyo, evinin yakininda park ettim Neden bilmiyorum ama onu görcegimi hissettim Ve ne görim yanimdan gecti arabasinin arka camindan gördüm sonra cikti evine gitti Bende geri döndüm. Nedense dahada girdi aklima Ve cikartamiyorum, Söyle bir his varki icimde, Sonunda ayrilsak bile olsun ya diyorum onun icin deger, sizce ne yapmaliyim? Nasil Bana yazmasini saglarim yoksa benmi yazmaliyim?
Güncellemeler:
Güncel

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• bak bu durumlarda 2 si ile de ilgisiz kişilikte 3. kişiye yönelmek iyidir

0|0
    0|0
    • Ama icimden ne olursa olsun onla ayrilsak bile yüzünü görmeye biraz zaman gecirmeye deger diye geciyor

• Icimdeki hissi kapatmadan nasil ücüncü kisileri yönelcem? Tatil iyi fikir 👍

• onlardan her şekilde kop ama sosyal medyası telefonu vs nesi varsa. Arkadaş çevresi falan. gelirsen çanakkaleye beklerim

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal medya kullanıyorsanız ordan dikkatini çek yazma, daha sonra birşeyler bahane ederek soru sormak gibi yazabilirsin. Karşısına ara ara çıkabilirsin. Ama sen isteme o seni elde etsin. Ne kadar zor ulaşırsa o kadar iyi olur senin için.

0|0
    0|0
    • Kullaniyoruz fakat arkadasim degil, sence nasil yaparim? Bende öyle düsündüm bu sefer o ugrassin Ben cok ugrastim

• gercek veya degil, benim icim icimi yiyor bu soru isareti. Bugün onun oraya gidicem yine yüzyüze konuscam. Bana sanki kiz zorluyormus gibi geliyor bilmiyorum ama mecbur bir cevap verecek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen yaz bence kız agoo l

0|0
    0|0
  • Oztle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...