Bana açılması için ne yapmalıyım?

Ben lise öğrencisiyim. Okuluma bir çocuk geliyor aynı zamanda arkadaşlarımın arkadaşı. Bu çocuk geldiğinde beni süzüyor. bir gün instagramdan takipleştik ben attım istek sanırım orasını tam hatırlamıyorum. Neyse işte çocukla mesajlaşmaya başladık dertlerimizi anlattık falan filan... Hoşuma giden şeyler söylemeye başladı. Annem Wp ye bakıyor dedim bu aralar gördüğü erkeğe damadım mı var diyor dedim bir olaydan dolayı. Çocukta bana olmamı ister misin dedi bende soruya soru ile cevap vermek istiyorum dedim olmanı istememi ister misin dedim evet dedi. Bu çocuk beni seviyormuş arkadaşları dedi ama kendisi açılsın diye ne yapabilirim bu arada benden 2-3 yaş büyük 😊
Güncellemeler:
Damadım mı deme kısmı şaka arkadaşlar şakasına demişti annem gülerek söylemişti😁

0|1
28

En İyi Erkek Görüşü

• Açılsın diye ne mi yapabilirsin? Çocuk, o damat ben olayım mı demiş yanlış mı anlıyorum. Yüzükle gelsin diz mi çöksün diye bekliyorsun? E ayrıca zaten konuşuyorsunuz da ve bu muhabbetler dönmüş. Siz zaten yavaş yavaş başlamışsınız. Sen bence sana açılmasını değil de bu yaşta bu evlilik muhabbeti de ağzıma hiç yakışmadı falan diye düşün. Hatta çocuğu da kolla. Liseli, liseliyle sevgili olsun mümkünse.

0|0
    0|0
    • Hayır şakasına demiştir diye düşündüm ayrıca bir insan sevgilisiyle illaki aynı yaşta olmak zorunda değil annen baban aynı yaşta mı onlar öyleyse çevrendeki çiftlerin yaşları aynı mı mantıklı konuşun ya adam akılı soru sorduk

• Aynı yaşta olsun demedim. Anlatmaya çalıştığım çok başkaydı. Uzun uzun anlatırdım (hatta yazdım ama sildim tekrar) ama neyse. Nasıl biliyorsan öyle devam et.

En İyi Kız Görüşü

• Bekle birşey yapma o kadarını söyleyen açılırda yani her zamanki gibi davran

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Git okulunu oku boş işlerde uğraşıp nefsin köpeği olma

0|2
    0|0
    • aynen bro

• liseden sonra başla sınav bitene kadar yok

• Desiğim gibi nefsin köpeği olmadan bırak bu işleri

• Sana açılması için naz ve cilve yapman lazım kız ayool

0|0
    0|0
    • Mesajlaşıyoruz bu aralar gelmiyor ne yapayım nasıl cilve olur mesajda fazla odunum

• sevgilim olsa keşke de hayıflan

1|0
    0|0
  • sakın ha

1|0
    0|0
  • Biraz ciddileş olur bu iş

1|0
    0|0
  • Masallah

1|0
    0|0