Ablam dediğim insan?

Konu karışık biraz neyse biz bunla sürekli küsüyoruz bu sefer kötü küstük onu arayıp kankam bana Benle konuşmuyorsun sesi doğru mu dedim oda s... rim hayatını dedi bende terbiyesiz diyip kapattım engelledi aramadan wp neyse sonra heryerden silmiş arada 2 hafta geçti yanına gittim konuşabilir miyiz dedim konuşcK bişi yok yürü dedi bende baktım suratına gittim o günden beri bişi yok 3 ay oldu sanırım neyse şimdi bugün ben çalışıyordum baktım karşı kafeye böyle bizim çalıştığımız yere bakıyor beni arıyor bakıyor gibi oldu neyse göz göze geldik hemen kafamı çevirdim bir iki kez yakaladım bakalım değerli biri ama dengesiz yarın yakın bir ortak arkadaş konuşacakmış kendisi istedi neyse ne diyorsunuz nolur öz abla degil tanıdık ama çok sıkıydık çok affetti beni filan bu son radde patladı herhalde napsam ne etsem bana küfür etti ya sonra sesi seni gördüğüm yerde mahvetmem gittim sadece o yürü lafını dedi bende giderken bari dövseydin diyerek gittim delikanlı gibi karşısına çıktım acaba ne düşünmüştür

0|2
82

En İyi Erkek Görüşü

• La bu nasi yazi edebiyat hocana yazik :) zamanim boşa gitti

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızım öz ablan değil ailenden biri hiç değil ne minnet ediyosun ya

0|1
    0|0
    • Anlamadım basıl minnet bapmışım minnet oluyor

• Elinin altında internet var bu kadar insan sana minnet etme demiş girip bir TDK dan bakamıyor musun ya

• Haluk 👏🏼👏🏼👏🏼

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya başta oz ablan sandım değilse bosver gitsin ailem dışındakilere affim yoktur.. misal kardeşlerimi döverim ama bana kusemezler :))

0|0
    0|0
  • Gercek ablanda olsa minnet etmeyeceksin

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ne alaka minnet ben bisi anlamadım anlatsan

• Evet valla haklısın ben küfür etmedim ödün vermedim kendimden illa ki döncek bir gün köpek gibi bakalım

• Gisemmaa konuyu bir tek sen anladın , kimse ne yazdığını çözememiş

• Kızım minnet niye ediyorsun

0|0
    0|0
  • Ne okudum ben 🙄

0|0
    0|0
  • Oructa siniri gerilmistir belki

0|0
    0|0
  • 30 saniyemk geri ver

0|0