Yaklasik 3 4 gündür biriyle konuşuyoruz bu mesajda ne demek istemiş?

bir şey sordu ben de karışık ve uzun dedim zamanın var dedi ve hemen arkadasindan da Anlatmak zorunda değilsin öğrenmek zorunda da değilim çokta umursadığım söylenemez sadece merak yoksa istediğini yaparsın bundan banane ki diye bir mesaj atti. sizce burda ne demek istemiş gerçekten umursamiyo mu yoksa kendince trip mi atiyo

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• meraktan geberiyor ama üzerinde baskı olmasın diye kimimki ben yapıyor

0|0
    0|0
    • ama merak ettiğini belirtmiş umursadigim soylenemez demis

• Konu şu onun da tanıdığı biriyle kütüphaneye gittik benim ders çalışmadığını da biliyo ders çalışmayan biri olarak ne yaptım kütüphanede gibi bir şey dedi önce öyle öyle basladi

• güvenmiyor sana o zaman yolcu et arkadaşı

En İyi Kız Görüşü

• Ben sana kız dilinde söyleyeyim anlatmani istiyo zorunda değilsin derken aslında zorundasın yoksa kuserim diyo 😂 ben umursamiyorum ama anlatsan dilerim yorum bile yaparım dio trip atiyo 😂😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bende meraklandım cevap vermediğin soru neydi. burda biz bizeyiz gizlisin zaten.

0|0
    0|0
  • Boş boş konuşmuş öğrenmek istemiyorsa o zaman bunu dile getirmesine de gerek yok

0|0
    0|0
  • Kendince trip atmış umursamadigindan değil o

0|0
    0|0
  • Sana kur yapmış gibi bişibu 😂

0|0
    0|0
    • Net bilgi mi

• Ben de zorunda olduğumu belirtmedim zaten dedim o da okey yazmış daha da bir şey yazmadim

• Sana karşı duygusu varsa veya seni elde etmek istiyosa ya yazar ya da realde görüşüyosanız realde senin ilgini çekmeye çalışır. Benden tavsiye böyle birine yüz verme.

• Trip atmak istemiş kız ayool

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...